SerkanERGÜN adlı üyeden alıntı

Aklınızda illa ki bir rakam oluşmuştur. O fazla teklif verir, o az verir, ölücüler yazmasın gibi yazımlardan kaçın derim. Bu sektörde olmanız, makaleleri dahi kendiniz yazmanız amatör olduğunuzu göstermez. Gelirin x10 katı gibi teklifler de bana göre saçma, aklınızda bir rakam aralığı muhakkak vardır konuyu da şablona göre ayarlar yayınlarsanız satış potansiyeliniz artar.

Özellikle yazım değil de görselli kanıtlarla birlikte tüm bilgileri yazmanız durumunda illa ki alıcılar çıkacaktır. Herkesin ticaret ahlakı ve biçimi farklıdır, ben bir site satarken kendimi alıcı olarak görüyor ona göre makul bir fiyat biçiyorum.

Siz yada bir başkası konuya xx.xxx rakam isterse kimse ilgilenmez. Benim aklımdaki fiyat 1.xxx ile 2.xxx arasında derseniz dahi olumlu yöne doğru hareket eder. Yanlış anlamayın beni kimseye burada ticaret adabı öğretmiyorum sadece yaşadığım tecrübelerden ötürü fikrimi paylaşıyorum. Hayırlı satışlar dilerim.

Dilerseniz ve zaman ayırırsanız site adresini tarafıma da ulaştırır mısınız. İncelemek isterim, alıcı olarak değil çünkü az çok tahmin ediyorum isteyeceğiniz rakamı ve o kadar da bütçem maalesef yok.

Güzel yürekli kardeşim. Evet söylediklerinde haklısın ama bazı insanlar var 100 lira vereyim diyor ya hani.. O yüzden böyle yazma gereği duydum.. Makale fiyatına vereceğim siteyi. Bu işi bilen ve hakkını vermek isteyenler zaten hakkını verir..