[FONT=Calibri][COLOR=#221F1F][SIZE=3]Bugün size Snapchat’i doğru şekilde nasıl kullanacağınızı göstereceğim. Ama önce...[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#221F1F][FONT=Arial]Geçen aya ait kazançlarımı burada görebilirsiniz:[/FONT][/COLOR][/FONT]
[COLOR=#221F1F][FONT=Arial]

[/FONT][/COLOR]
[FONT=Calibri][COLOR=#221F1F][FONT=Arial]Bunu nasıl yaptığımı merak ediyorsanız okumaya devam edin ;-)[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#221F1F][FONT=Arial]Bunun adı trafik arbitrajı. Ucuza trafik satın alarak yüksek fiyata satın. Aynı varlık için farklı fiyatlardan yararlanın. Ben Snapchat’ten trafik satın alarak [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]CPM (bin gösterim başına maliyet) reklamları olduğu için[/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman][COLOR=#1154CC][FONT=Arial]Adsterra[/FONT][/COLOR][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]’ya satmaya karar verdim.[/FONT][/COLOR][COLOR=#221F1F][FONT=Arial] CPM, dönüşümler veya tıklamalar için değil, gösterimler için ödeme yaptıkları anlamına gelir. Trafik almanın birçok popüler yöntemi vardır. Arama motorları, Sosyal medyadan ücretsiz trafik, Google Adwords’ten ücretli trafik, Microsoft reklamları vb. veya Sosyal Medyadan ücretli reklamları kullanabilirsiniz. Benim seçimim Snapchat oldu. Çok da sevmediğim Facebook Reklam Yöneticisi’ni kullandığımdan beri yeni bir şey denemek istiyordum. Snapchat kullanıcılarının izleyici sayısı gerçekten fazla, yaklaşık 166 milyon kişi. Bunların çoğu ABD gibi iyi ödeme yapan ülkelerden geliyorlar. Bu iyi, çünkü ABD trafiği CPM reklam ağlarında en yüksek oranlara sahip. Öncelikle güzel görünen bir web sitesi yaptım. Aslında herhangi bir niş olabilir. Online para kazanma hakkında Forex, Dropshipping vb. gibi bazı ücretsiz PDF kurslarını araştırdım ve bunları bloguma ekledim. 35 blog yazısı, gizlilik politikası ve bize ulaşın sayfası vardı. Kullanıcı, indirme butonunu kullanarak kursları indirebilir. Ben 2 buton oluşturdum: Her yazının üstünde, ortasında ve altında Hızlı İndir ve Ücretsiz İndir butonları. Adsterra’dan doğrudan bağlantı reklamı aldım ve kurslarla birlikte indirilen Ücretsiz butonlara ekledim. Kullanıcı, Ücretsiz indir butonuna tıkladığında bir reklam görünür. İkinci olarak Snapchat’teki reklam kampanyamı onaylamak için başvurdum. Daha önce Snapchat ileçalışmadıysanız , önce bunu okumanız gerekir. Snap reklamları, tam ekran dikey olarak 3 ila 10 saniyelik video reklamlardır. Snap reklamları, Snapchat’ın hikayeleri veya yayıncıların hikayeleri arasında görünür.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#221F1F][FONT=Arial]https://ads.snapchat.com/setup[/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman][COLOR=#221F1F][FONT=Arial]adresinde işletme hesabı oluşturmanız[/FONT][/COLOR][/FONT][COLOR=#221F1F][FONT=Arial] ve [/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman][COLOR=#221F1F][FONT=Arial]https://ads.snapchat.com/ [/FONT][/COLOR][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]adresinden reklam yöneticisine giriş yapmanız gerekir.[/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman]
[/FONT][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#B8312F][FONT=Arial]Snapchat reklam kampanyanız için 4 hedefiniz vardır:[/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman]
[/FONT][/FONT]

• [FONT=Calibri]Web sitenize trafik çekmek[/FONT]

• [FONT=Calibri]Uygulamanızın yüklenmesini artırmak[/FONT]

• [FONT=Calibri]Farkındalığı artırmak[/FONT]

• [FONT=Calibri]Video görüntülemelerini artırmak[/FONT]

[FONT=Calibri][COLOR=#221F1F][FONT=Arial]Web sitenize trafik çekmeniz gerekir. Kullanıcı, Snap reklamınızı yukarı kaydırdığında, hedef web sayfanızı ziyaret eder. [/FONT][/COLOR][COLOR=#221F1F][FONT=Arial]Hedeflemeyi ayarlayın, yaşı, coğrafyayı, cihazları vb. seçin. Çok net bir hedef kitlesi belirlemeyin, daha geniş tutun. [/FONT][/COLOR][COLOR=#221F1F][FONT=Arial]Günlük minimum bütçe 100 $’dır. [/FONT][/COLOR][COLOR=#221F1F][FONT=Arial]Web görünümü reklam türünü seçin. Bu reklam türü, web sitenize trafik çekmenizi sağlar. Marka adınızı, Başlığınızı, Eylem çağrınızı yazın. Sonuncusu listeden seçilir.[/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#221F1F][FONT=Arial]Oku ögesini seçin. [/FONT][/COLOR][COLOR=#221F1F][FONT=Arial]Medya Dosyası Ekle, bu akıllı telefonunuza kaydettiğiniz ve web sitenizi tanıtmak için kullanacağınız dikey bir videodur. Kendi video reklamınızı eklemek için yükle butonuna tıklayın. Özçekim videoları oldukça popüler! Videonuzun 5. saniyesine kadar marka kullanmayın. İnsanları yukarı kaydırmaya teşvik etmek için seslendirmeyi kullanın. [/FONT][/COLOR][COLOR=#221F1F][FONT=Arial]İşte bu kadar, kampanya başlat düğmesine basın, web sitenize trafik çekin ve[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]CPM reklamlarıyla para kazanın![/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#221F1F][FONT=Arial]Bu yazıyı beğendiyseniz ve bu yöntemi kendi başınıza denemek istiyorsanız, lütfen Adsterra CPM doğrudan bağlantı reklamlarına başvurmak için referans kayıt bağlantımı kullanın:[/FONT][/COLOR][/FONT]

[FONT=Calibri][FONT=Times New Roman] Ref Link: [/FONT][FONT=Times New Roman][COLOR=#1154CC][FONT=Arial]https://publishers.adsterra.com/referral/1fYa9urR7Y[/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT]
[FONT=Calibri]
[/FONT]
[FONT=Calibri][COLOR=#221F1F][FONT=Arial]İyi şanslar![/FONT][/COLOR][/FONT]

[COLOR=#221F1F][FONT=Arial]NOT: Bu konu çeviridir. Saygılar.[/FONT][/COLOR]