wmaraci reklam

İMZA VER: Adsense Reklamlarının Açıklama Yapılmaksızın Gösterimden Kaldırılması Kampanyası

13 Mesajlar 1.829 Okunma
wmaraci reklam

farukkarahan farukkarahan StarDust Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek technical expert
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 783
  • Beğeniler 107 / 218
  • Ticaret 5, (%100)
Change.org da para kazanamıyoruz diye kampanya başlatan belki ilk olabilirsiniz.

Google bu, bu işler tekelinde isterse Türkiye den bu işi tamamen kaldırabilir ki bu uzak bir ihtimal de değil.

Google yetkilileri reklam verenler bir araya gelirse dinleyebilir. Reklam alanları umursamazlar.

Yaptığınız güzel ve doğru olabilir ama emperyalizm dünyaya hakim unutmayınız.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

baydogan baydogan En iyi çay Beta Tea'dir. Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 54 / 66
  • Ticaret 16, (%100)

farukkarahan adlı üyeden alıntı

Change.org da para kazanamıyoruz diye kampanya başlatan belki ilk olabilirsiniz.

Google bu, bu işler tekelinde isterse Türkiye den bu işi tamamen kaldırabilir ki bu uzak bir ihtimal de değil.

Google yetkilileri reklam verenler bir araya gelirse dinleyebilir. Reklam alanları umursamazlar.

Yaptığınız güzel ve doğru olabilir ama emperyalizm dünyaya hakim unutmayınız.

Para kazanamamaktan daha iyi bir sebep yok aslında. :D
Google Adsense eğer benim sitelerimde gösterilen reklamlardan pay alıyorsa neden reklam gösterilmediğini açıklamak zorunda. Ben Adsense'in çalışanı değil, ortağıyım. Eğer onlarla ortaklığım bozulursa Media, Yandex Partner ve daha birçok alternatife yönelebilirim.

Bence işe kendimizi hakir görmemekle başlamamız gerekiyor. Ben bu sitelerle belki kiramı, faturamı ödüyorum, belki o sitede çalışanlara ödeme yapıyorum; yani ortada birbirine bağlı bir çark sistemi var. Ben para kazanamazsam para harcayamam demektir. Para harcamazsam satın almadığım ürünleri üreten markalar reklam yapamaz demektir.

Eğer bu durumdan etkilenen tek kişi ben olsaydım benim para kazanamıyor olmam sadece ben ve yakın çevrem için sorun olurdu. Ama kampanyada da görebileceğiniz üzere bu durumdan etkilenen "yüzlerce" kişi var.

Zaten uzun zamandır Adsense Türkiye'nin Türkçe sitelere verdiği TBM'lerden gına geldi. İşin açığı Yandex Partner ve Media başvurularımı yaptım, bazı sitelerim onay almaya başladı. Adsense trafik kalitesi kontrolü sonucunda ben ve benim gibi bu durumdan etkilenenler ile çalışmamaya karar verirse bizler de alternatiflere yöneliriz.

Ha, şuanda Adsense'in altyapısına ve ödemelerine alternatif tek bir adres var, o da Media. Umuyorum ki bu alternatifler daha da artar ki Google kendini tekel zannederek site sahiplerini hor görmemeyi öğrenir.

Emperyalizmden ziyade biat kültürünün hakim olduğu "bir dünyada" yaşıyoruz. Elinde gücü bulunduran kişi veya kurum o şekilde karar verdiyse o şekilde olacak. Web büyük bir sektör, milyarlarca, hatta trilyonlarca liralık bir sektör. Kendimi nimetten saymak gibi olmasın ama benim yaptığım şey sanayileşen dünyada sendika kurmaya çalışan birinin yaptığının ilk adımı. Bizler burada çalışıyorsak birleşmeliyiz. Ama işin komik tarafı halen Google Topluluk'ta "reklamlar gösterilmiyor" diye konu açılırken kampanyaya sadece 10 kişinin imza atmış olması. Acınası bir durum ama emperyalizme karşı omuz omuza!

forumcu1 forumcu1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 26 / 101
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam bu bir kaç haftadır süren birşey değil aylardır kesim kesim yapılan birşey 2019 un ocak ayında da şikayet eden var mesala benim mayıs ayında 2 hafta süre boyunca gitti trafiği doğrulayamıyor çok fazla sosyal medyadan hit gelirse yada sitenizde aynı ziyaretciyi döngü gibi gösterip hemen çıkma oranını çok düşürürseniz trafiği doğrulayamayıp durduruyor .

" https://support.google.com/adsense/thread/3490813?hl=en " örnek olarak ve yüzlerce farklı konuyu adsensenin tr ve ingilizce sayfasında zaten açıldı ve uzun süredir açılıyor. Oradaki uzman kişiler konuyu ilettiler fakat düzelen birşey yok eğer reklam gittiyse verilen otomatik cevaba göre siteyi düzenlemek

Php Scriptler https://www.phpscripttr.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al