wmaraci reklam

Devre dışı bırakılmış adsense hesapını geri getiren oldumu?

15 Mesajlar 1.511 Okunma
wmaraci reklam

DRAKON DRAKON WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek site uzmani
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad N** Q**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar 04.10.2019 tarihinde, bakiyesinde 990 dollar olan adsense hesapım devre dışı bırakıldı, bu duyğuyu yaşayanlar beni iyi anlar, çok pis durumu düştüm, acaba kapatılmış adsense hesapını açtırmayın yolu varmı ve ya açtırmak mümkünmü, bilen varsa lütfen yardımcı olsun!
Ban sebebim (tıklamaya teşvık diyorlar) 2 aydır çalışıyordum.
https://hizliresim.com/vaVpbr

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Cyprus Cyprus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 143
  • Ticaret 1, (%100)
O hesap gitti kardeş o hesabı sil yeni hesap aç 10 defa itiraz gönderdim açmadılar.

DRAKON DRAKON WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek site uzmani
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad N** Q**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
bu serefsizler yayıncıları çalıştırıp para göndermek makamında ban ediyollar

• Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 143
  • Ticaret 1, (%100)
Sitede reklamlara tıklayın diye yazarsanız tabi kapatırlar. Onların suçu yok wmaracı vb sitelerin niye hesabı kapanmıyor ? Onlar kurallara uyuyor.

wmaraci

frat34 frat34 WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 08.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 51 / 58
  • Ticaret 3, (%67)

Cyprus adlı üyeden alıntı

Sitede reklamlara tıklayın diye yazarsanız tabi kapatırlar. Onların suçu yok wmaracı vb sitelerin niye hesabı kapanmıyor ? Onlar kurallara uyuyor.

Hocam ne alakası var
1. Video yayınlanan sitelere adsense verilmez kuralı var ama tv ve dizi sitelerinde çok güzel adsense reklam yayınlıyor.

2. Kurala uysan bile reklamına bilerek sana zarar vermek isteyenler defalarca tıkladımi geçersiz tıklamadan ban yiyor.Basima geldi sitemin admin paneli hariç ana sayfasına hiç girmedim bana kendi reklamınız tıklamışsınız diyor

3. Wmaraci gibi veya bu tarz büyük siteler hit yoğunluğu sebebi ile kolay kolay ban yemez bunun kurallarla alakası yok..

Kural varsa tv sitelerine veya dizi sitelerine adsense verilmemesi gerek kural listesinde video telif içerdiğinden video yayınına adsense yok ama google tv izle diyip sitelere bakın adsenseden g3cilmiyor

Başınıza gelmediğinden bende boşa konuşmayınız laf olsun diye..

Son adsense ise askere giderken 60 tl vardı 3 sene önce döndüğümde 2966 tl vardı çekmek isteyince hesap banlandi şimdi soruyorum sana askere gittim geldim siteme giremedim hiç tam parayı çekerken bu tesadüf mü sizce ?

• Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 143
  • Ticaret 1, (%100)
Paranı çekebillirsin diye billiyorum. Araştır.

Chete Chete WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 24 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
1. Video sitelerine kurala uygun reklam verilir. Reklam panelinde de Video reklam diye birşey vardı görmüştüm. Sanırım talepte bulunuyordu..
2. Adsense bunu fark edip geçersiz tık diye saymıyor. ( Ay sonunda kazançtan 10 50 lira düşme sebebi bu geçersiz tıklar.) Ek: Sen tıklarsan hayırdır yeğen diyerek banlar.
3. Dürüst takılan hiç bir site ban yemez.

Sen arkadaşlarına kanka gir reklama tıkla dersen bunu adsense fark eder. Giren kişinin hareketlerini mobilde ekran ısısına göre, pc de mouse hareketlerine göre takip edebiliyorlar. Sonrada banned.

Saygılar sevgiler.
Good bye
Cyprus

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 143
  • Ticaret 1, (%100)
Google yeğeni Chete doğru söylüyor 😀 Dizi ve film sitelerinde adsense alamaz alsada botlar onaylıyor sonra banned.

Benimde adsense hesabım vardı acemiydim reklama tıkladım kapandı o hesabı sildim yeni hesap açtım kulanıyorum.

Benim bildiğim kapatılan hesaptaki para hesaba aktarılır.

frat34 frat34 WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 08.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 51 / 58
  • Ticaret 3, (%67)

Chete adlı üyeden alıntı

1. Video sitelerine kurala uygun reklam verilir. Reklam panelinde de Video reklam diye birşey vardı görmüştüm. Sanırım talepte bulunuyordu..
2. Adsense bunu fark edip geçersiz tık diye saymıyor. ( Ay sonunda kazançtan 10 50 lira düşme sebebi bu geçersiz tıklar.)
3. Dürüst takılan hiç bir site ban yemez.

Sen arkadaşlarına kanka gir reklama tıkla dersen bunu adsense fark eder. Giren kişinin hareketlerini mobilde ekran ısısına göre, pc de mouse hareketlerine göre takip edebiliyorlar. Sonrada banned.

Saygılar sevgiler.
Good bye

Usta dürüst takılan site ban yemez değil asıl dürüst takılmayan ban yemez
Arkadaş ortamına gelince arkadaşlarım bu işlerden anlamaz hayatım boyunca gir tıkla diye bir isimde olmadı

1 yıldır askerdesin telefon yok sitene giremiyorsun fakat 1 yıl sonra dönünce 3 bine yakın para biriktiğini görüyorsun ve çekmek istediğinde banned adalet neresinde bu işin ban atılacaktı 1 yıl boyunca neden atılmadı..Diyorsun ya kanka tıkla filan ben IRAQ / DUHOK ta yaptım telefon yoktu 3 harflilermi girdide bana tam parayı çekerken mailde kendi reklamınız tıklamadan hesap giriş engellendi diye mail geliyor bırakın bu işleri adsenseyi savunmak veya karalamak kimseye birşey kazandırmaz tek bildiğim hitin çok iyi ise daha iyi yerdesin misali vip üyelik gibi

Forumlarda vip alınca konuşmak hakkin oluyor ama normal üye isen sorgu sualsiz tek yanlışta banned para veren ile vermeyenin farkı bu iste
fatihbaz

kişi bu mesajı beğendi.

Chete Chete WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 24 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Aktarılmadığı durumlar da olabiliyor. Örnek kişi haksız kazanç elde etmişse parayı unutması gerekir. Fakat ayın 21'inde ödeme yapıldıktan sonra fark edilip banlandıysa durum ayrı son bir ödeme alabilir.
Ama genelde ödeme yapılmıyor. Bir kaç defa şahit oldum. Amcamın da bu konudaki tutumu net ve sert. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al