Hocam şimdi demişsinki yabancı sitelerde paylaşılan siteler bunlar. Buna istinaden zaten tüm ülkenin bu yabancı kaynakları kullandığını söyledim. Diyorsunuz ya benim söylediğimle sizin söylediğinizin alakası yok diye. Bu net bir alaka değil mi sizce? Ayrıca listedeki kaynaklar şuan SEO diye arattığınızda ilk sayfadaki tüm sitelerin kullandığı backlinkler. Şimdi doğal olarak bu işi yapan ve ilk sayfayada bulunan siteler de o halde işi bilmiyor size göre. Birde şunu diyeceğim sitenize girsem birçok hata bulurum ben yıllardır SEO'cuyum diyorsunuz fakat asıl bunun konumuzla ne alakası var ben onu anlamadım. Şimdi burda faydalı olacağını düşündüğümüz paylaşımlar yapıyoruz hani buna çamur atmak yerine altına sizde liste paylaşsanız bizde faydalansak daha iyi olmaz mı?
Bakın burda SEO bilgisi kavgası yapmayalım. Niyetiniz iyi olsa ben şöyle SEO'cuyum böyle SEO'cuyum demek yerine, listedeki kendinize göre yararlı bulduğunuz ve zararlı bulduğunuz siteleri söyleyebilirdiniz haksız mıyım?
İyi ramazanlar diliyorum, ayrıca sizden de bir liste bekliyorum bizimde faydalanabileceğimizi düşündüğünüz.