wmaraci reklam

Adsense Onay İle İlgili Tecrübelerim

8 Mesajlar 1.183 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Bayzekk9a Bayzekk9a WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Tasarım Öğrencisi
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 12 / 41
  • Ticaret 0, (%0)
Adsense Onay Serüvenim İle İlgili Makalem Reklamlara Tıklayarak Destek Olabilirsin:)
ADSENSE NEDİR

Adsense denilen hizmet aslında bir reklam ortaklığı sistemidir.

Açık olması için günlük hayatımızdan örnek vererek açıklama çalışayım .Mesela fiziksel olarak bir dükkan açtık ve bu dükkanda çeşitli alanlarda hizmet veriyor .Ciddi bir kitleye oluşan bu dükkan bir süre sonra büyük firmalar,işletmeler,startuplar tarafından reklam görüntülemeye uygun görülüp Google aracılığı ile reklam gösterimine uygun olduğu görülüyor.Google da bu web sitesindeki reklam etkileşimleri ile Web site sahiplerine bir kazanç kapısı sağlıyor.Sektörün resmi bir sektör olması ve Bilişim sektörünün gelişmesinde önemli bir etken olduğunu görüyoruz.

ADSENSE ONAY NEDEN ALMAK ZOR

Adsense almanın zor olduğunu çoğu kişi biliyor ve bununla ilgili çeşitli çalışmalar,Hizmetler alıyor ama hala adsense tarafından onay alamıyor . Bu zor durum insanları zorlasa da

Aslında sektörde kalite ve Rekabeti arttırmakta.

ADSENSE ONAY NASIL ALDIM

Bir süre önce Forumlarda da konu açmıştım ve insanlar tarafından destek de gördüm.İlk olarak web sitemde ciddi adımları 30.10.2020 tarihinde attım. Web sitemde direk açıp temayı kurmamla birlikte adsense başvurusu gönderdim, bu birazda acele ve daha ilk sitem olmasından dolayı ,ardından red cevabı geldi çeşitli forumlarda araştırmalar yaptım ve alan kişiler genellikle x kadar makale x kadar başlık vs. şeyler gördüm ve bu kadar katı kuralları olduğundan emin olmadığımdan 4 makale ekledim ve temayı değiştirip yeniden gönderdim bu sefer Red almam daha da gecikti çeşitli araştırmalarım sonucunda temamın değişmesi gerektiğini anlayıp başvurdum bu sefer red almam 20 gün kadar sürdü.

En sonunda Google da önemli bir yapı taşı olan Çerezler politikasını eklemem gerektiğini anlayıp onuda ekledim.Ve bir sabah siteyi incelerken adsense kullanımına hazır olduğunu gördüm hemen reklam yerleşimini

Kaynak:https://enesdenemeler.blogspot.com/2021/02/adsense-onay-seruvenimnedir-bu-adsense.html

Yaşasın Açık Kaynak
Kişisel BLOG www.enesdenemeler.blogspot.com
wmaraci
reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Reklam tıklamaya teşvik etmek de direk ban sebebi. Bikaç güne aldığınız adsense gümlerse şaşırmayın. Wmaracı referer görünerek her giren tıklarsa adaense sandboxa alırlar hesabı.
ykslftm

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 12 / 41
  • Ticaret 0, (%0)
Uyarınız İçin Teşekkürler Bayadır Adsense varda Hayırlısı Önerinizi dikkate alacağım.

Yaşasın Açık Kaynak

86314 86314 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 53 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Google Adsense, eskisi gibi kolayca başvurarak onay alabileceğimiz bir alandan çıkarak, artık daha kuralcı, katı politikalar ile denetimi sıklaştırmış bir Google Adsense karşımızda. Aldığınız onayı reklam tıklamaları için uğraşmaktansa, sitenizde özgün içerikler üreterek yayınlamanız ve sosyal medyayı aktif kullanmanız size organik ve kendi isteğiyle ziyaret edecek kullanıcı elde etmek daha mantıklı olur.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

alidemiral alidemiral WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 152 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
Adsense'nin bloğunda, tıklatma teşviğinden kaçınılması gerektiği yazıyor. Bence yazınızdan o cümleyi çıkarın. :)

• Üyelik 28.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 12 / 41
  • Ticaret 0, (%0)
Hemen Çıkarıyorum Hocam

Yaşasın Açık Kaynak

• Üyelik 28.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 12 / 41
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam Google adsensede sosyal medya hitleri problem oluyor gelen hitde riskli olmazmı pinterest, ve çeşitli gruplardan gelen tıklamalar vs. engel oluşturuyordu.

Yaşasın Açık Kaynak

msefakolu msefakolu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2020
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 7 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

brkakts adlı üyeden alıntı

Google Adsense, eskisi gibi kolayca başvurarak onay alabileceğimiz bir alandan çıkarak, artık daha kuralcı, katı politikalar ile denetimi sıklaştırmış bir Google Adsense karşımızda. Aldığınız onayı reklam tıklamaları için uğraşmaktansa, sitenizde özgün içerikler üreterek yayınlamanız ve sosyal medyayı aktif kullanmanız size organik ve kendi isteğiyle ziyaret edecek kullanıcı elde etmek daha mantıklı olur.

Hocam aslında Google Adsense'in kurallarını ben kendi fikrimce doğru buluyorum. Sonuçta her önüne gelen para kazanamamalı. Yakın zamanda bende bir Blog kuracağım siteye tamamen özgün içerik ekleyeceğim. SEO ayarlarıydı şuydu buydu site tam oturmadan Google Adsense kurmayı düşünmüyorum. Emek ver ki karşılığı güzel olsun :)
86314 Bayzekk9a

kişi bu mesajı beğendi.

Gerçekçi ol, İmkansızı iste!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al