Merhaba ben internet üzerinden tanıştığım netmasters isimli bir şahıs ile internet ve telefon yolu ile diyalog kurdum ve bu kişi hazır ilan sistemleri satıyordu. Ben bu zamana kadar 5 6 adet ilan sistemi aldım ve hepsi warez çıktı genelde en son aydınweb den aldığım 200 TL lik sistem de warezdi bunla konustum sahibinden.com botu felan filan muhabbete girdik ve bana başkalarının sistemine satış yapamıyorum felan dedi lafı eveledi geveledi full sıkıntısız sistem ilan sistemi felan gibi laflar etti hatta tasarım 7 nin alt kısmında bulunan tasarım çok özel dedi herkese satmıyorum gibi laflar ederek benim almamı sağlattırdı 499 TL havale yaptım havale açıklamasına SCRİPT BEDELİ diye yazdım ama ismini bilmediğim için Hasan NETMASTER diye yazdım isim olarak ve isim uyuşmadığı için parayı alamadı bana Barış Demirbüken - 3renkajans gibi bilgiler söyleyerek düzelttirmemi istedi havaleyi ama düzeltemediler geri döndü para daha sonra cebe havale istedi ona yolladım 490 TL sonra scripti kurdu hesapta ama ne full script ne bot çalışıyor nede kısıtlı değil dediği özellikleri hep kısıtlı bilgi maili vs gitmiyor sadece aktivasyon maili gidiyor! Ben daha sonra bu söylediğin gibi değil geri ver paramı zaten bende olan aydınweb den aldığım da aynısı gibiydi diyince inkar etti vermek istemedi vermemekte direndi parayı... ve hala alamadım ne yapabilirim bu konuda bir fikri olan varmı?

Siz olsaydınız benim yerimde internetten tanıştığınız birinden alışveriş yaparmıydınız ankete katılın!