wmaraci reklam

Adsense'den Çok para kazanabilirsiniz.

34 Mesajlar 4.578 Okunma
wmaraci reklam

widiwidi widiwidi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Seo Optimizasyon,Web Tasarım,
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** S**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 0 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar birçok arkadaşımız google adsense'den para kazanamamaktan şikayetçi !

Aslında günümüzde Ülkemizin web sayfaları çöplükken hala para kazanamayanları aklım almıyor,ve zeki millet olduğumuzu düşünüyoruz.Bence bunun araştırılması gerekmekte.

Sizlere bundan 2 sene önce öğrendiğim birşeyi anlatacağım.Yunanistan'da bir villa'da 4 seo personeli 3 müşteri temsilcisi ile,tüm dünyada sadece bir sektörde 4 nala at koşturan birini duydum.Kazandığı para inanılması güç olduğundan detaylı olarak araştırdım.

2 kerede onlardan 2 şer gün arayla alışveriş yaptım.Bu kişi bir broker (Komisyoncu).her yaptığınız alışverişte sizlere voucher verirler ,yani bir çeşit resmi olmasada bir belge.Ülkemizde alışveriş yaptıktan aldığın makbuz gibi birşey.

2. alışverişi kasıtlı olarak yaptım.E mail adresime gelen bu voucherin sol taraflarındaki işlem numaralarını kontrol ettim işte benim hayal dünyam burada başladı.2 şer gün arayla tam olarak hatırladığım kadarıyla 1.432 işlem gerçekleştirmişlerdi.

1 TL den bile hesaplasan günlük 1.432 TL yapar,Kİ ! inanın işlem başı en az 200 TL alıyorlar.

Bunu anlattım komisyonculuk yapın diye değil ! anlamaya çalışın diye.

Tabi ben detaylı olarak bu sayfayı incelerken kendimi gerçekten çok iyi geliştirdiğimi anladım.Nasıl ki 4 tekerleği bir araya getirdikten sonra,üstüne tahta koyup yol almaya başlarsın,ve inanın inanarak ve azimle çalışırsanız bırakın o 4 tekerlekli tahta araban ferrariye binmeyi,ferrari kadar büyük bir şirket olup dünyaya hükmemek içten bile değil.

Şimdi Adsense'den tıklama başı nasıl 10 TL den fazla para kazanabileceğinizi ve yapmış olduğunuz hataları anlatacağım.

1-Herkez ingilizce içerikli sayfaların daha çok kazandırdığını ve yurt dışından gelen tıklamaların daha çok kar getirdiğini söyler !.Evet yurt dışından gelen tıklamalar daha çok kazandırıyor ama bunun için ingilizce site açmaya gerek yok.TÜRKİYE zaten YURT DIŞI,aynı zamanda Türkçe bir yabancı dildir !.eminim hala herkez oturduğu odanın penceresinden dışarı bakıyordur hala,balkona çıkın ve odanıza dışardan bakın !!!!...

Hala anlamayanlar için örnek vererek anlatıyorum.

mesela bir otel işletiyorsunuz ! örnek olarak istanbulda olduğunu farzedelim şehir dışından gelen insanlar için google adwords reklamı açarsınız aynı zamanda tıklama başı maliyeti arttırarak yurt dışından gelen insanlara hizmet verirsiniz.Zaten üst düzeyseniz iş adamlarına hizmet verme zorunluluğunuz olduğundan tüm ülkelere reklam verirsiniz.oda fiyatlarınız 150 Dolardan başladığından 20 TL ye kadar tıklama başı maliyet oluşturabilirsiniz.tabi o tıklamalar hiç bir zaman sizin sayfanızda olmayacağından tıklama başı maliyetleriniz 0.10 kuruşlara tema edeceksiniz.Çünkü adam yurt dışında oturan ve istanbulda otel arayanlar için o bütçeyi ayırıyor !!...

İşte bu odanızdan balkona bakarken gördüğünüz kendi pencerenizdir.!!!..

Balkona çıkın ve o pencereden odanıza bakın işte ozaman para kazanırsınız !.

Yani Türkiye'den Yurt dışına çıkacak ve orada otel arayan insanlara hitap edin !.Bu durumda oradaki oteller bu bütçeleri size ödeyecek !!!.Yani yurt dışı tıklamasını Türkçe sayfalardan siz elde edeceksiniz !.( Bu arada otel üzerine böyle sayfa açmak isteyenler olursa googledan en çok ziyaret edilen ülkeleri aratarak ona göre başlasın !.)

