@oktayt

banlanma olayi degisiyor ornek A websitesi icin 10 yildir reklami yayinda olan vardir Ama A sitesi ile ayni icerige reklam acan B sitesi askiya alinir .

@Sepulchure
sistem atlatma farkli bir sey yani eski hesap alman buna cozum degil . ornek eski hesap icerisindeki kampanya gunluk 100 dur sen bunu alir icerisine kampanya acarsin butce 1000 o yaparsin reklam incelemeye girmeden askiya alinir

Suan benim reklamlarim aktif yayinlaniyor 1 sene oldu herhalde gecen eski bir hesap aldim onun icine de acayim yedekde dursun dedim 2. gun sistem atlatmadan askiya aldilar ama aktif reklamlarim hala sorunsuz

15 gun once bir hesabi askiya aldilar 6 ayda 480bin harcamis hesap . yeni hesaba ayni domain ile actim sorunsuz yayinda
yani sistem atlatma olayi sebebleri askiya alinmasi biraz sacma ve sansa :)

Ajans hesabi dedigin sey Sanirim YTH yapman gereken bu

12 aydan fazla eskice ve isletme hesabi olmasi lazim
1: 12 ay boyunca az da olsa her ay aktif harcama yapmasi gerekiyor
2: daha sonra 3 ay boyunca her ay 5000$ dan asagi harcamaman lazim
bu 3 ay boyunca 5000$ tutari harcama yaptiktan sonra google ile iletisime geciyorsun sirket evraklarini gonderiyorsun sartlarin uygunsa o zaman senin hesabini MCC haline getiriyolar ve aylik cari calisiyorsun bunun tek avantaji A hesabini askiya aldiklarinda B hesabini acar devam edersin ..

piyasada %50 indirimli diye gordugun reklamlarda bu sekilde zaten ama onlar sahte sirket bilgileri ile acip 300k cari calisiyorlar ama sonrasinda odeme yapmiyorlar