cthax adlı üyeden alıntı

Ahmet hocam inan bende şaşıyorum bu duruma. Üstelikte Artıway gibi bir oluşumun varlığından dolayı, aslında Affiliate hayır demedikleri de ortada. Adam Artıway ile paylaşmayı kabul ediyorsa başkaları ile de edecektir illa.

Özellikle ülkemizde herkesin pasif gelirle ilgilendiği göz önüne alınırsa; N11, Gittigidiyor,Trendyol,Hepsiburada vs Banner sistemi ile affiliate verse bizimkiler Adsense bile bırakır siteleri bu bannerlarla donatır.

Herkese açık şekilde sunmamak için hiç sebep yok ama ilginç şekilde bir tanesi bile sunmuyor. Dün gelirortakları adındaki Hepsiburada'nın vs çalıştığı siteye üyelik gönderdim, halen onay bekliyorum aylık 400 bin tıklanan siteyle. Geçen hafta mail göndermiştim yanıt bile gelmedi. :) Yabancı pazarda adam küçük işletmesine bile sitesinden satış ortaklığı sunduğunu gördüm araştırırken. 10 yıl geriden geliyoruz...

lussufer adlı üyeden alıntı

ingilizce biliyorsan bu siteyi araştır çok yüksek komisyon verdiğini söylüyor.
http://cb-review.com/HighPaying.html

Site ultra dandik ve ne olduğu belirsiz, muhtemelen scam bir site. Bu tarz sitelere dikkat etmekte fayda var.

Voltaren adlı üyeden alıntı

bende artık boş bos içerik girmekten çok sıkıldım insanlar şans eseri gelicekte reklama tıklayacak çok saçma ikna etmek , birşeyler satmak daha mantıklı,zevkli ve kazançlı

Evet tbm oranları Türkçe içerikte çok düşük malesef. Aliexpress, Ebay vb. sitelerden şuan Viglink ile kazanıyorum ama Türk siteler yok. Türk siteleri de ortaklık içerisinde olsa güzel rakamlar kazanılabilecek lakin gel gör ki adamlar daha kendi sitelerinden manuel ortaklık bile vermiyor...