2-Google Adsense onayı alamayan ve sayfalarında index sorunları olan birçok insan var.Arkadaşlar google en berbat bir siteyi,sayfa 5 ay güncellenmesede en geç 5 günde bir ana sayfasını indexler.eğerki 6.cı gündeyseniz ve index almadıysanız sorun sizsiniz.!

google'nin örümcekleri balık gibidir,nerede olduğunu ve nasıl geldiğini bildikten sonra sadece oraya yemi atmanız yeterli olacaktır.Yani !!!! Ana sayfanıza mümkün olduğunca çok fazla iç sayfa linki yerleştirin.

google'a istanbul yazın çıkan sayfalara bakın milliyet.com/istanbul , hürriyet.com/istanbul şeklinde sayfalar vardır.böyle büyük siteler günlük onlarca sayfa açtıklarından adamlar ana sayfalarından sadece şehir sayfalarına ordanda haberlere göre linklerini oluşturuyorlar.

Adsense onayı alamıyorsan,ya ana sayfandan elaleme link çıkışları yapmışsındır.ya saçma sapan bir sayfadır,yada gerçekten gereksiz içerikler vardır.yoksa google niçin vermezki adsense hesabı.İsim vermicem burada biri adsense onayı alamamış konu açmış 30 tane yorum yazılıyor hepsi bilgi kirliliği,arkadaşa ana sayfandaki menüye yerleştirdiğin şu dış linki sil dedim sildi 1 saat içinde reklam yayınlanmaya başladı.

Sonuç olarak sayfalarınızı kolay index almanız için yerarşi sistemi uygulayın.

Dmoz.org gibi,Sahibinden.com gibi,Evimiz gibi.Oda,salon,balkon,mutfak,banyo,hepsi ayrıdır duvarlarla çevrilidir,ancak kapılar aracılığı ile birbirine bağlanır.Mutfağın içine tuvalet yapmayın !..

3- Otel , Şehir Rehberleri(Gezilecek yerler),Uçak bileti (İstanbul londra uçak bileti fiyatı gibi ).Vize ( Avusturya vize gibi ) bu tip sektörlere girin,Önünüzde dünya var dünyaya hitap edin.İzmir epilasyon diye sayfa açıyorsunuz,zaten adam akıllı sayfası olmayıpda,2 tl yi çok gören insanlara ne diye hitap ediyorsunuz.Zaten günümüzde XXX.sitelerdeki virüslerden dolayı adsense reklamını vürüs olarak algılayan ve tıklamaya korkan bir millete sahibiz.

4-Yolunuz açık olsun.
Serhan acemimemet TaaRRuz

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Backbebetter Backbebetter Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek İtfaiye Eri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 26 / 26
  • Ticaret 1, (%100)
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim, kelimesi kelimesine okudum. Emeğinize sağlık.

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
elinize sağlık. Palaşmak güzeldir.

dervis11 dervis11 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 50 / 23
  • Ticaret 3, (%100)
Emeğinize sağlık sıkılmadan okudum çok faydalı bir yazı olmuş.

wmaraci

muradarsln muradarsln Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 09.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 23 / 12
  • Ticaret 1, (%0)
Elinize sağlık, umudunu kesmiş arkadaşlar için bi nebze ışık olacaktır bu yazı.
muhendisapo

kişi bu mesajı beğendi.

mts mts WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Uykucu
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 54 / 125
  • Ticaret 22, (%100)
Güzel bir anlatım, teşekkürler.

tanerava tanerava İlle Edep, İlle Edep Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek EVDEN EVE NAKLİYAT
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 108 / 107
  • Ticaret 56, (%100)
gerçekten hoş ve yapılması gereken bir yazı olmuş ama bir konuya takıldım siz ne kadar kazanıyorsunuz bu kadar bilgiye sahip olduğunuz halde ?
mymurat1

kişi bu mesajı beğendi.

mustafabal01 mustafabal01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 79 / 31
  • Ticaret 9, (%100)
diline bilgine sağlık hocam mantıklı .

widiwidi widiwidi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Seo Optimizasyon,Web Tasarım,
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** S**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 0 / 36
  • Ticaret 2, (%100)

tanerava adlı üyeden alıntı

gerçekten hoş ve yapılması gereken bir yazı olmuş ama bir konuya takıldım siz ne kadar kazanıyorsunuz bu kadar bilgiye sahip olduğunuz halde ?

Ben şuan villa'da oturan ve 4 seo personeliyle gelir elde eden kişinin alanındayım.

mustafa9859 mustafa9859 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 137 / 142
  • Ticaret 11, (%100)
Çalış emek ver Allah kısmet ederse kazanırsın hayatta herşey kader kısmet arkadaşlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al