wmaraci reklam

Bu siteye adsense alınırmı?

16 Mesajlar 1.506 Okunma
wmaraci reklam

Emirhanc Emirhanc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 73 / 74
  • Ticaret 16, (%88)
Merhaba dostlar satış için açtığım bir site fakat yaptığım bot sistem sayesinde günlük 2k ya kadar tekil hit sağlıyorum link tl gibi sistemleri kullanmak yerine adsense alabilirmiyim yani **bu kategorideki bir site adsense alabiliyormu** blog içeriklerini baştan 300 kelime üzeri yazabilirim yorumlarınızı bekliyorum.

site: https://takipcinsta.com/

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

LitmuS LitmuS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Dijital Web Hizmetleri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 10, (%100)
Adsense almak istiyorsan sağlama al kendini ve bir blog aç insanlara faydalı ol

kafan rahat bir şekilde adsense al banlancak onaylancak onaylanmayacak derdin olmaz.

Adsense almak zor değil sadece uğraş ve tecrübe istiyor o kadar.

Detaylar iftardan sonra 🟢

• Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 73 / 74
  • Ticaret 16, (%88)

LitmuS adlı üyeden alıntı

Adsense almak istiyorsan sağlama al kendini ve bir blog aç insanlara faydalı ol

kafan rahat bir şekilde adsense al banlancak onaylancak onaylanmayacak derdin olmaz.

Adsense almak zor değil sadece uğraş ve tecrübe istiyor o kadar.

Benim burda sormak istediğim adsense nasıl alınır değil bu site adsense alırmı yani kategori uyuyormu mesala film siteleri adsense alamaz veya indirme siteleri kategorisinde bir sorun varmıdır onu öğrenmek istiyorum. Ayrıca sitenin blog kısmı var.Yorumun için teşekkürler.

oBen oBen Kelimelerin Gücü Adına.. Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)
Tek kelime ile alınmaz ;)
Emirhanc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 73 / 74
  • Ticaret 16, (%88)
neden? kategoriden dolayımı içerikten dolayımı

• Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)
ikiside doğru cevap. bloğun olması birşey değiştirmez.bu tarz satış sitelerinde adsense olmaz.

webobur webobur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 14 / 82
  • Ticaret 3, (%100)
Site onayı için orjinal içerik ve gerekli olan kriterdeki sayfaların olması gerekir bu şekilde onaylamaz Adsense

LitmuS LitmuS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Dijital Web Hizmetleri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 10, (%100)

EmirhanÇ adlı üyeden alıntı

Benim burda sormak istediğim adsense nasıl alınır değil bu site adsense alırmı yani kategori uyuyormu mesala film siteleri adsense alamaz veya indirme siteleri kategorisinde bir sorun varmıdır onu öğrenmek istiyorum. Ayrıca sitenin blog kısmı var.Yorumun için teşekkürler.

Özet duymak istiyorsan: ALAMAZSIN

Şu webmaster forum sitelerinde yıllardır varım 10 yıldır r10.net ve iyinette vs. hep diyorum ya az sus sanane karışma millet ne halt yerse yesin dayanamıyorum hep yardım edeyim diyorum yardım edince de böyle cevaplarla geri dönüş alıyorum.

Madem sormak istediğin "adsense nasıl alınır" değil bu sitenin adsense alınıp alınmayacağını bilmiyor musun, bilmiyor ve soruyorsan demekki adsense nasıl alınır bilmiyorsun demektir bilmediğini insanlara sormak kötü bir şey değil lakin insanlar faydalı olmak için bir şey söylediğinde "ben zaten onu biliyorum, onu sormadım" tavırlarını takınmaya gerek yok.

Yine sorunun cevabını anlayacağın şekilde tekrarlayım

Kategori aldırır ama sen bu site ile yüz milyar kere başvuru yapsan "blog" olsa dahi yinede a-la-maz-sın.
AdSenseisi 02gokhan

kişi bu mesajı beğendi.

Detaylar iftardan sonra 🟢

• Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 73 / 74
  • Ticaret 16, (%88)

oBen adlı üyeden alıntı

Tek kelime ile alınmaz ;)

Şu webmaster forum sitelerinde yıllardır varım 10 yıldır r10.net ve iyinette vs. hep diyorum ya az sus sanane karışma millet ne halt yerse yesin dayanamıyorum hep yardım edeyim diyorum yardım edince de böyle cevaplarla geri dönüş alıyorum.

Madem sormak istediğin "adsense nasıl alınır" değil bu sitenin adsense alınıp alınmayacağını bilmiyor musun, bilmiyor ve soruyorsan demekki adsense nasıl alınır bilmiyorsun demektir bilmediğini insanlara sormak kötü bir şey değil lakin insanlar faydalı olmak için bir şey söylediğinde "ben zaten onu biliyorum, onu sormadım" tavırlarını takınmaya gerek yok.

Kategori aldırır ama sen bu site ile yüz milyar kere başvuru yapsan "blog" olsa dahi yinede a-la-maz-sın.

Bu şekilde kimseye faydan dokunmaz. Sorduğum soruyu yanlış anlayıp yorum yazıyorsun blog açmak ne alaka? insanlara faydalı ol ne demek oluyor ? yaptığın yoruma ilk önce dikkat et. (böyle cevaplarla geri dönüş alıyorum. ) tabi alırsın senin yaptığın yoruma böyle dönüş yapılır. Ayrıca yorumumda yazdığın yoruma teşekkür edip daha detaylı anlattım. Sen yardım için değiş tartışmak için yorum yazıyorsun.

• Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)

Kategori aldırır derken? Bu kategori ile alakalı bana adsense reklam içerikli olan bir web sitesi gösterir misiniz? Ya başka içerikli sitesindeki reklam kodlarını o sitede kullanıyordur ya da adsense alırken içerikleri başlarda farklı girmiştir.Bu kategoriye google asla adsense vermez.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al