Merhaba, konuyu tamamen okumadan yorum yazan ve baltalayan , yok siz böyle bir konuda daha önce yardım istemişsiniz yok siz taktik satıyorsunuz diyenler kesinlikle konu altına yazıp konuyu kirletmesin , herkes kendi ekmeğini yer insanlara yardımcı olmak ve 3,5 kuruş kazanmak adına verilen bu emeğe saygısızlık yapmayın , özellikle aynı sektörde olup elinde döküman olmadan taktik satan arkadaşlar size söylüyorum LÜTFEN.

Bu dökümanı oluştururken bir çok belge ve internet sitesinden yardım alınmıştır , BİR ÇOK ADSENSE UZMANI İLE BİLGİ ALIŞVERİŞİ YAPILMIŞTIR !

- Şimdiye kadar 100'lerce adsense onaylattım 100 adsense'den sadece 2 tanesi onaylanmadı , benimle daha önce çalışanlar oldu daha ÖNCE FORUMDA BAZI KONULAR HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN KONULAR AÇTIM VE KONULAR SAYESİNDE EKSİK KALAN YERLERİMİ TAMAMLADIM!

Aşağıda ki maddeler bir site sahibinin ve yeni bir sitesi açıp Google reklamlarından para kazanmak isteyenler için altın değerindedir. Bu dökümanları okuduktan sonra ömrünüz boyunca her türlü sorun ve sıkıntı hakkında bilginiz olacak tam tamına size yararlı olacak her şeyi anlattığım döküman'da bazı alıntılar kullandım bu alıntılara birebir katıldığım daha önce deneyimlediğim için kullandım.
- Dökümanı tam olarak alanlar için sıkılmamaları için bazı konuları link olarak ekledim böylelikle çok uzun bir yazı olmamasını sağlamak istedim.
- Döküman hazırlanırken günlük binlerce tl kazanan insanlar ile bilgi alışverişi yapılmıştır , bu döküman için acemi bir kullanıcı gibi kişilerden bilgiler alınmıştır , sadece farklı fikir ve taktikleri öğrenmek adına bana bir çok şey kattı, o arkadaşlara'da teşekkür ediyorum.
Ek : 9. madde olarak son zamanlarda çok gördüğüm bir sorunun kesin çözümü görünmeyen reklamları ekledim.
Ek 2- 10. Maddet niche nedir , niche bize ne kazandırır , sorusunun cevabını ekledim.
Öncelikle altını çizerek söylemek istiyorum , sadece reklam yerleşimi , wordpress desteği , anahtar kelime satın alma gibi konulara dünyanın paralarını verenler görüyorum ben burada daha makul bir fiyatla herkese yardımcı olmaya çalıştım , bu döküman hiç bilgisi olmayan birisi için bile parayı nasıl kazanabileceğini anlatmaktadır.
Döküman 12 sayfadan oluşmaktadır ( Döküman'da önemli noktaların altları çizilip kalınlaştırılıp belirtilmiştir )
- Döküman güncellenerek devam etmektedir yeni yol ve yöntemler bu konu altında güncellenecektir.
- Döküman yaklaşık 2.5 günde hazırlanmıştır , döküman hazırlanırken bana yardımcı olan değerli arkadaşlarım ( Muhsin İslam ve Armağan Turkevi'ne Teşekkür Ediyorum )
Dökümanlar ister online ister dosyalama sistemleriyle herkesin okuyabileceği şekilde verilecektir.
Dosya Toplam Boyutu 119 MB'tır
- Farklı döküman tipleri ile hazırlanmıştır ( pdf, world , html , zengin metin biçmi , rdf, odt, ve düz metin formatlarıyla dosya oluşturulmuştur.

Döküman İçi Bilgiler
Güncellemeler sonrası daha bir çok kelime ve cümle eklenmiştir.

Aşağıda ki bilgileri satın alan kişiler ile birebir soru cevap şeklinde anlamadığı yerleri destek verilecektir.
- Hosting ve web tasarım konusunda yardım isteyenlere yardımcı olunacaktır. ( Bu paketi alanlara %50 indirimle internet sitesi kurulacaktır )
- Bana ait siteme üye olup kullanıcı adını yazıp satın almak isteyenlere %25 indirim yapılacaktır.

