Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Okunmamış 05 Ocak 2020, 10:56
yessil Adlı Üyenin Avatarı
yessil yessil şuan çevrimdışıdır.
WM Aracı
 
Üyelik Tarihi: 30 Ekim 2013
Cinsiyet: Erkek
Ad, Soyad:
Mesajlar: 455
Beğeniler: 74 / 45
Ticaret: 27, 100%

Vermiş olduğum site içi seo hizmeti ile sitenizde bulunan içerikleri anahtar kelimelere göre düzenler ve Google arama motoruna en iyi şekilde sunarım. Bu sayede sıralama sonucunuz sektörünüzdeki rekabete göre yükselir.

Aslında bu okuduğunuz ilanda da temel olarak bir iç seo çalışması yaptım. Bunun için içerik anlamında 6 anahtar kelime belirledim. Bunlar bu ilan ile en çok ilgili olan seo, seo hizmeti, seo çalışması, site içi seo, site içi seo optimizasyonu ve site içi seo çalışması kelimeleri. Ve bu kelimeleri bu site içi seo çalışması ilanı içerisinde kullanırken siz değerli ziyaretçilerimi rahatsız etmeden, konunun akışına göre ve bilgilendirerek yaptım. Bu sayede bu içerikten hemen çıkma oranınızı düşük tutarak Google'a bu içeriğin değerli olduğunun sinyallerini verdim bile.

Bu site içi seo optimizasyonu ilanım için ayrıca başlıkta en önemli anahtar kelimeler olan seo, seo hizmeti ve site içi seo kelimelerini "Site İçi Seo Hizmeti" şeklinde kullandım ve 8 yıllık tecrübemi de ekleyip tıklanma olasılığını yükselttim.

Bunun gibi daha bir çok site içi seo kriterini sitenizde uygulamam için bana bir fırsat verebilirsiniz.

Sitenizi ve site içi seo için sayfa adeti veya sitenin tümüne bir çalışma yapılacaksa bunu belirtip fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Teklif ile birlikte sitenizi analiz edip yapacaklarımı da belirtiyorum.

Birlikte çalışmak dileğiyle.

Ercan

ÖNEMLİ UYARI: Malum sitelere ve insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen içerikleri barındıran sitelere hizmet vermiyorum. Bunun dışındaki herhangi bir kategoride bulunan farklı sitelere hizmet vermeme hakkım saklıdır. Hizmet vermiyorsam nedeni ile birlikte mutlaka dönüş yapılır.
SMM Big