wmaraci reklam

Adsense Alternatifi, en çok kazanç verecek reklam siteleri hangileri?

15 Mesajlar 2.222 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Sweetling Sweetling WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** H**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba Arkadaşlar,

Bir web sitesi kurduk %99 tamamlandı

web sitemiz basit bir oyundan ibaret, sitemize üye olan kullanıcılar oyunumuzu oynayarak puan kazanıyorlar, kazandıkları puanı her ay sisteme göndererek sistemden kazanç elde ediyorlar.

Yani reklam gelirinin büyük bir bölümünü her ay kullanıcılara dağıtacağımız, hiçbirşekilde para yatırma olmayan, parayla kazanç sistemi olmayan. Ülkemizin ekonomik koşullarına istinaden ihtiyacı olanlara az çok maddi destek sağlayacak tamamen yasal bir proje bizimkisi. kesinlikle saadet zinciri tarzı sitelerle aynı mantıkta düşünmeyin.

Tüm uğraşmalarıma ve başvurularıma rağmen, web sitemde reklam gelirimi dağıtacağıma dair hiçbir yazı bulunmasada, nihayetinde bir oyun sitesi olduğu için,
tüm içeriği eksiksik tamamlamama rağmen (Gizlilik politikası, hakkımda, iletişim, çerez uyarısı, sosyal hesap bağlantıları, seo uyumlu url çalışması, sitemap dosyası, robots.txt çalışması. blog bölümü, 7 tane makale...) hiçbirşekilde google onay vermiyor ve vermemekte kararlı.

web sitemin detaylarını vermemdeki sebep siteye üye olup oyun oynamaya başlayan herkez reklam tıklamaya ve reklam gösterimine gönüllü olacak, web sitemizin girişinde reklam engelleme servislerini kullanan oyunculara kapatması yönünde uyarı olacak ve tüm üyelerimize reklamlar açık olacak.

Bu şartlarda bana hangi reklam şirketlerini tavsiye edebilirsiniz, tüm hepsini beraber kullanabilirim.

Türkiye'ye ödeme yapan yüksek kazançlı reklam siteleri hangileridir.
Link kısaltma serviside kullanabilirim, onlarda en iyi ödemeler yapan hangileridir.

Ben daha önce hiç adsense veya bir link kısaltma servisi kullanmadım. bu işlerde yeniyim.

Tecrübeli ve bilgili tüm herkezin tavsiyelerine ve bilgi paylaşımına ihtiyacım var.
hepinizin desteğini bekliyorum.

web sitemizin linki: https://kuzubesle.com
merak eden inceleyebilir. sistemi görmek için üye olabilir
her türlü eleştri ve öneriye açığım.

Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

Talip68 Talip68 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 49 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
Konuya değinmiştim,
Bunlar için bir çok site var ancak kazançlar ve reklam türleri, çeşitliliği aynı değil.
ReklamStore var, admatic var, adnow var, BidVertiser var. Daha başkaları da var. Buradan bakabilirsin. http://www.macfilmhabertv.com/2019/02/blogunuza-sitenize-adsense-alternatifi.html

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
admatic diyebilirim en azından çıkan reklamlar adsense aynı reklamlar büyük firmalar veriyor google ads alternatif olarak.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Çiftlik bank 2mi bu

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
darknov4 bir imam görünümlü şeytan papaz çıktıysa diğer imamlarada papaz gözüyle bakamazsın.

Konu destek konusu.
ibrahim2784

kişi bu mesajı beğendi.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Şaka yapıyorum zaten sen niye atladın.

Kozba Kozba SEO ve Editörlük Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 6 / 174
  • Ticaret 12, (%100)
Link kısaltmanın kralı: Tr.link

• Üyelik 27.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** H**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 1, (%100)

Talip68 adlı üyeden alıntı

Konuya değinmiştim,
Bunlar için bir çok site var ancak kazançlar ve reklam türleri, çeşitliliği aynı değil.
ReklamStore var, admatic var, adnow var, BidVertiser var. Daha başkaları da var. Buradan bakabilirsin. http://www.macfilmhabertv.com/2019/02/blogunuza-sitenize-adsense-alternatifi.html

Teşekkür ederim, reklamstore ile ilgili yorumlara baktığımda 300 tıklamaya 10 tl falan verdiğini okudum bu forumda. adsensede ise 800-1000 tıklamaya 400-500 tl verdiğini biliyorum. o yüzden çok cazip gelmedi, ama verdiğin diğer firmaları, ve linkte paylaştığın önerilerin hepsini inceleyeceğim teşekkür ederim.

onurkaplan adlı üyeden alıntı

admatic diyebilirim en azından çıkan reklamlar adsense aynı reklamlar büyük firmalar veriyor google ads alternatif olarak.

