wmaraci reklam

Adsense Kısa Sürede Gelir Elde Etme

21 Mesajlar 5.381 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

JimmyJoker JimmyJoker Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek WordPress Uzmanı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 590
  • Beğeniler 80 / 196
  • Ticaret 17, (%100)
Merhaba arkadaşlar, dün açtığım konuya destek çok fazla geldi. Olumsuz PM atanlarda oldu ancak pek umursamıyorum. 3 gün öncesine kadar adsense gelirim yoktu şuan ise 10 - 15 TL arasında günlük gelir sağlıyorum.

Sadece ben kazanayım zihniyeti ile düşünen arkadaşlar lütfen konuyu okumadan kapatsınlar çünkü burada onlar için herhangi bir verimli bilgi olmayacak.

En büyük avantajlarımdan birisi eğitim alanında olan bilgim mesleğim gereği bu alanda gerekli bilgiye sahibim ve bu bilgileri web sitemde de kullanmaya karar vererek başladı her şey.

İlk önce tema seçimi yaptım ve bunu düzenlemem gerekiyordu, gerekli düzenlemeleri sağladıktan sonra temayı hızlandırmaya başladım. CSS ve JS dosyaları üzerinde bazı oynamalar yaptım elimden geldiği kadar dosyaları minimize etmeye çalıştım.

Tema düzenlemesini yaptıktan hemen sonra sıra içeriğe gelmişti, içerikleri yazarken öğrencilerin ne istediğini düşünerek hareket ettim ve bu sayede daha verimli makaleler yazdım.

Yazdığım makaleleri elimden geldiği kadar detaylı ve uzun tutmaya çalıştım bazenleri 1000 kelimenin üzerinde makale yazdım.

Uzun olunca okuyucu sıkılmasın diye arada şakalar ve bilgi mesajları ile yazıyı süsledim, sadece yazıdan ibaret değildi aynı zamanda okuyucuyu sohbet ediyormuş havasına çekmek istedim.

Yoast SEO eklentisini aktif bir şekilde kullandım, eklentinin direktiflerini okudum ve bunları uygulamaya gayret gösterdim.

Sosyal medya üzerinde hiç takipçim olmasa bile konu başlığını ve konu linkini paylaştım çünkü facebook, twitter gibi platformlar benden çok kısa sürede index alıyorlar ve aramalarda çıkıyorlar. Arama yapan kullanıcı facebook'a girince link paylaştığım için benim sitemi de ziyaret ediyor.

Öğrencilerim ile siteyi paylaştım ve onlara burada yararlı bilgiler bulabileceklerini söyledim bu sayede direkt gelen hitimde de artış yaşandı.

Makaleye eklediğim tüm görselleri kendim hazırladım, hepsi özgün ve tamamen kendi hazırladığım görseller. (ikonlar hariç)

Kısacası özgün olup sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanırsanız olmayacak şey değil arkadaşlar, ben istiyorum ki bu platformda iş yapan herkes kazansın. Dün bazı arkadaşlar sadece ben kazanayım mantığı ile yorum yaptıkları için şu yazıyı yazmayı da düşünmüyordum ama içinizde çok iyi olan insanlarda var onlara haksızlık etmek istemedim.

Benim uyguladığım adımlar bunlar oldu, farklı herhangi bir şey yapmadım. Umarım hepimiz daha çok kazanırız ve hepimiz iyi yerlere geliriz. Herkese bol kazançlar diliyorum.

Ek olarak: Gelirin son hali ;

birkideneme ekremng ertugrul

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Mecanique Mecanique ya deliler haklıysa? Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Sağlık
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 36 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
Tüm sektörlerde olduğu gibi bu sektörde de işini düzgün yapan kazanır. Başarılarınızın devamını dilerim

1000 dolar değerindeki Envato hesabı satılıktır.. 

