Öncelikle herkesin bayramını kutluyorum..
9 Temmuz tarihinde Açmış olduğum web siteme wordpress kurdum hiç bir şekilde ayara dokunmadım default teması ile kaldı. yaklaşık 7 ila 10 gün şehir dışına gittim bu süre içerisinde de aynı şekilde hiç dokunmadım 21 temmuz gibi ücretsiz bir tema kurulumu yaptım kategorileri oluşturdum ve yazılar girmeye başladım. başlangıçta rehber tarzında yazılar işte cs:go ve pubg konusunda biraz bilgi sahibiyim tanıtıcı ve ayarlamalar tarzında yazılar paylaştım daha sonra günlük girip gündemi takip edip okuyup özetle 10 yazı falan paylaşmaya başladım bundan 8 gün önce Adsense başvuruda bulundum. kabul edilmeyecek diyordum kendi kendime ama maksat google amca bizi tanısın ayağımız alışssın diye dedim başvuralım inanılması zor gibi ama bundan önce bir çok site kurdum blog tarzı 2-3 Ay emek verdiğimi özgün yazılar vs. paylaştığımı söyleyebilirim ama bunlara hiç onay alamamıştım. Neyse başvuru değerlendiriliyor vs. yazıları oldu 5 gün boyunca sonra bir gece girdim Adsense Geri bildirim gönder dedim açıklama olarak "Hesap nezaman onaylanacak" yazdım. ertesi gün bir uyanırım ki Gmailden Adsense hesabınız onaylandı reklamlarınız gösterilmeye hazır yazıyor. Şaşkın bir şekilde siteye girdim baktım ve Reklamlar gözüküyor.

Bu Adsense Aldırdığım 2. sitem ve bunu 6. günde aldırmam gerçekten mucize oldu.

Sizleri bu şekilde şaşırtan olaylar varmı ? Web Sitemin Teması ve logosu nasıl ? ekstra olarak siteye neler yapılabilir? bunları yorumda belirtirseniz çok memnun olurum.

Web sitem : https://www.teknoloss.com/