wmaraci reklam

Açık Arttırmanın Böylesi - Zararına Başlangıç - Domain Elden Çıkarılıyor - Değerlendirin ve Kazanın!

2 Mesajlar 402 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

editorum editorum Oyunu Bul Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
Site: pratikyemektarifleri.net
Başlangıç: 40 TL
Artış Ücreti: 10 TL
Domain Kayıtlı Firma: Namesilo
Bitiş Tarihi: 2019-11-15
Domaini ne kadar değerlendirmek istesem de makale sektöründe almış olduğum işler buna müsaade etmiyor. Fakat bilinmelidir ki domain gerçekten iş yapar bir domaindir.

Diğer forumdan gelen son teklif 60 TL

NOTLAR
NOT1: Son teklifin üstünden 48 saat geçtikten sonra direk arkadaşla iletişime geçilip verilecektir. Açık arttırma ile alınan domain çok daha fazlasından alınmıştır. Zararına satış yapılmaktadır. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.
NOT2: Pratikyemektarifleri sitesinin .com domaini çok yüksek değerden satışta olduğundan şuan piyasada üst sıralarda yer alması çok daha kolay olacaktır. (satılan .com'un değeri : $3,750) Biz ise sizlere 40TL'den başlayabileceğiniz bir ihale veriyorum.
NOT3: Yemek tarifleri için anahtar kelimelerin bir arada bulunduğu site kolayca birçok kitleye hitap edebilecek bir domaindir. Site konularında vakit ayırabilecekler şimdiden kazanacağına eminim.
NOT4: Herhangi bir konuda yardıma başvurabilirsiniz. TBM oranları yüksek olan bir konudur. TBM oranlarını vs. aşağıya bırakıyorum.

DETAYLI BİLGİLER İÇİN PM ATMAKTAN ÇEKİNMEYİNİZ. SKYPE: makaleciyazar

KONU MULTİ KONUDUR. Konuya gitmek için TIKLAYINIZ

wmaraci
reklam

arr9w arr9w WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek tr
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Hala satılıksa pm alabilir miyim alıcıyı yoksa satın almak istiyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al