Artık dursun hocam yani :) iPhone 4'ü geçtim 4S'te bile iOS7 kasıyor artık 3GS'ye gelseydi ne olurdu?

Ek Olarak:

jasper adlı üyeden alıntı

yenilik güzeldir.

Ek Olarak: ama biilmiyorum farkettiniz mi de iphone alışılagelmiş yüzünden vazgeçiyor gibi.

Ee yani hocam artık yenilik lazım tüm iPhone kullanıcıları tamam belki iPhone'dan başka birşey kullanmaz ama sonuçta insan farklılık bekliyor. Ve birde Apple'ın daha değişik yeniliklerle Android ve Windows Phone kullanıcılarınada yönelmesi gerekiyorduki zaten baktığımızda bazı renk ve tasarımlar olsun Android ve Windows Phone kombinasyonuyla geldi.

Ek Olarak:

Kaplan adlı üyeden alıntı

iOS 7'yi beğenmeyenler neden beğenmiyorlar anlamıyorum. Ama ben çok sevdim. Onun için iPhone'a geri döndüm (mazeretim oldu en azından :)). Bence başarılı olmuş.

Hocam gerçekten iyi oldu fakat bazı hataları mevcut. Ayriyeten 4 ve 4S sahiplerinin yüklememeleri -özellikle 4- iyi olur. Çünkü bizzat yaptığım denemelerde 4 ve 4S iPhone 5 kadar hız ve şarj tasarrufu sağlamıyor. 4'te ve 4S'te hem fazla şarj giderken hemde fazla donma meydana geliyor. 5'te niye kasmıyor derseniz 5C tıpatıp 5 gibi olduğu için kasmıyor eğer olmasaydı zaten işlemci falan dinlemezlerdi bir yolunu bulup kastırırlardı.