wmaraci reklam

Adsense'in Anlamsız Hareketleri

8 Mesajlar 855 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
Yaklaşık bundan 2 hafta önce yaklaşık 6 aylık var olan hesabımın adsense pini gelmişti bende hemen alı bir güzel onaylama işlemini gerçekleştirdim. Bu işlemin ardından yaklaşık 1 hafta daha geçti ve siteme göz atarken reklamların gözükmediğini farkettim bi kontrol amaçlı adsense hesabıma girdim ve karşıma çıkan adsense hesabını kapattık yazısı oldu. O an kafamdan kaynar sular döküldü hesabımın geçersiz etkinlik hareketleri dolayında kapatıldığı belirtildi ancan hiç bir şekilde böyle bir eylemde bulunmadım ve kendim de reklamlara hiç tıklamadım.Neyse bende susutum çalışmalarıma devam ettim. Bu esnada forumda da bir çok adsense hesabının onaylandığını ve sevinen bir çok kişiyi grdüm ve bende başvurmak istedim tekrardan. Farklı bir gmail adresi ile bir başvuru gerçekleştirdim. Yine kendi sitemi yazdım aynı şekilde ismimi vs önceki hesabın aynı bilgilerini girdim sadece gmail hesabını değiştirdim. Gece saat 1 gibi onayı gönderdim ve hemen sabahına hesap onaylanmış ve reklam yerleşimini yapın yazıyrodu mailde. HEmen yaptım normalde reklam gözükmeyecek yazıyor fakat eklediğim andan itibaren yaklaşık 15 dakika içinde reklamlar tekrar aktif oldu ve sayaç başladı işleme. Şimdi bu yapılan nedir hiç bilmiyorum madem benim sitemde bir sıkıntı yok ise neden kapattın hadi onu geçtim madem benim kimliğimin bulunduğu hesabı kapattın tekrar niye kabul ettin hiç anlamadım içimden bir ses bu seferde sen reddet diyor :) yerleştirme reklamları :) Neyse özetle durum bu kadar bu şekilde böyle bir durumla karşılaşan kişi varmı başka diye merak ettim parası uçan.

wmaraci
reklam

sacmaliyoruz sacmaliyoruz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 832
  • Beğeniler 65 / 138
  • Ticaret 1, (%100)
eşiği geçince doğrulama pini gelir. Bir sıkıntı varsa yine banlarlar çok sevinme hemen :)

• Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
Hayir hocam pinin gelmesi degil olay. Olay durduk yere hesap kapatmalari sobratdan tekrar kabul etmeleri olay bu

• Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
Hayir hocam pinin gelmesi degil olay. Olay durduk yere hesap kapatmalari sobratdan tekrar kabul etmeleri olay bu

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Adsense hesabını tekrar kapatacaklar emin olabilirsin. Mutlaka bişeyler var sitende, saldırı söz konusu da olabilir, benimki saldırıdan kapanmıştı tekrar üye oldum kabul etti 3 gün sonra ban, şimdi başvurayım yine kabul edecek ama 3-4 sonra yine banlayacak :) Bence adsense'i pasif hale getir ve destek bileti gönder sorun neymiş anla çöz sonra koy reklamları.

• Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
Bakalim hocam gorelim suan reklamlari her yere koymadim ve cok az tuttum sayisini suphelendigim bi yer var oraya koymadin bakalim ne olacak.
Onun haricibda sitede bir sorun yok ya baska birisi saldiri yapiyor olabilir.

Ek Olarak:

Freezby adlı üyeden alıntı

Adsense hesabını tekrar kapatacaklar emin olabilirsin. Mutlaka bişeyler var sitende, saldırı söz konusu da olabilir, benimki saldırıdan kapanmıştı tekrar üye oldum kabul etti 3 gün sonra ban, şimdi başvurayım yine kabul edecek ama 3-4 sonra yine banlayacak :) Bence adsense'i pasif hale getir ve destek bileti gönder sorun neymiş anla çöz sonra koy reklamları.

iCloud iCloud Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 0 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
hocam 2 defa hesabım kapatıldı saçma sebeplerle 2 defa başvurdum aynı gün onay aldım reklamlarımda aynı gün yayınlandı bende çözemedim.

• Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)

iCloud adlı üyeden alıntı

hocam 2 defa hesabım kapatıldı saçma sebeplerle 2 defa başvurdum aynı gün onay aldım reklamlarımda aynı gün yayınlandı bende çözemedim.

Aynen çok saçma bakalım şimdi neden kapatacaklar hesabımı iyice çocuk oyununa döndürdüler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al