wmaraci reklam

Adsense ve Cloudfare

4 Mesajlar 709 Okunma
wmaraci reklam

inside inside İlaydam Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Operaio Specializzato
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 49 / 48
  • Ticaret 4, (%100)
Bilmiyorum ama sanıyorumki cloudfare kullanımında Adsende de negatif lk var..
Doğrudan ziyaretçı filtreliyor ama sanırım kazançlarda dengeleri bozuyor gibi me geliyor...
Evet zorunlu değil ama kullanmaya değer bir özellik, sizde cloudfare adsense farklılık görüldümü?

Bana en son ve en kötü tıklama 1 tıklamaya 0,02 cent verdi, şaşırdım aslında.. cloudfare kaynaklı olabilirmi?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

YaRGiC YaRGiC Y Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Medya Yöneticisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 41 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Uzun zamandır Cloudflare kullanıyorum ben bir fark görmedim. Sizde durum uzun süredir böyle mi yoksa yeni mi böyle olmaya başladı? Arada reklamveren kişilerin tbm oranları bazı günler aşırı düşük oluyor.

inside inside İlaydam Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Operaio Specializzato
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 49 / 48
  • Ticaret 4, (%100)
farkı az da olsa, cloudfare olmadan gördüm diyebilirim fakat fazla detaya girmeden tekip ettim.
Aslında cloudfare ve sunucu taraflı ufak bir sorun yaşadım ve o ara cloudfareyi kapatmıştım.
Cloudfare olmadan muhtem ki oranlarda değişiklik gördüm 1 tıka yaklaşık 2 euroya kadar almışlığım oldu ama şu an uzun süredir cloudfare kullanıyorum ve sadece dün 1,5 euro verdi 3 tıklamaya. Ne bileyim sanki birşeyler var gibi...

MutlulukNerede MutlulukNerede WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Hitiniz de bir değişiklik oldu mu. Eğer olduysa CSS ayarlarında yanlış ayarlama yapmış olabilirsiniz ki buda arama motorlarının indexlerini kısıtlanmış olabilir. Hiç bir cache eklentisi kullanmıyorum zaten 5 6 eklenti var sadece, böylelikle gerkekte kalmıyor. Ama bir ara lite speed kurmuştum. 3 gün içinde neredeyse kazançlarım sıfıra indi hitler'im de öyle. Sonra araştırdım. Lite speed cache CSS sıkıştırma etkin olduğu zaman arama motorlarının indexlerini kısıtlıyormuş. Bir de tabi ziyaretçi modu da açıktı. Onunda etkisi olmuş gibi geldi.
Eklentiyi kaldırınca her şey normale döndü zaten.

Web Site Kurulum, Hızlandırma Ve HİTLENDİRME Hizmertleri
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al