wmaraci reklam

İki Hesap Uyarısı

7 Mesajlar 927 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

alidemiral alidemiral WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 152 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
Akşam saatlerinde başvuru yapmıştım. Mail gelmiş. "Başka bir AdSense hesabınız daha olduğu görülüyor. Kullanıcı başına yalnızca bir hesaba izin verilmektedir. Bu hesabı kullanmak için lütfen diğerini kapatın" yazıyor. Geçen yıl hotmail üzerinden başvuru yapmışım. Unutmuştum oysa. Hesabı kapatacağım ama "Hesap" yazan yere tıklanmıyor. "Bu işlem genellikle birkaç gün sürer, ancak bazı durumlarda bu süre 2 haftaya kadar çıkabilir. Her şey hazır olduğunda sizi bilgilendireceğiz. Sonrasında, sitenize reklam yerleştirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz" diye bir yazı var. Doğru düzgün anlamıyorum da. Çorbaya döndü. Ne yapmam gerekli? Geri Bildirim'den "Hesabın silinmesini istiyorum" şeklinde mesaj gönderdim. Yeterli mi acaba?

wmaraci
reklam

AlkisYakup AlkisYakup WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Elektrik ve Elektronik Teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 6 / 21
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle hotmaile bağlı hesabınızı hatırlayıp silmeniz gerekmekte eğer ki silemediyseniz üzülmeyin ki alternatif var siteniz onaylanmıyacak bu arada o hesabı kapatana kadar kapatırsanız ise yaklaşık 1 hafta içindr onaylıyor ya da reddediyor.
alidemiral

kişi bu mesajı beğendi.

MebVizyon.Com - Yeni Bir Vizyon

• Üyelik 03.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 152 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
@AlkisYakup Hotmail'e bağlı hesabı silmeye çalışıyorum zaten ama sayfaya girdiğimde Hesap diye bir bölümden hâlledilmesi gerek de işte o Hesap yazan kısma tıklanmıyor. Oradan iptal edilecek. Niye olmuyor bilmiyorum. (Hotmail'e girebiliyorum ama Adsense hesabı silemiyorum.)

AlkisYakup AlkisYakup WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Elektrik ve Elektronik Teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 6 / 21
  • Ticaret 2, (%100)
@alidemiral başkan hotmail hesabınız ile adsense hesabına giriş yapabiliyor musunuz giriş eğer yapabiliyorsanız adsenseten bile kapatılır eğer ki girmiyor ise hotmaile kimlik doğrumalı bir mail ile sildirebilirsiniz.

MebVizyon.Com - Yeni Bir Vizyon
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 03.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 152 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
@AlkisYakup Hotmail'e bağlı Adsense hesabıma giriyorum. Hesabın kapatılmasını sağlayan Hesap başlıklı bir buton var. O butona tıklanmıyor. Normalde tıklanması gerekli. Gmail'den yeni başvurduğum Adsense'de de, hotmail'de de "Öbür hesabı kapatın, ondan sonra başvurun" yazıyor ama iki hesabın da Hesap butonu soluk harflerle yazılı, aktif değil yani. Mesele burada.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
"Başka bir AdSense hesabınız daha olduğu görülüyor. Kullanıcı başına yalnızca bir hesaba izin verilmektedir. Bu hesabı kullanmak için lütfen diğerini kapatın"

Aktif olan "adınıza kayıtlı" Adsense hesabınıza yeni sitenizi ekleyin ve onaylanmasını bekleyin. Aksi halde "Aynı kişi, iletişim bilgisi, mail adresi, telefon numarası" adına açılan hesaplar onaylanmaz.

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Hesap satışı yapıyorum tane 30 tl bu durum için tr de uk usa hangi ülke isterseniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al