wmaraci reklam

Adsense Ban Kaldırılıyor Mu?

6 Mesajlar 674 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

websitetr websitetr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek WEB
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 188 / 44
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar merhaba,

Farklı bir forumda konu açtım, bir kişi ban kaldırma hizmeti verdiğini söyledi. Ancak ingilizce bu konuyu arattım benzer bir hizmet göremedim. Herkes ban kalkmıyor diyor.

Adsense ban kaldırılıyor mu?

wmaraci
reklam

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
Eğer hile gibi büyük bir sebepten dolayı ban yemişseniz kesinlikle kaldırmazlar. Ama haksız yere ban yediğinizi düşünüyorsanız itiraz edebilirsiniz o da yine BELKİ kaldırırlar.
websitetr

kişi bu mesajı beğendi.

drmd drmd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 125 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam dikkat edin. Bu şekilde dolandırılan çok. Ban kaldırılmak isteniyorsa bile yapılacak şey itiraz.(o da üstteki hocamın belirttiği gibi büyük bir ihlal yoksa) E bunu da siz yapabilirsiniz zaten. Açılmayacağı varsa zaten kimse açamaz.
websitetr

kişi bu mesajı beğendi.

Yazı ağırlık tema arıyorsanız PM.

pubhane pubhane Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Konya
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 158 / 140
  • Ticaret 9, (%100)
Normal şartlarda itiraz edebilirsiniz. Ancak neden dolayı Ban yediğinize göre çalışma yapmalısınız. Örneğin içerik ihlali yaptığınızdan dolayı banlandıysa sitenizde buna sebep olan içerikleri temizlenmeli ve ona göre itiraz etmelisiniz. Bu şekilde başarılı sonuçlar alınıyor. Eğer geçersiz tıklama nedeniyle banlandiysaniz ve geçersiz tiklamayi siz yapmadiysankz hosting üzerinden analiz yapıp sitenize sıklıkla giriş yapan ip adreslerini tespit Edip itiraz dilekcenizde belirtebilirsiniz.
Geçmiş olsun.
websitetr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

websitetr websitetr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek WEB
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 188 / 44
  • Ticaret 3, (%100)

MasterKazanç adlı üyeden alıntı

Eğer hile gibi büyük bir sebepten dolayı ban yemişseniz kesinlikle kaldırmazlar. Ama haksız yere ban yediğinizi düşünüyorsanız itiraz edebilirsiniz o da yine BELKİ kaldırırlar.

Domain 2007 yılında da kullanılmış, muhtemelen o zamana ait ban... Siteyi de sıfırladım hocam boş şu an

drmd adlı üyeden alıntı

Hocam dikkat edin. Bu şekilde dolandırılan çok. Ban kaldırılmak isteniyorsa bile yapılacak şey itiraz.(o da üstteki hocamın belirttiği gibi büyük bir ihlal yoksa) E bunu da siz yapabilirsiniz zaten. Açılmayacağı varsa zaten kimse açamaz.

İtiraz linki dahi bulamadım hocam, eskiden paylaşılan linkler Adsense gelir ekranına yönleniyor

pubhane adlı üyeden alıntı

Normal şartlarda itiraz edebilirsiniz. Ancak neden dolayı Ban yediğinize göre çalışma yapmalısınız. Örneğin içerik ihlali yaptığınızdan dolayı banlandıysa sitenizde buna sebep olan içerikleri temizlenmeli ve ona göre itiraz etmelisiniz. Bu şekilde başarılı sonuçlar alınıyor. Eğer geçersiz tıklama nedeniyle banlandiysaniz ve geçersiz tiklamayi siz yapmadiysankz hosting üzerinden analiz yapıp sitenize sıklıkla giriş yapan ip adreslerini tespit Edip itiraz dilekcenizde belirtebilirsiniz.
Geçmiş olsun.

Siteyi sıfırladım hocam, yukarıda da belirttim, itiraz linki dahi bulamadım. Ban da muhtemelen benden önceki zamana ait...

drmd drmd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 125 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
https://support.google.com/adsense/troubleshooter/2707037?hl=tr

İşinize yarayabilir, inceleyin
websitetr

kişi bu mesajı beğendi.

Yazı ağırlık tema arıyorsanız PM.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al