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Tebrikler. Bu başarılı projenizde yine her zaman ki gibi özgün içeriğin önemini görmüş olduk. 😊

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam dünde söylemiştim. Bugünde söyleyeyim. Maksatım şevkinizi kırmak değil yanlış anlamayın sizin gibi deneyimlerimi aktarmak.

Öncelikle yukarıda yaptığınız adımların hepsi çok güzel ve doğru. Özgün ve uzun bir makale kullanıcıyı sıkmadan yapılan yazılar en hoş olanlardır. Birde dediğiniz gibi seo uyumluysa değmeyin keyfine :) Bu şekilde sıkılmadan devam edin. Çok güzel yerlere geleceksiniz.

Ama adsense tecrübem ve başkalarında da gözlemlediğim bir durum şudur. Dün size eşe dosta dikkat edin adsense konusunda demiştim.

Konu linklerini sosyal medyadan eş, dost, öğrencinize paylaşmışsınız. Bu yapılması gereken birşey zaten. Hit öyle havadan gelmiyor. Böyle geliyor :)

Ama eş, dost, öğrencileriniz size destek için reklamlara tıklayacaktır. Bunu siz söylediniz veya söylemediniz farketmez bilenler bunu yapacaktır. Çünkü bende adsense e başladığım ilk 1-2 hafta 20-25 TL bandı ile başlamıştım. :) sonra baktık fiyatlar tavandan tabana düştü :) eş dost girmemeye başladı.

Taktiğiniz güzel saygım var ama bu adsense kazancı 3 ay -5 ay bir randumanına oturursa ozaman bir istikrar var demektir. Şuan bu konuyu konuşmak için çok erken kanaatindeyim.
contentwriter mehmet01 JimmyJoker

kişi bu mesajı beğendi.

İmza!!! Get Closer!
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 590
  • Beğeniler 80 / 196
  • Ticaret 17, (%100)

Mecanique adlı üyeden alıntı

Tüm sektörlerde olduğu gibi bu sektörde de işini düzgün yapan kazanır. Başarılarınızın devamını dilerim

Teşekkür ederim hocam. :)

tolhur adlı üyeden alıntı

Tebrikler. Bu başarılı projenizde yine her zaman ki gibi özgün içeriğin önemini görmüş olduk. ��

Kesinlikle öyle hocam teşekkürler.

ctnbckci Hocam kesinlikle haklısınız harfiyen katılıyorum size ancak ben 1 hafta önce tavsiye ettim öğrencilerime şimdi akıllarında var mı yok mu inanın bilmiyorum zaten okullar tatil :)

Umarım istikrarlı bir şekilde devam eder, lafım size değildi zaten uyarılarınız ve naif düşünceleriniz için teşekkür ederim. :)
ctnbckci

kişi bu mesajı beğendi.

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Babama sitemi söylediğimde konu diye reklamlara tıklıyordu. Şimdi siteye girmeleri yasak :)

İmza!!! Get Closer!

Cyprus Cyprus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 143
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam kaynakları nerden buluyorsunuz ? Diğer sitelerda okuyup mü yazıyorsunuz.

• Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 590
  • Beğeniler 80 / 196
  • Ticaret 17, (%100)
Cyprus Öğretmen olduğum için konulara hakimim hocam.
Cyprus

kişi bu mesajı beğendi.

Adonise Adonise . Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 48 / 56
  • Ticaret 4, (%75)
Tebrik ederim. Diğer insanlara da yol gösterdiğiniz için teşekkür ederim bol kazançlar

niggaoski niggaoski Mustafa Kemal Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 32 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Başarılarınızın devamını dilerim. :) yararlı bir konu olmuş, birde hocam web sitenizin linklerinde "category" alanını kaldırmanız gerekli diye biliyorum. "Google artık buna da dikkat ediyor." diye bir laf duymuştum, tabii şehir efsanesi de olabilir. Bir bakın derim :)

Benimki memleket meselesi
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al