Merhaba, Oyuncak sektöründe hem dükkan hem de e ticaret sitesi açmayı planlıyorum.

Bir çok ürünü kapsayan tedarikçi ile çalışacağım.

Bu işin dükkan kısmından ziyade e ticarette ( trendyol, hepsiburada vs ) sorularım olacak.
1) trendyol, hepsiburada gibi sitelerde öne çıkmak için sadece fiyat kırmak ne kadar önemli oluyor. örneğin herkesin 89,99 'a sattığını 85,99 satmak gibi
2) oyuncak sektöründe çalışıp burda olan var mı ?
3) e ticaret için sadece dükkanlara üye olmak yeterli mi yoksa illa kendi eticaret sitemizi de kurmak lazım mı
4) dükkanlar için seo çalışması yapılıyor mu ? (hepsiburada'da a ürün için öne çıkmak için )
5) google'da a ürün diye aratan birkişinin karşısına çıkan alışveriş önerilerinde olmak için neler gerekir ?
- reklam ile mi çıkılıyor
- sadece en düşüğü versek oluyor mu?
6)cimricom gibi sitelerde aratılan ürünlerde yine dükkanlarda en ucuz fiyat veren çıkıyor mu ?

genel olarak sorum benim ilk etapta alışveriş siteleri dükkanlarında neler yapmam gerekiyor ki satışım artısın ?
en önemlisi düşük fiyat göstermek ne kadar önemli? yıldızım, yorumum olmadan 5 -10 tl 'De düşük fiyat vermem beni avantajlı hale getirir mi

Ayrıca , sektör bilgisi de olanlar sizce girilir mi girilmez mi bilgi verirseniz sevinirim