Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Adsense

374x90

Bu Alana Reklam Ver

Adsense'in Anlamsız Hareketleri

Okunmamış 06 Şubat 2015, 12:19
Ecancan Adlı Üyenin Avatarı
Paylaşmak Güzeldir

Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Ah... Ca...
Ticaret: 27, 100%
Yaklaşık bundan 2 hafta önce yaklaşık 6 aylık var olan hesabımın adsense pini gelmişti bende hemen alı bir güzel onaylama işlemini gerçekleştirdim. Bu işlemin ardından yaklaşık 1 hafta daha geçti ve siteme göz atarken reklamların gözükmediğini farkettim bi kontrol amaçlı adsense hesabıma girdim ve karşıma çıkan adsense hesabını kapattık yazısı oldu. O an kafamdan kaynar sular döküldü hesabımın geçersiz etkinlik hareketleri dolayında kapatıldığı belirtildi ancan hiç bir şekilde böyle bir eylemde bulunmadım ve kendim de reklamlara hiç tıklamadım.Neyse bende susutum çalışmalarıma devam ettim. Bu esnada forumda da bir çok adsense hesabının onaylandığını ve sevinen bir çok kişiyi grdüm ve bende başvurmak istedim tekrardan. Farklı bir gmail adresi ile bir başvuru gerçekleştirdim. Yine kendi sitemi yazdım aynı şekilde ismimi vs önceki hesabın aynı bilgilerini girdim sadece gmail hesabını değiştirdim. Gece saat 1 gibi onayı gönderdim ve hemen sabahına hesap onaylanmış ve reklam yerleşimini yapın yazıyrodu mailde. HEmen yaptım normalde reklam gözükmeyecek yazıyor fakat eklediğim andan itibaren yaklaşık 15 dakika içinde reklamlar tekrar aktif oldu ve sayaç başladı işleme. Şimdi bu yapılan nedir hiç bilmiyorum madem benim sitemde bir sıkıntı yok ise neden kapattın hadi onu geçtim madem benim kimliğimin bulunduğu hesabı kapattın tekrar niye kabul ettin hiç anlamadım içimden bir ses bu seferde sen reddet diyor yerleştirme reklamları Neyse özetle durum bu kadar bu şekilde böyle bir durumla karşılaşan kişi varmı başka diye merak ettim parası uçan.
Okunmamış 06 Şubat 2015, 12:28
Sms Onayı Gerekli

Yaş / Cinsiyet: 28 / Erkek
Meslek: programcı
Ad, Soyad: Al... Bu...
Ticaret: 1, 100%
eşiği geçince doğrulama pini gelir. Bir sıkıntı varsa yine banlarlar çok sevinme hemen
Okunmamış 06 Şubat 2015, 13:29
Paylaşmak Güzeldir

Hayir hocam pinin gelmesi degil olay. Olay durduk yere hesap kapatmalari sobratdan tekrar kabul etmeleri olay bu
Okunmamış 06 Şubat 2015, 13:30
Paylaşmak Güzeldir

Hayir hocam pinin gelmesi degil olay. Olay durduk yere hesap kapatmalari sobratdan tekrar kabul etmeleri olay bu<br/>
Okunmamış 06 Şubat 2015, 14:18
Freezby Adlı Üyenin Avatarı
IMZA YASSAKK :)

Meslek: Tamsurum.net
Ad, Soyad: Fu... Sa...
Ticaret: 5, 100%
Adsense hesabını tekrar kapatacaklar emin olabilirsin. Mutlaka bişeyler var sitende, saldırı söz konusu da olabilir, benimki saldırıdan kapanmıştı tekrar üye oldum kabul etti 3 gün sonra ban, şimdi başvurayım yine kabul edecek ama 3-4 sonra yine banlayacak Bence adsense'i pasif hale getir ve destek bileti gönder sorun neymiş anla çöz sonra koy reklamları.
Okunmamış 06 Şubat 2015, 14:41
Paylaşmak Güzeldir

Bakalim hocam gorelim suan reklamlari her yere koymadim ve cok az tuttum sayisini suphelendigim bi yer var oraya koymadin bakalim ne olacak.
Onun haricibda sitede bir sorun yok ya baska birisi saldiri yapiyor olabilir.

Ek Olarak:
Alıntı:
Freezby Adlı Üyeden Alıntı
Adsense hesabını tekrar kapatacaklar emin olabilirsin. Mutlaka bişeyler var sitende, saldırı söz konusu da olabilir, benimki saldırıdan kapanmıştı tekrar üye oldum kabul etti 3 gün sonra ban, şimdi başvurayım yine kabul edecek ama 3-4 sonra yine banlayacak Bence adsense'i pasif hale getir ve destek bileti gönder sorun neymiş anla çöz sonra koy reklamları.
Okunmamış 06 Şubat 2015, 14:52
Üyeliği Durdurulmuş

Yaş / Cinsiyet: 31 / Erkek
Meslek: Öğrencilik
Ad, Soyad: Do... Ka...
Ticaret: 2, 100%
hocam 2 defa hesabım kapatıldı saçma sebeplerle 2 defa başvurdum aynı gün onay aldım reklamlarımda aynı gün yayınlandı bende çözemedim.
Okunmamış 06 Şubat 2015, 14:55
Paylaşmak Güzeldir

Alıntı:
iCloud Adlı Üyeden Alıntı
hocam 2 defa hesabım kapatıldı saçma sebeplerle 2 defa başvurdum aynı gün onay aldım reklamlarımda aynı gün yayınlandı bende çözemedim.
Aynen çok saçma bakalım şimdi neden kapatacaklar hesabımı iyice çocuk oyununa döndürdüler.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Domain Yurdu – Domainler, Siteler ve Markalar İçin Pazaryeri ve Danışmanlık Hizmetleri

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Adsense