MÜŞTERİ YORUMLARI:

[QUOTE=Mahien]Merhabalar,

İndirmeler ve yorumların aralığı ve zamanlaması gerçekten mükemmel.
Kullanıcıların tamamı gerçek kullanıcılar, indirip kullanıyorlar da.
Ödediğiniz rakamın, %30 gibi tutarı reklamınız varsa gerçekten geri alıyorsunuz.

Sistem tamamen gerçek kullanıcılardan oluşan yükselmede etkisi olacak muhteşem bir hizmet.
Diğerleri ile gerçekten karıştırmayın.

Adaşımı sonuna kadar tebrik ediyor ve destekliyorum.
Teşekkürler.[/QUOTE]

[QUOTE=Emre_Yurekli]uzun vadeli anlaşma yaptık. ilgili arkadaş teşekkürler.[/QUOTE]

[QUOTE=ilhanSEVEN]Çekiliş ile yorum ve yıldız hizmeti kazanmıştım. Arkadaş ücretsiz olmasına rağmen ücretli iş yapıyormuş gibi çalıştı.

Atılan tüm yorumlar uygulama ile doğrudan ilgili. Teşekkürler, iyi uygulama gibi 3-5 kelimeden oluşan yorumlar bulunmuyor. Tamamı uzun ve uygulama ile ilgili bilgilendirici yorumlar. Gerçek kullanıcıların uygulamayı indirip en az 1 kez açtığı ve denediği yorumlardan belli oluyor.

Çalışma için teşekkürler. İleride tekrar çalışacağız kısmetse.[/QUOTE]

[QUOTE=MertBalci]5 yıldızlı 20 yorum hizmeti uygulandı. Oldukça başarılı, uygulama ile ilgili anlamlı ve gerçek yorumlar yapıldı. Faydalı olacağına eminim. Teşekkürler.[/QUOTE]
[QUOTE=SalihF7]5 yıldızlı 30 yorum hizmeti aldım, o kadar gerçek kişiler olduğu belli ki bazı arkadaşlar uygulama test aşamasında olduğu için yalan söylemek istemediğinde puandan kısıp yoruma düzeltilince güzel olacağını vurguladılar. Gayet memnun kaldım..[/QUOTE]

[QUOTE=xxx786]5 yıldızlı 20 yorum hizmeti aldım.
Uygulamam ile ilgili, anlamlı ve güzel yorumlar geldi. Başarılı bir çalışma. Tavsiye ederim.[/QUOTE]

[QUOTE=YusufNumanoglu]Kendisi ile çalıştım ve çok memnun kaldım teşekkür ederim.[/QUOTE]

[QUOTE=ayanmedya]deneme için 50 adet yorum aldım ve hizmet çok guzeldı. şimdi 500 adet yorum aldım, bütün yorumlar uygulamam ile alakalı, gerçek kullanıcılardan uygulama ile ilgili gerçek yorumlar geldi. müthiş bir hizmet. çok memnun kaldım. silinme olmadı. tşk ederim. sürekli çalışacağız..[/QUOTE]