[SIZE=5]📢📢[/SIZE] [SIZE=5]Bütçeniz Olmadan Kendi OFF-Page SEO'nuzu Yapmaya Hazır mısınız? 🏆🏆
🥇🥇 Backlink Almak için Her Ay Yüzlerce Binlerce Lira Vermeyi Bıraktın! 🥇🥇 [/SIZE]

[COLOR=#00A885][SIZE=5]OFF Page SEO - 0 Bütçeyle Backlink İnşaası (3 Kademeli) Eğitimi[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#2C82C9][SIZE=5]Yüzlerce Backlink Kaynağı ile Birlikte[/SIZE][/COLOR]

[SIZE=5]UDEMY ÜZERİNDEN VİDEOLU EĞİTİM[/SIZE]

[CENTER]

https://www.udemy.com/course/backlink/?referralCode=F30918DB305BD3F57BA2

[SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3]Tanıtım yazılarına, sponsor bağlantılarına bütçe ayırmak istemiyorsanız OFF Page SEO - 0 Bütçeyle Link İnşaası Eğitimi tam da size göre.[/SIZE][/SIZE]
Web sitelerinizin arama motorlarında üst sıralara çıkması için yaptığınız OFF-Page SEO çalışmalarını minimum bütçeye indirin.
3 Kademeli backlink inşaası ile kendi backlink ağınızı kolaylıkla oluşturun ve yüzlerce backlink kaynağından faydalanarak
hiçbir ücret ödemeden otoriter, kaliteli backlinklere sahip olun.
Eğitim ile birlikte web sitenizin site dışı SEO çalışmalarını rahatlıkla yürütebilir, kendi link ağınızı kurabilir ve bu ağı istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
Bu kurs kimler için uygun:
* Web sitesi sahipleri
* SEO Danışmanları
* OFF-Page SEO Bilgisi Olmayanlar
* İnternet Üzerinden SEO Hizmeti Satmak İsteyenler[/SIZE][/CENTER]

[COLOR=#2C82C9]

[CENTER]

[/CENTER]
[/COLOR]
[COLOR=#2C82C9]

[/COLOR]
[COLOR=#2C82C9]

[/COLOR]

EĞİTMEN HAKKINDA
Merhaba, Ben Doğuşhan. 2008 yılından bu yana bireysel ve kurumsal SEO Danışmanlığı yapmaktayım.
Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi Marka İletişimi bölümündeyim.
TÜBİTAK ve BİLKENT ÜNİVERSİTESİ gibi kurumlarda yazılım ve SEO yarışmaları derecelerim bulunmakta.
Hali hazırda şirketim üzerinden yazılım ve kurumsal SEO danışmanlığı hizmetleri vermekteyim.
Şu an için 4 adet şirketin Kurumsal SEO Danışmanlık faaliyetlerini yürütmekteyim.