Evet, temayı satın aldık... Şimdiyse gelelim yumurtanın faydalarına, o güzel yorumlara... :) Sanıyorum ki; wmaracında bu temaya ilk sahip olan kişi benim :p

* İlk etapta PayTR üzerinde yaptığımız ödeme işleminde problem yaşadık, ancak sorun kısa süre içinde çözüldü.

* Temayı aldığım kişiyle iletişim halindeydik, kiminle görüştüğümü tam bilmiyorum ancak ilgisi için kendisine gerçekten çok teşekkür ediyorum. Gecenin bir vakti olmasına rağmen aman be banane! deyip de geçmedi :)

* Temanın kurulumu basit, oldukça hızlı ve kullanışlı. Ben tamanın eksiklikleri olarak şunları söyleyebilirim;

- Panelden herhangi bir eklenti olmadan reklam alanları ekleyebilmeliydik.
- "İLGİLİ YAZI" kısa kodunu bir türlü bulamadım :)
- Neon Temasındaki Gibi Keşke Buttonlar Olsaydı, Yazıya Ayrı Bir Renk Katardı :)
- Sosyal Medya Alanlarında Paylaş Kısmında WhatsAPP paylaş iconunu göremedim, varsa da şayet bu benim hatam :) Ancak Bulamadım.

* Bunun haricinde gerçekten kullanışlı ve rahat tema! Demo değil de, hazırlanan bir sayfada incelemek isteyen dostlarım olursa şayet Bibilog.live adresinden inceleme yaparsanız ancak tam anlamıyla bitirmiş değilim.