wmaraci reklam

Napalım Bırakalım mı bu işleri ?

33 Mesajlar 4.617 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

GrafAdem GrafAdem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 84 / 201
  • Ticaret 0, (%0)
4 aydır 0,28 ile 0,13 krş arası giden TBM,bin son durumu...

wmaraci
reklam

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
ne yazık ki durum vahim. ya ingilizce site açın ya da başka sektörlere girmek daha mantıklı valla. o kadar uğraşıyoruz bir şey kazandırmıyor

Bulutekno Bulutekno Free Free Freelancer... Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek FreeHuman
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad V** B**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 103 / 141
  • Ticaret 3, (%100)
İngilizce site başka çare yok. Türkiye'de haber siteleri zaten her alana el atmış durumda google'da onları destekliyor. İngilizce niş arayın güzel bir alan bulup girin.
SynapseMm 73204

kişi bu mesajı beğendi.

HTML-CSS ve BOOTSTRAP-JQUERY,
PSD döküm,
Tema editleme.
Temayı responsive hale getirme.

DeepX DeepX PM ile ulaşın Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 218 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
GrafAdem Bırakmayın bence,

Sadece farklı sektörler ve farklı reklam tarzları, yerleşimleri deneyin eminim en doğru seçimi bulduğunuz an kazanacakasınız.

Kendimden örnek vereyim...

Şimdiye dek 50 site denemem oldu çoğunda hiçbir şey kazanamadım...elimde yalnızca 11 alan adı kaldı.

Bu alan adlarından günlük 40 TL kazandığımda var 5 TL kazandığımda hepsi kendisini amorti edip yanında fazlasıyla kar bırakıyor.

Ama yalnıca bu işlerle ilgilenmemenizi tavsiye ederim, elinizden geldiğince farklı sektörlerlede ilgilenin. (Borsa, yazılım, para kazandırma potansiyeli olan her işle kısacası...)

Edit:

Arkadaşların dediği gibi bende şuan ingilizce bir site açmış bulunmaktayım...pek hevesli olmasamda ilgileniyorum.
İyi bir ivme yakalarsa yaptıklarımı buradan paylaşmayı düşünüyorum ama hiç öyle görünmüyor.
bluecity GrafAdem

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

GrafAdem GrafAdem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 84 / 201
  • Ticaret 0, (%0)
İşin kötüsü bunun bir çaresi olmaması. Yani normalde aylardır 0,28 üzerinden giden TBM neden 0,01 lere kadar düşer ki ? Google'ın amacı nedir ? Dışlanıyor muyuz nedir yani. 0,01'in dolar bazında sıfırın altında değeri var yahu. Utanmasa hiç vermeyecek.
alperi

kişi bu mesajı beğendi.

aykatr aykatr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

GrafAdem adlı üyeden alıntı

İşin kötüsü bunun bir çaresi olmaması. Yani normalde aylardır 0,28 üzerinden giden TBM neden 0,01 lere kadar düşer ki ? Google'ın amacı nedir ? Dışlanıyor muyuz nedir yani. 0,01'in dolar bazında sıfırın altında değeri var yahu. Utanmasa hiç vermeyecek.

Google durduk yere böyle bir düşüş yapmaz. Bunun altında sitenizdeki sorunlar yatar. Para kazandıran sayfalarınızın sıralaması yada değeri düştükçe gelirinizde düşer. Bakın hitiniz demiyorum. Para kazandıran sayfalar diyorum. Sayfa değeriniz diyorum. Daha hangi sayfanızın size ne bıraktığını neden bu oranı kazandığınızı bilmiyorsanız zaten bu işe hiç girmeyin. Gelir paylaşımı ve Analiz yapmayı bilmiyorsanız yabancı siteden de hiç bir şey kazanamazsınız.

Şöyle bir örnek vereyim; Biri size 1tl veriyor ve bu parayla 1 ekmek al diyor. Sizde bu 1tl nin nerden geldiğini ve adamın sizin karnınızı doyurmak için neden her gün 1tl verdiğini hiç sorgulamadan aylarca ekmek almaya devam ediyorsunuz. Adam belli bir sebebten dolayı bir gün 1tl vermeyi bırakınca kafanıza dank ediyor.. Sahi bu adam neden size 1tl veriyor hiç sorguladınız mı? :)
volbiex eserdark mylifeb

kişi bu mesajı beğendi.

volbiex volbiex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 23 / 120
  • Ticaret 5, (%100)
Benim anlamadığım herkes Türkçe site kazandırmaz diyor. Kazananlar nasıl kazanıyor? Kazandırmaz demekten ziyade yabancı dilde site daha çok kazandırır demek daha doğru olmaz mı?
ASametYildirim Li10

kişi bu mesajı beğendi.

ledci ledci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Tüccar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
google' a "İngilizce konuşulan ülkeler" "Türkçe konuşulan ülkeler" yazıp arama yaptığınızda sebep ortaya çıkıyor..

ilgili ülkelerin milli geliri, halkın alım gücü, şirketlerin reklam bütçesi vs.

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

volbiex adlı üyeden alıntı

Benim anlamadığım herkes Türkçe site kazandırmaz diyor. Kazananlar nasıl kazanıyor? Kazandırmaz demekten ziyade yabancı dilde site daha çok kazandırır demek daha doğru olmaz mı?

Türkçe site kazandırmaz demiyoruz ki zaten. Kazananlar belli başlı siteler hiti yüksek eski siteler kazanıyor ya da taktiği çok iyi bilenler. Yine kazanırsın elbet ama çok zaman ve emek lazım. Bizde yabancı site daha çok kazandırır demek istiyoruz zaten farklı bir şey yok ki.

mert47 mert47 Seversin... Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Akademik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 460
  • Beğeniler 559 / 158
  • Ticaret 2, (%100)

Bulutekno adlı üyeden alıntı

Türkiye'de haber siteleri zaten her alana el atmış durumda google'da onları destekliyor.

Hocam çok haklı. Adaletsizlik buradan kaynaklanıyor. Google bu konuda birşeyler yapmazsa bende çok devam etmeyi düşünmüyorum.
ridvanwashere Saffet 81137

kişi bu mesajı beğendi.

fmoyuncusu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al