wmaraci reklam

Bu Adsense Ne Yapıyor?

5 Mesajlar 730 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kkubilik kkubilik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrennci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba. Biz bir arkadaşımla bir site açtık, ki kendisi www.damalibayrak.com'dur, sonra birbirimize neden AdSense almayalım dedik ve başvurduk.

İlk iki başvuruda "yetersiz içerik" yedikten sonra üçüncü başvuruda kabul edildik. Dün kazara kabul edildiğimizi öğrendim, çünkü mail filan gelmiyor, rastgelmeniz lazım.

Velhasıl biz gece 1 gibi bunu fark edip reklamları siteye koyduk. Sonra ben bi çıktım yürüdüm geldim, baktım reklamlar da çalışıyor hesap da aktif. Tam uyuyacaktım "acaba bu nanenin iOS uygulaması var mıdır" diye düşünüp marketten uygulamasını buldum. İndirdim, hesabıma giriş yaparken "böyle bir hesap yok" uyarısı aldım.

Hemen işkillendim ve bilgisayarı açtım. Kontrol ettiğimde gerçekten AdSense hesabımız kaldırılmıştı. Sonra tabi delirdim. Neden olduğuna dair bir mail gelmemiş, ulaşacak bir telefon, bir mail zaten yok. Ancak böyle körü körüne başvuruyorsunuz.

Elalemin çöp içeriklerle, bottan çekerek oluşturduğu içerik siteleri bile rahat rahat AdSense alırken bizim her bir içeriği için saatlerimizi harcadığımız sitemiz neden Google bey tarafından uygun görülmüyor? Bunu anlayamıyorum.

Her neyse. Durum kısaca bu. Şimdi sizce ne yapmam gerekiyor?

Ayrıca hesapta bir gariplik var mıydı? Vardı. Saat 1-4 arası aktifken 28 TL kazanç görünüyordu. O sırada siteye 100-200 civarı tekil hit gelmişti ama bana da açıkçası bu AdSense denen yer bu kadar kazandıracak bir yer gibi görünmüyor. Ne kadar kazandırır bilemiyorum zaten ilk defa kullanıyorum. Reklamlara da ne ben tıkladım ne başkasına tıklattım. Çok garip. Herhalde spam olarak algılasalar bi mail atarlardı diye düşünüyorum.

wmaraci
reklam

muhammedakif muhammedakif www.muhammedakif.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bende Bilmiyorum
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 61 / 106
  • Ticaret 1, (%100)
Adsensenin https://support.google.com/adsense/contact/invalid_clicks_contact geçersiz tıklama formu var belki buradan iletişime geçebilirsin diğer formları varmı bilmiyorum.

Ölümü Unutmayın, Çünkü Ölüm Sizi Unutmadı !

• Üyelik 09.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrennci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Meselenin onunla alakalı olduğunu sanmıyorum. Öyle olsa sanırım bi mail filan gelirdi. Bence teknik bir problem oldu. Uygulamayı açtığımda her zaman kullandığım gmail adresime giriş yapılmıştı ve o adresim aylardır saçma sapan bi site için yanlışlıkla yapılmış bi AdSense hesabı başvurusu için bekliyor. Ben o ikisini eşleştirmiş olabilir diye düşünüyorum. Çünkü uygulamada siteye ait gmail hesabıma giriş yapmaya çalıştığım anda böyle bi sorun oldu. Daha 2 dakika önce çalışıyordu.
muhammedakif

kişi bu mesajı beğendi.

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Adsense yanlış bir işlem yapmaz. Vardır bir nedeni.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 09.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrennci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar durum çok garip bir hal aldı. Bugün sabaha karşı yaptığım başvuruya cevap olarak sanırım, 19.59'da bir mail aldım. Hesabımın onaylandığnı söylüyor. Şimdi gördüm maili. Adsense paneline girmeye çalıştığımda "hesap aktif değil, bir hafta içinde belli olur" türünde bi uyarı gördüm. Ki hesap silinince bu görünmüyordu, baştan kayıt ol kısmı çıkıyordu. yani o da değil.

Bilemiyorum bu Google ne yapmaya çalışıyor. Bi konuşabilsem, bi sorunu öğrenebilsem çözmek istiyorum da adamlar resmen sarı çizmeli mehmet ağa.

Ek Olarak: Bu arada AdSense İngilizce forumundaki arkadaşlar sitedeki fotoğrafların telif haklarından olabileceğini söyledi. Bilmiyorum, sizce bunun bi etkisi olur mu? Bizimle aynı türde yayın yapan, telif ödemeyen, AdSense sahibi olan siteler var.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al