wmaraci reklam

adense reklamkısıtlaması var ama

20 Mesajlar 1.764 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ogghaber ogghaber WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek özel güvenlik görevlisi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
selam 3 gün önce reklam ksıtlaması yedım ama bugun baktıgımda gösterim var nasıl oluyor anlayan var mı?

wmaraci
reklam

BlogFaresi BlogFaresi TeknoBloGG.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 117 / 119
  • Ticaret 8, (%88)
Reklam ksıtlaması sebebi nedir? İllaki adsense mail yollamıştır .

TeknoBloGG.com - Blog, Teknoloji Haberleri ve Gündeme Dair Haberler

zagor6390 zagor6390 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 43 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
kod sitede duruyorsa gösterim gelmesi normal ama bakiyeye işlenmez

netvampire netvampire WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Nakliye uzmanı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Kısıtlama döneminde ara ara gösterim olması normal reklamları ara ara belli ziyaretçilere gösteriyor sistem. Sana da denk gelebilir durum. Kısıtlama dönenimde kuruş kuruş kazandığımda tıklama aldığımda olmuştu.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,
Kısa süre önce AdSense hesabınızda geçersiz trafik tespit edildi. Bu nedenle, hesabınıza reklam sunma sınırı uygulandı. Trafiğinizi izlediğimiz süre boyunca bu sınırı otomatik olarak inceleyip güncelleyeceğiz.
Bu durum neden gerçekleşti?
Hesabınızda reklam geliri elde etmek için kullanılan, geçersiz olabilecek trafik tespit edildi. AdSense Program politikaları uyarınca, geçersiz trafik kullanımının kesinlikle yasak olduğunu hatırlatmak isteriz. Google reklamlarının aldığı tıklamaların, gerçek kullanıcı ilgisinden kaynaklanması gerekir. Yayıncılar, başkalarından reklamlarını tıklamalarını isteyemez. Buna; kullanıcılardan sitenizi desteklemelerini isteme, reklamların görüntülenmesi karşılığında ödül teklif etme ve bu tür işlemler üzerine üçüncü taraflar için para toplama sözü verme gibi eylemler dahildir. Kendi reklamlarınızı tıklamanızın yanı sıra otomatik tıklama araçları ya da trafik kaynakları, robotlar veya başka aldatıcı yazılımlar kullanmanız da yasaktır.
Tespit ettiğimiz etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebileceğinizin bilincindeyiz. Ancak bu bilgiler tescilli saptama sistemlerimizi atlatmak için kullanılabileceğinden, yayıncılarımıza bu konuyla ilgisi olabilecek kullanıcılar dahil, belirli hesap etkinlikleri hakkında bilgi veremiyoruz.
AdSense Program politikalarını ihlal ettiğinizin anlaşılması durumunda, hesabınıza daha fazla yaptırım uygulanabileceğini veya hesabınızın kalıcı olarak devre dışı bırakılabileceğini unutmayın.
Şimdi ne yapmalıyım?
Hesabınıza erişmeye devam edebilir, hesap düzeyindeki söz konusu yaptırımla ilgili ayrıntıları Politika merkezinde bulabilirsiniz. Reklam sunma sınırı, yayıncıları genellikle 30 günden daha kısa süreyle etkilese de bazı durumlarda bu süre daha uzun olabilir. Reklam trafiğinizin AdSense Program politikalarımıza uygun olması için gerekli önlemleri almanızı öneririz. Anlayışınız ve iş birliğiniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
Google AdSense Ekibi

• Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
nasıl kurtuldun

netvampire adlı üyeden alıntı

Kısıtlama döneminde ara ara gösterim olması normal reklamları ara ara belli ziyaretçilere gösteriyor sistem. Sana da denk gelebilir durum. Kısıtlama dönenimde kuruş kuruş kazandığımda tıklama aldığımda olmuştu.

apkfriv apkfriv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek işletme
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 115 / 23
  • Ticaret 6, (%100)

netvampire adlı üyeden alıntı

arkadaşlan aynı durumda olan bir sitem var 1 aydan fazla oldu kısıtlama kalkmadı hitler tamamen organikdi....

siz kısıtlama aldıysanız bu durumda nasıl kurtuldunuz

forumda kısıtlama alıpta çözümü veya önerisi olan varsa yazarsa seviniriz.

BlogFaresi BlogFaresi TeknoBloGG.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 117 / 119
  • Ticaret 8, (%88)
Adsenseye e-mail atmayı deneyin. Web sitenizin trafiklerini yeniden gözden geçirmelerini isteyin. İşe yarayabilir belki. Organik trafik dışı hit trafiği sağlandı diyorsa hit vs. de göndermiş veya çekilmiş olabilir siteye. Biri de atmış olabilir belli olmaz. O yüzden bir e-mail atmanızda fayda var
apkfriv

kişi bu mesajı beğendi.

TeknoBloGG.com - Blog, Teknoloji Haberleri ve Gündeme Dair Haberler

netvampire netvampire WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Nakliye uzmanı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Kısıtlama 1 ay civarı sürdü sonra kendiliğinden kalktı bende. Kısıtlama öncesi sosyal medya hitim biraz fazlaydı sosyal medya paylaşımlarını bıraktım. Sonra bir konum googlede ilk sıraya yükseldi organik hitim arttı. Reklamlar görünmeye başladı.

Ben ekstra bir şey yapmadım. Sadece sitemi güncel tuttum. Tek diyebileceğim sosyal medya paylaşımını bıraktım. Sonrada sosyal medyaya ihtiyaç duymadım.
apkfriv

kişi bu mesajı beğendi.

Serkaan Serkaan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Klima, Kombi, Beyaz Eşya Ustas
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Aynı sorun bende de var 1 haftadır bende sosyal medya ağırlık verdim ondan mı acaba
apkfriv

kişi bu mesajı beğendi.

Ayka Servis
https://www.aykaservis.com
https://www.aykaservis.com/bahcelievler-klima-servisi/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al