wmaraci reklam

Yabancı site ile 1 yılı doldurduk.

18 Mesajlar 2.106 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sosyalmedyadyb sosyalmedyadyb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek MT
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Sitemizin 1 yılını doldurduk, belkide birkaç ay da üzerinden geçti. Bu süreçte anladığım ve emin olduğum tek bir husus var. Sabır Sabır Sabır.
Fazla kazanmanın, hit sayısını arttırmanın vs vs vs. her türlü sorunun cevabı "SABIR"
şuanda ortalama 1 k sayfa görüntülemem var, günlük ortalama 25-30 TL kazancım var. Bugün erken saatlerde de durum göründüğü gibi.

Bu işe yeni başlayacak olan arkadaşlara 2 önerim var. 1. haftada mutlaka 3-4 güncel ve uzun makale.
2. SABIR SABIR SABIR.
NOT: Genelde kanada tıkları ABD tıklarından daha fazla gelir getirir, bugün 9 kuruş vermiş, anlık birşey heralde :)

wmaraci
reklam

bilisimciblog bilisimciblog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 141 / 79
  • Ticaret 0, (%0)
Valla şuan için hergün bir makale giriyorum. Çok nadir arada 1 gün eksik kalması.
20 falan oldu siteyi açalı. Dün de adsense aldım.
Hit çok düşük. Günde 1-2-3 bilemedin 5 kişi. Arttırmak lazım. Nasıl yaparım nasıl ederim şaşırmış durumdayım...
Bol kazançlar.

paypalbozan paypalbozan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 63, (%98)
sosyal medyayı çok kullanmak gerek bence. tabi biraz maddiyat gerekir sayfa olur instagram hesabı olur sizin kategoriye yönelik kitle seçilerek daha sağlam yürüyebilirsiniz.
Miraccsanci

kişi bu mesajı beğendi.

evimkitap evimkitap bilgisefi.net Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 73 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bende yeni tema kurdum alexa da Turkiyede 30k altına düştüm yavaş yavaş indexlenmeye başlıyor aslında blog çok eski önceden kopyala yapıştır yapıyordum begendiğim paylasimlari simdi ciddi ciddi düzenliyorum görseller olsun yazı olsun kodları bile değiştirerek paylaşıyorum yazıyı tamamen kendi düşüncelerim görsel de aynı şekilde olmasına özen gosteriyorum başlıkta da tamamen kendim bir başlık yazıyorum. Adsense gelirleri çok az sakız bile alınmaz:) gerçi Adsense den para kazanayim diye yapmıyorum asil olarak kendim mutlu oluyorum dışarıda boş boş zaman gecireceğime evde ki zamanımı verimli değerlendirme çalışıyorum önerebileceğiniz konular var mi? Ne yapmamı tavsiye edersiniz ?

"Başarı ise başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyenindir.”
https://www.bilgisefi.net
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek MT
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 0, (%0)

bilisimciblog adlı üyeden alıntı

Valla şuan için hergün bir makale giriyorum. Çok nadir arada 1 gün eksik kalması.
20 falan oldu siteyi açalı. Dün de adsense aldım.
Hit çok düşük. Günde 1-2-3 bilemedin 5 kişi. Arttırmak lazım. Nasıl yaparım nasıl ederim şaşırmış durumdayım...
Bol kazançlar.

Ben siteyi ilk açtığımda ilk 6 ay 3-5 hit geliyordu sadece.
Sonra sabrettim ve şuan 1k sayfa görüntülemem var. Şuan yine sabrediyorum. 3-5 yıl sonrasının hesabını yapıyorum. Sizde öyle yapın.

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek MT
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 0, (%0)

paypalbozan adlı üyeden alıntı

sosyal medyayı çok kullanmak gerek bence. tabi biraz maddiyat gerekir sayfa olur instagram hesabı olur sizin kategoriye yönelik kitle seçilerek daha sağlam yürüyebilirsiniz.

Kessinlikle katılmıyorum. Sosyal medyayı kullanmanın tabikide büyük önemi var ama hitin kaynağının %80-90'ı kessinlikle google organik olmalıdır. Benim bütün sosyal medya hesaplarım var, 2-3 günde bir anca paylaşım yapıyorum.

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek MT
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 0, (%0)

evimkitap adlı üyeden alıntı

Hocam bende yeni tema kurdum alexa da Turkiyede 30k altına düştüm yavaş yavaş indexlenmeye başlıyor aslında blog çok eski önceden kopyala yapıştır yapıyordum begendiğim paylasimlari simdi ciddi ciddi düzenliyorum görseller olsun yazı olsun kodları bile değiştirerek paylaşıyorum yazıyı tamamen kendi düşüncelerim görsel de aynı şekilde olmasına özen gosteriyorum başlıkta da tamamen kendim bir başlık yazıyorum. Adsense gelirleri çok az sakız bile alınmaz:) gerçi Adsense den para kazanayim diye yapmıyorum asil olarak kendim mutlu oluyorum dışarıda boş boş zaman gecireceğime evde ki zamanımı verimli değerlendirme çalışıyorum önerebileceğiniz konular var mi? Ne yapmamı tavsiye edersiniz ?

Aynen devam, sabır sabır sabır :)
evimkitap

kişi bu mesajı beğendi.

baloglu baloglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek IT yöneticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** B**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 6, (%100)

sosyalmedyadyb adlı üyeden alıntı

Kessinlikle katılmıyorum. Sosyal medyayı kullanmanın tabikide büyük önemi var ama hitin kaynağının %80-90'ı kessinlikle google organik olmalıdır. Benim bütün sosyal medya hesaplarım var, 2-3 günde bir anca paylaşım yapıyorum.

evet haklısın google organik hit daha çok kazandırıyor. Fakat başlarda hit oranı 3-5 iken sosyal medya paylaşımı yaparakta siteyi ayakta tutacak gelir elde edilmektedir.
Siz siz olun ilk 6 ay sosyal medyadan vazgeçmeyin.

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek MT
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Doğrudur :)

Miraccsanci Miraccsanci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 86 / 89
  • Ticaret 7, (%100)

sosyalmedyadyb adlı üyeden alıntı

hocam o paylaşımı yapan üye doğru demiş sosyal medya önemli bence, örnek üstünden gidersek sen instagramdaki takipçilerine sitende içeriğin paylasıldıgını gösterip takipçileri sitene cekersen kazancın olmuş olur onlar okur makaleni begenirse baska arkadaslarında dostlarına atar ve senin yeni kullanıcı kazanmam demek. Ve instagram yorumlarında zatem su zamanlarda hep birbirini etiketliyor insanlarda oradan bile ziyaretci geliyor diye düşünebilirsiniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al