Merhaba arkadaşlar E ticaret alanında çalışmalara başlıyoruz Sakarya'da ikamet eden sürekli gorusebilecegim iş arkadasi arıyorum e ticaret grafik sosyal medya reklam vs alanlarından en azından birine vakıf arkadaş olması tercihimdir. Sakarya'da olup bu tarz calismalar yapan arkadaşlar var ise bir grup olup birlikte hareket de edebiliriz. E ticaret özellikle pazaryeri sitelerinde büyük bir çalışma yapacağız. Yeni başlayacak bir proje sistem dünyada bir ilk olacak bu sebeple ekip halinde bir çalışma yaparsak güzel işler cikarabilecegimizi ümit ediyorum. N11 in yada GittiGidiyor un bugün açıldığını düşünün ve ilk mağazayı siz açıp binlerce ürün yuklediginizi düşünün işte böyle bir projeyi yakaladık ve dünyada bir ilk sistem devreye giriyor. Ben bu fırsatı kaçırmayacagim ama bu sistemden nasıl daha fazla pastaya sahip olabiliriz ve bu pazarda arsamizi nasıl buyutebiliriz onların stratejik planlarını yapıyorum bunun içinde ekibe ihtiyaç olduğunu biliyorum. Pazaryeri sitelerinde mağazaları olan yada ürün gamı geniş Sakaryalı arkadaş lari bekliyorum. İstediğim tarzda özelliği olmayan ama girişimci olup bu tarz işlere girmek isteyenler de yazabilir birlikten kuvvet doğar. Mesaj kutusu dolduğu için WhatsApp dan ulaşım sağlarsanız daha sağlıklı olur 08508403624