wmaraci reklam

Devre dışı bırakılmış adsense hesapını geri getiren oldumu?

15 Mesajlar 1.512 Okunma
wmaraci reklam

Chete Chete WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 24 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Eğer dürüst bir kullanıcıysan adsense ile iletişime geç uzun uzun detayları yaz. Sorun teşkil edecek bir durum olmadığını belirt Yıllardan beri ödeme alan hesabım vs gibi yaz çiz. (tabi bi kaç defa ödeme aldıysan ödeme aldım diye yaz :) ) Sonrasında maili gönder. Hesabın açılacaktır. 1. Mail dikkate alınmazsa 2. maili de gönder. Hatanın nerede olduğunu sor ve bir çok defa ödeme aldığını yaz. Hesabın açılacaktır. 4 defa hesap açtım bu şekilde. (Dürüst takılan sitelerden biriydim. sadece yazı içinde makalenin bir kısmını renkli yaptığım için banlanmıştım. Öteki sitelerde ise sürekli aynı görseli kullandığımdan spama düşmüştüm.

Amcam anlayışlıdır. Eğer hatalı değilseniz, yani haksız kazanç ya da yasaklı kelimeler içermiyorsa sayfan adsense hesabında açılacaktır. Saygılar sevgiler.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Chete Chete WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 24 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
adsense-support@google.com

maili buradan göndermen gerekiyor :)

ferhatcevik ferhatcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 79 / 100
  • Ticaret 13, (%100)

Cyprus adlı üyeden alıntı

Paranı çekebillirsin diye billiyorum. Araştır.

Hocam hiçbir bilgin yok karalıyorsun buraya boş yere. Çekemez o parayı. Google sözüm ona reklamverenlere iade ediyor.

ferhatcevik ferhatcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 79 / 100
  • Ticaret 13, (%100)

Chete adlı üyeden alıntı

Eğer dürüst bir kullanıcıysan adsense ile iletişime geç uzun uzun detayları yaz. Sorun teşkil edecek bir durum olmadığını belirt Yıllardan beri ödeme alan hesabım vs gibi yaz çiz. (tabi bi kaç defa ödeme aldıysan ödeme aldım diye yaz :) ) Sonrasında maili gönder. Hesabın açılacaktır. 1. Mail dikkate alınmazsa 2. maili de gönder. Hatanın nerede olduğunu sor ve bir çok defa ödeme aldığını yaz. Hesabın açılacaktır. 4 defa hesap açtım bu şekilde. (Dürüst takılan sitelerden biriydim. sadece yazı içinde makalenin bir kısmını renkli yaptığım için banlanmıştım. Öteki sitelerde ise sürekli aynı görseli kullandığımdan spama düşmüştüm.

Amcam anlayışlıdır. Eğer hatalı değilseniz, yani haksız kazanç ya da yasaklı kelimeler içermiyorsa sayfan adsense hesabında açılacaktır. Saygılar sevgiler.

Hocam iletişime geçer misiniz benimle. İletişim bilginizi pm atar mısınız?

wmaraci

dikmenofficial dikmenofficial Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzman
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 25 / 24
  • Ticaret 3, (%100)
Sakın vazgeçme

Size gelen mail nediyorsa onu yapın ve yapmaya çalışın.
Düzenlemeler yapıldıkdan sonra bekleyin hemen itiraz göndermeyin 1-2 hafta geçsin o şekilde gönderin.

15 EYLÜL güncelleme gelecek.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al