wmaraci reklam

Adsense Bilgileri Değişir mi?

3 Mesajlar 615 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

serhatkanat serhatkanat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar aklıma takılan bir soru vardı. Geçenlerde bir web sitem için adsense başvurusu yapmıştım red gelmişti. Şİmdi ileride tekrardan başvurmak istiyorum ama başvuracağım gmail hesabınıda adsense hesabını çok eskiden açmıştım ve o zaman galiba bir müşterimin sitesi için açmıştım. Bu site de kurumsal bir siteydi (neden öyle bir şey yaptığımı bende bilmiyorum). Ama hatırladığım kadarıyla hesap benim üzerimdeydi ve kendi telefon numaramı kullanmışım. Ama adsenseye üye olurken kişisel hesap mı seçtim yoksa kurumsal hesap mı seçtim emin değilim. Ben bu bilgileri istediğim zaman değiştirebilir miyim? Hangi bilgileri değiştiremem? Yardımcı olur musunuz lütfen?
Umarım ne demek istedeğimi anlatabilmişimdir.

Ayrıca adsense konusunda uzman bir yardımsever bana pm atabilir mi? Konu altına mesaj yazarsa bende pm atabilirim. Çok küçük bir soru.
Şimdiden teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

YaRGiC YaRGiC Y Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Medya Yöneticisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 41 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Başvurduğun gmail hesabını değiştiremezsin ama daha sonra iletişim kurmaları için farklı bir e posta hesabı tanımlayabilirsin.Ancak tanımladığın postayla adsenseye giriş yapamazsın sadece iletişim kurabilirsin.İsteğe bağlı olarakta telefon numarası ekleyebilirisin.

Bildiğim bir soruysa yardımcı olurum.

serhatkanat serhatkanat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

YaRGiC adlı üyeden alıntı

Başvurduğun gmail hesabını değiştiremezsin ama daha sonra iletişim kurmaları için farklı bir e posta hesabı tanımlayabilirsin.Ancak tanımladığın postayla adsenseye giriş yapamazsın sadece iletişim kurabilirsin.İsteğe bağlı olarakta telefon numarası ekleyebilirisin.

Bildiğim bir soruysa yardımcı olurum.

Hocam size pm atacam.

Yani bunun dışındaki bütün bilgileri değiştirebiliriz değil mi? İleride bize bir sorun çıkarmaz değil mi hocam?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al