wmaraci reklam

22K Motor Kanalımı Satıyorum! Adsense onaylı ve 4 Milyon izlenmeye Sahip Kanal

2 Mesajlar 414 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ultmadem ultmadem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Yukarıda gördüğünüz gibi Youtube kanalımın istatistikleri yer almaktadır. :)

Hikayesi: Motor aldıktan sonra youtube'da gezerken bir içeriğe denk geldim ve video montaj bilgim olduğu için yapmaya karar verdim. Ürettiğim içerikler türkiyede ilk defa yapıldığı için inanılmaz bir izlenim ve popülerlik sağladı. 1 2 video trendlere düştüğü için bir anda kanalımda popülerlik ve izlenim arttı. Aynı zamanda daha önceki youtube bilgilerimi kullanıp çok iyi bir etiket stratejisi yarattım ve kanala entegre ettim.Aslında bu sayede yükselmedi türkiye'de ilk olduğu için tutulduğunu düşünüyorum.

Sonra 6 7 videodan sonra kurumsal bir şirkette işe girdim ve nerdeyse 1 yıl ilgilenemedim kanal ile ve hergün 100 - 200 abone gelmektedir ve 1 video 2M izlenmeye ulaştı.İlgilendiğim 6 aylık sürede adsense kayıt oldum ve 3 ayın sonunda pin aldım ve için 150 TL var.Bunları göz önünde bulundurarak bana teklif verebilirsiniz.Videolarda 10K beğeni ve 5-6K yorumlar bulunmaktadır.Bugünler çok yüksek artış gözlenmektedir sebebini inanın bende bilmiyorum:D Sormak istediklerinizi ve tekliflerinizi bana watsap üzerinden veya özel mesaj olarak yazabilirsiniz.

TEL:05442513144

wmaraci
reklam

carikan84 carikan84 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Kanal adresini ve fiyat bilgisi alabilir miyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al