ödemeleri nasıl? onay süreci kolaymı, birde kuralları katımı, başka firmalardan aldığım reklamlara karışırmı? adsenseden onay alamadığım için, mümkün olduğu kadar çok farklı firmayla çalışarak yüksek kazanç elde etmek istiyorum çünkü.
bu konularda bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim :) hani farzedin siteye 1000 kişi üye oldu, reklam gelirimiz 1000 tl olursa adam başı 1 tl düşer, kimseye faydası olmaz düşük rakamın :)

yok çiftlik bank 2, kaşar bank tı, o isimle bir firma çıkmış milleti tokatlamış ciddiyim :)
bizim web sitemizde oyunumuzda para yatırmak yok arkadaşım, kazancım %70 ini paylaşarak ülkemizin krizde olduğu bu dönemde insanlara destek olmak istiyoruz. kazancın %20 sini devlet vergi kesecek zaten rakam yüksek olduğu için, %10 uda bize kalacak, bizim kazancımız bu.

CoaX adlı üyeden alıntı

darknov4 bir imam görünümlü şeytan papaz çıktıysa diğer imamlarada papaz gözüyle bakamazsın.

Konu destek konusu.

Teşekkür ederim, bende bir işsizim, uzun süre iş bulamayınca araştırmalarım sonucu bu tarz bir sistem kurmaya karar verdim. hali hazırda aynı formatta siteler var, isimlerini burdan belirtmek istemem, ancak hepsi üyelerini sömürüyor, kazanç talep edeni banlıyor. şartları zorlaştırıyor. ben vizdan sahibi birisi olduğum için kendim adil ve faydalı bir sistem kurmak için bu yola çıktım. bu yazıda burda dursun. ilerde referansım olur :)

Arkadaşlar peki sizden bir ricada bulunsam, bazı yabancı kazanç sitelerinde gördüğüm bir olay var.

bir linke tıklıyorsun seni link kısaltma servisi kullanarak reklam sayfasına yönelndiriyor, üsttede 30 saniye 60 saniye falan geri sayım sayacı bulunuyor.
geri sayım bitince doğrulama kodunu girip puanı al butonuna basarak pun kazanabiliyosun, yada bitcoin dolar vs.

Benim altyapım hazır zaten, oyunculara böyle bir bölüm nasıl yapabilirim, süreli sayfa sonunda database den kullanıcının point değerine ekleme yapacak bir buton ile o sayaçlı link kısaltmalı sayfa gibi birşeyler yapmamda yardım edebilecek var mı?
Talip68

kişi bu mesajı beğendi.

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
bu söylediğin site ile alamazsın google adsense blog sayfanın daha fazla geliştir.

yine alamazsan hesap satanlardan alabilirsin yada ortak alabilirsin.

sitene bakarak sana reklam kodu verebilirim tabii siten onaylanırsa.

admatic adsense ile kullanılıyor diğer reklam firmalarıyla test etmedim hiç zaten diğerlerine de gerek yok ikisi yeterde artar bile

• Üyelik 27.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** H**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 2 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
[QUOTE=
onurkaplan]bu söylediğin site ile alamazsın google adsense blog sayfanın daha fazla geliştir.

yine alamazsan hesap satanlardan alabilirsin yada ortak alabilirsin.

sitene bakarak sana reklam kodu verebilirim tabii siten onaylanırsa.

admatic adsense ile kullanılıyor diğer reklam firmalarıyla test etmedim hiç zaten diğerlerine de gerek yok ikisi yeterde artar bile[/QUOTE]

Hesap satan derken? herhangi bi aktif adsense hesabı alsamda değişen birşey olmayacakki, adsense yine benim sitemi o hesaba eklemek için aynı onay sürecine sokacak, Bana reklam kodu nasıl vereceksin? Adsense onaylamıyor, admatic onaylamıyor. diğer reklam sitelerinin alayı çöp, reklam şirketi değil virüs şirketi alayı. reklamları temiz olan adsense alternatifi bir firma biliyormusunuz?

bana nasıl yardımcı olabilirsiniz. açıkçası tıkandım ilerleyemiyorum :(

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al