UmitOzgen adlı üyeden alıntı

ben Özkula'yı kullanıyorum fakat seçeneklerde yok :s yaklaşık 6 aydır kullanıyorum bir sıkıntıyla karşılaşmadım.

Yorumun için teşekkürler. Öncelikle belirtmek isterimki konuyu tamamen aklımda olan firmaları ekleyerek açtığım için unuttuğum firmalar olduğuna emindim. Ankete 20 site ekleme sınırı bulunduğu için maalesef aklımda olan birkaç diğer firmayıda ekleyemedim. Bunun yerine yorumlardan alıntı yaparak konuya ekleme fikri geldi, böylece diğer firmalarıda görebilecektik. İlk konuya Özkula eklendi ayrıca yorumunuzda eklendi.

gokhanergun adlı üyeden alıntı

Resellerhosting . Com . Tr den 2yildir reseller hizmeti aliyorum. Uzerinde onlarca site acip kapattim. Hicbirinde sorun yasamadim. Fiyati da oldukca iyi.

Yorumun için teşekkürler. İlk konuya ResellerHosting.com.tr eklendi ayrıca yorumunuzda eklendi.

narhosting adlı üyeden alıntı

Kendi firmamı kurmadan önce alastyr ile çalışmıştım.
Tercih etmemin nedeni ise teknik desteği ve kesinti olmamasıydı.

Yorumun için teşekkürler. İlk konuya yorumunuz eklendi.

Cadde Media adlı üyeden alıntı

@Turhost; Hizmet, Kalite, Teknik Destek gibi konularda güven veren ve yaşadığınız sorunlarda kesintisizi telefon ve Ticket desteği üst düzeyde. Server iletişim hızı çok iyi, İsten 100 K hitiniz olsun ister 100 kişi her isteğe göre üstün çözümler sunuyorlar. Her bütçeye uygun. Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş bir firma. 3 Senedir kesintisiz kullanıyorum.

IBRA adlı üyeden alıntı

Alastyr çünkü:
- Destekleri diğer sitelere göre gayet hızlı.
- Fiyatları gayet uygun.
- Gerektiğinde normal bir şirketin yapmayacağı iyileştirmeler yapıyorlar.

bykaraer adlı üyeden alıntı

vps olarak çetin bilişimi kullanıyorum destek konusunda hıc bır zaman sıkıntı görmedim

Yorumun için teşekkürler. İlk konuya Çetin Bilişim eklendi ayrıca yorumunuzda eklendi.

ChecK adlı üyeden alıntı

güzel.net.tr hızlı destek ve mükemmel hizmet veriyor.