wmaraci reklam

Web Sitemin Ne Eksiği Var?

18 Mesajlar 2.012 Okunma
wmaraci reklam

mucosoft mucosoft Mucosoft Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 648
  • Beğeniler 181 / 81
  • Ticaret 5, (%100)
Daha önce Adsense başvurusu yapmıştım ama onaylanmamıştı. Neden belirtmedikleri için nereden puan kırdıklarını da bilmiyorum. Sizce bu sitenin nesi eksik? İnceleyen üyelere şimdiden teşekkür ediyorum.

Mucosoft

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

BlogFaresi BlogFaresi TeknoBloGG.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 117 / 119
  • Ticaret 8, (%88)
Hocam tam olarak ne yapmaya çalıştınız site konusu ne ile alakalı, web sitesi teması karışık geldi bana forum sözlük v.b bişi mi yapmaya kalktınız anlayamadım da?

TeknoBloGG.com - Blog, Teknoloji Haberleri ve Gündeme Dair Haberler

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Gizlilik Bildirimi ve Diğer Politikaları da eklemelisiniz. İletişim sayfasında Adres Telefon gibi iletişim bilgileri olması gerekiyor birde sanırım.
mucosoft

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 648
  • Beğeniler 181 / 81
  • Ticaret 5, (%100)

BlogFaresi adlı üyeden alıntı

Hocam tam olarak ne yapmaya çalıştınız site konusu ne ile alakalı, web sitesi teması karışık geldi bana forum sözlük v.b bişi mi yapmaya kalktınız anlayamadım da?

Genel bir web sitesi diyelim. Her alandan bir şeyler ekliyorum. Video, animasyon, görsel, konu, blog vs. Örnek bir forum için güncellemelere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Güncelleme

wmaraci

• Üyelik 07.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 648
  • Beğeniler 181 / 81
  • Ticaret 5, (%100)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Gizlilik Bildirimi ve Diğer Politikaları da eklemelisiniz. İletişim sayfasında Adres Telefon gibi iletişim bilgileri olması gerekiyor birde sanırım.

Telefon numarası zorunlu değil sanırım, çünkü Google onaylı başka bir site yalnızca e-posta adresi ve sosyal medya hesaplarını paylaşmış. Politikalar konusunda doğru diyor olabilirsiniz, bunu araştıracağım.

• Üyelik 25.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 117 / 119
  • Ticaret 8, (%88)
Bana kalırsa temayı değişin derim, ilk izlenim olarak ilk defa böyle bir görünümle karşılaştım ve bana ilk ziyaretçi bakışı olarak karmaşık geldi ki adsense de bişi anlamamış olabilir site içeriği nereden ulaşılıyor v.b karışık yani. Üzgünüm ki ne gördüysem onu söylemek durumundayım ki bi değişimi en azından tema bazlı hakediyor site.
mucosoft

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

mucosoft adlı üyeden alıntı

Telefon numarası zorunlu değil sanırım, çünkü Google onaylı başka bir site yalnızca e-posta adresi ve sosyal medya hesaplarını paylaşmış. Politikalar konusunda doğru diyor olabilirsiniz, bunu araştıracağım.

Telefon numarası zorunluluğu varmı emin değilim ama iletişim adresi sanrım gerekli.

Ben bir sitemde 7 makale ile almıştım Adsense onayı.
Sorunlar için Adsense verdiğiniz mail adresine gelen detaylara dikkat edin. Adsense sayfasında detay belirtilmiyor ancak mailde görebilirsiniz.

• Üyelik 07.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 648
  • Beğeniler 181 / 81
  • Ticaret 5, (%100)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Telefon numarası zorunluluğu varmı emin değilim ama iletişim adresi sanrım gerekli.

Ben bir sitemde 7 makale ile almıştım Adsense onayı.
Sorunlar için Adsense verdiğiniz mail adresine gelen detaylara dikkat edin. Adsense sayfasında detay belirtilmiyor ancak mailde görebilirsiniz.

"Ekibimiz tarafından incelenen siteniz maalesef şu anda reklam göstermeye hazır değil. Sitenizin reklam gösterebilmesi için düzeltilmesi gereken bazı sorunlar var.
Daha fazla bilgi için hesabınızdaki "Siteler" sayfasını ziyaret edin.
Bu yardım makalesinde daha fazla ayrıntı ve uygulama ipuçları bulabilirsiniz.
Sitenizi inceleyip güncellemenizi öneririz. Bunun ardından, bir inceleme isteği gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız sitenizin Program politikalarımıza uygun olup olmadığını inceleyeceği için lütfen tüm sorunları çözdüğünüzden emin olun.
Daha fazla bilgi için lütfen AdSense Program politikaları ve AdSense Şartlar ve Koşullarını inceleyin."

Adsense bana bunu diyor. Çok detay belirtmemiş.

• Üyelik 25.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 117 / 119
  • Ticaret 8, (%88)

"Ekibimiz tarafından incelenen siteniz maalesef şu anda reklam göstermeye hazır değil. Sitenizin reklam gösterebilmesi için düzeltilmesi gereken bazı sorunlar var.
Sitenizi inceleyip güncellemenizi öneririz. Bunun ardından, bir inceleme isteği gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız sitenizin Program politikalarımıza uygun olup olmadığını inceleyeceği için lütfen tüm sorunları çözdüğünüzden emin olun.
Daha fazla bilgi için lütfen AdSense Program politikaları ve AdSense Şartlar ve Koşullarını inceleyin."

" Sitenizi inceleyip güncellemenizi öneririz. " Şurda belirtildiği gibi karışık bulmuşlar olabilir tema değişimi şart gibi gözüküyor.
mucosoft

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

Evet ne yazık ki belirtmemişler. Bu nedenle ne yapabilirsin o da pek belli değil. Ama "Siteler" kısmında detaylara bakabiliyorsan belki orada bilgi vardır. Adsense şartlarını Mutlaka okuyun.

Support Google Adsense buradaki yardım konularında istenenleri yerine getirmelisiniz. Takip eden adımları da sabırla okuyup yerine getirmeye çalışın...
mucosoft

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al