NOT : Hizmet Yeniden Aktiftir. Online olduğum sürece 1 saat içinde elinizde.

Merhaba,

Web siteleriniz için detaylı şekilde tam 7 sayfalık Ahrefs full seo raporunu 5 liradan gönderiyorum ve hatta reklam detayları lazım gibi özel isteğinizi belirtirseniz 7 sayfanın üzerinde detayı da ek ücret talep etmeden gönderiyorum. Kısacası 1 web site için aradığınız tüm detayların olduğu Ahrefs seo raporu 5 Lira'dır. 10 bin satırdan fazla olmadığı sürece sorun yoktur, bin satır üzerini istiyorsanız lütfen mesaj ile belirtiniz.  " 7 Sayfa = top pages, outgoing links, genel pdf rapor, refferral pages, backlinks, best pages, organic keywords " gibi gördüğüm her rapor ziplenir, upload edilerek yollanır. Bu işi çoğu kişi yapıyor neden sen derseniz ise 1.si daha ucuza yapan yok, 2. olarak ise sadece backlink ve kelime raporu gönderilir, diğerleri için her sayfa 5 lira 10 lira ekstra demiyorum, ahrefs içinde ne ararsanız 5 lira. 3. olarak ise eğer online isem 1 saat sürmeden hızlı şekilde gönderim sağlıyorum, 2-3 gün sonrasına gün vermiyorum.

1 Site İçin ; Ahrefs + Moz Pro + Semrush Raporu = 20 TL

2 Site İçin ; Ahrefs + Moz Pro + Semrush Raporu = 35 TL

3 Site İçin ; Ahrefs + Moz Pro + Semrush Raporu = 50 TL

4 Site İçin ; Ahrefs + Moz Pro + Semrush Raporu = 65 TL

Site İçin ; Ahrefs + Moz Pro + Semrush Raporu = 80 TL

- Tekli Fiyat listesi aşağıdaki gibidir ;

1 Site İçin ; Ahrefs Raporu = 15 TL

2 Site İçin ; Ahrefs Raporu = 30 TL

3 Site İçin ; Ahrefs Raporu = 40 TL

4 Site İçin ; Ahrefs Raporu = 50 TL

Site İçin ; Ahrefs Raporu = 60 TL

1 Site İçin ; Semrush Raporu = 10 TL

2 Site İçin ; Semrush Raporu = 15 TL

3 Site İçin ; Semrush Raporu = 20 TL

4 Site İçin ; Semrush Raporu = 25 TL

Site İçin ; Semrush Raporu = 30 TL

1 Site İçin ; Moz Pro Raporu = 5 TL

2 Site İçin ; Moz Pro Raporu = 8 TL

3 Site İçin ; Moz Pro Raporu = 10 TL

4 Site İçin ; Moz Pro Raporu = 12 TL

Site İçin ; Moz Pro Raporu = 15 TL

Siteniz eğer sonuç buluyorsa yani backlink girişi var, çıkışı var, alt bağlantıları var, arama motorlarında göründüğü kelimeler varsa her araçtan ortalama 7-8 sayfa şeklinde rapor çıkmaktadır.

EK olarak Woorank raporu istenirse 1 adet 5 Lira, 3 adet 10 Lira, 5 adet 15 Lira fiyattan paketlere eklenebilir.

Raporlarınız klasörlenir, ziplenir ve upload edilerek size indirme linki gönderilir. Mail olarak gönderilmesini istiyorsanız ayrıca belirtiniz. Örnek rapor için ulaşabilirsiniz.

Ödeme İş Bankası veya Papara - İletişim : Dm veya Skype : betahouse89