1 ) Tbm nasıl yükseltilir ? ( Tbm Nedir ? , Tbm Nelere Göre Değişir ? )
2 ) Sayfa To'su nasıl artırılır ? ( Sayfa To'su Nedir ? , Sayfa Tosu Neye Göre Değişir )
3 ) Reklam yerleşimi nasıl olmalı , reklamlarım sitenin nerelerinde görünmeli , siteme girenler nerelere tıklıyor ( siteye giren var ama tıklama yoksa kesinlikle faydası olacaktır )
4 ) Ne tür içerikler ile siteme hit çekerim ? ( Hit artırmak için ne yapılması gerekiyor ? )
5 ) Google adsense onayı almanın püf noktaları. ( Adsense Nelere Dikkat Ediyor ? )
6 ) Wordpress için hangi reklam eklentileri , ( Hangi temaların performans veriyor ? )
7 ) Türkçe ve yabancı anahtar kelime önerileriniz size nelerdir ? ( Ne tür Kelimeleri Kullanarak Hit Artırırım ? )
8 ) Kazancı artırmak için neler yapılmalı ? Hit Artırmanın Yolları Nedir ? Hangi Sosyal Medya Siteleri , Nasıl Kullanılmalıdır ?
9 ) Sitenizde ki görünmeyen tüm reklamların nasıl görünür olacağı ve adsense üzerinde ne gibi ayarlar yapılacağı.

10 ) Niche Nedir ? ( Niche ne işimize Yarar ? )

- Dökümanda bulunan hatalı yazım ve imla kuralları olduysa , affedin oldukça uzun ve dolu dolu bir döküman olmuştur.
- Dökümanı oluşturan Medyamon'dur yani bana aittir
Önemli Duyuru : Lütfen emeğe saygı gösterip bu dökümanı kimse ile paylaşmayalım , tam döküman link olarak gönderilecektir , tek tek çözüm istekleri bizzat kişilere söylenecektir.
Dökümanın izinsiz dağıtımı kesinlikle yasaktır.

Bu Döküman Size Ne Kazandıracak ?

1 ) Var olan internet sitenizin hitini artırmanızı sağlayacak.
2 ) Google adsense reklam tıklanmasını artıracaktır bun bağlı olarak gelirinizi arıtracaktır.
3 ) Ne tür siteler kurmanız hakkında bilgi sahibi olacaksınız boş yere emek harcamayacaksınız.
4 ) Site kurduğunuzda nerelerde reklam yerleşimi yapılacağını bilerek bundan sonra oluşturdugunuz yada hali hazırda ki sitelerinizin reklam düzenlerinizi kolayca yapıp para kazanabileceksiniz.
5 ) İnternette yaptığımaraştırmalar sonucu bazı alıntılar yaparak gerçekten kazancınızı %20 ile %25 artıracak kesin yöntemlerini bulacaksınız.
6 ) Adsense ve site hit alma gibi bilgilerin neredeyse tamamına yakını dökümanda vardır.
7 ) Bu bilgiler dışında özel danışmanlık yapabilecek yeni bir kişi ile tanışacaksınız.

Satın alırken sadece bana lazım olan konuları satın alabilir miyim ?
- Evet satın alabilirsiniz , fiyatlandırma ortalama konu başı 80 ile 100 tl arasında değişiyor , tabi bu fiyatlar abartılı satanların yanında hiç bir şeydir ve gerçekten yılların birikimi ve araştırmaları ile elde edilmiş en iyi bilgiler diyebilirim.
- Konu alırken 1 ile 10 madde arasından en az 3 konuyu alabilirsiniz.

Fiyatlandırma Politikası

Normal Fiyatı : 300 TL

- Fiyatlandırma yaparken sadece reklam yerleşimi yapanlar , sadece taktik satanlar ve tek başına anahtar kelime önerisi ve bilgileri verenler gibi insanları koparmak yerine onların bir hizmet için verdiği fiyatı biz 10 nokta için verdik.
10. MADDE'NİN TOPLAM SATIŞ FİYATI ( 300 TL'DİR )
-------------------------
İlk 10 kişiye 150 Tl , aşağıda ki indirim kodunu kullanabilirsiniz.
İndirim kodu : 9B8GJM0P9W
-------------------------
Nasıl Satın Alabilirim ?
- Kredi kartı ile online olarak satın alabilirsiniz ?

Papara , Enpara , Denizbank İle Satın Alabilirsiniz.
Online Satın Alma Linki : https://panel.internetyapi.com/cart.php?a=add&pid=63

İletişim ve Destek Bilgileri

Canli Ticharet : Tıkla ve Gel - Giriş Şifre : 2020
Whatsapp : Tıkla ve Gel
Telegram : Tıkla ve Gel

Ek : Web site üzerinde ki canlı destek hattını kullanabilirsiniz
www.internetyapi.com
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Özel İletişim Bilgilerini bu kanallar ile alabilirsiniz.
Whatatsap : Özel İletişim
-----------------------------------------------------------------------------------------------------