wmaraci reklam

Nerede yanliş yapiyorum tiklama gelmiyor

14 Mesajlar 1.697 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HanVincenzoo HanVincenzoo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Dün adsense onayi aldim hemen reklam yerlesimine basladim dun yazi icinde yan barda footerda denedim bi gelisme olmadi.Bugun arkadasin tavsiyesiyle otomatik reklamda sabit,vinyet ve yazi ici reklamlari olusturdum facebook sayfamda 2 3 gonderide 500 civari goruntulenme aliyorum ama tiklayan yok bugun 2 kisi tiklamis birisi benim arkadasim deneme icin tikladi biriside meksikada oda 7 kurus vermis :)

wmaraci
reklam

recreation recreation WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** P**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 3 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
Hemen cikma oranina bakilirsa sitede reklama tiklayacak kadar kalmiyo gibi
BeratGner

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Dün 311 Sayfa Görüntülenmesi ve 824 Reklam Görüntülenmeye 26 Tıklama almışım %8.36 TO'nı var. Analiz bilgilerini kontrol ettiğimde %70 üstü hemen çıkma oranı var.
Üstte recreation arkadaşın yazdığına kesinlikle katılmıyorum. Hemen çıkma oranı türkçe diline çevrilirken yanlış anlaşılmış. Hemen çıkma oranı kullanıcı siteye girdikten sonra başka sayfalara geçiş yapmadan sitenizden çıkması ile yükselir.
Gerçekte Bounce Rate olarak geçer siteniz blog ise kullanıcı girip ihtiyacı olan bilgiyi aldıktan sonra sitenizden çıkması gayet normaldir.

Benim reklam yerleşimim 1 Tane yazının üstünde, 1 tane sidebar, 1 tanede yazı başlaman önce şekilde. Kullanıcı siteye giriş yaptığı anda 3 reklamıda görüntülüyor. Hitim yabancı %80 almanya kaynaklı. Siz 1 tane header, yazı başlangıç bölümü, sidevar ve yazı içi ile sonuna reklam ekleyerek tıklama oranınızda ki değişikliği gözlemleyebilirsiniz.

Ayrıca sitenize gelen kullanıcı 2 dakika kadar kalıyor reklamları görmesi için gayet yeterli süre.
*** forumunda DeLi kullanıcı adlı arkadaş var TO oranını %2'lerden %6'lara çıkardığını gördüm onunla bir iletişime geçin isterseniz.
Tıklamada hit gelen kaynakta önemli yazılım sektörü üzerine sitenzi varsa çoğu kişi adblock kullanıyor bunlar değişiklik gösterebilir :)
Bu hit ile en kötü +15 Tıklama almanız lazım (Benim 511 Sayfa görüntülenmesine +35 Tıklama geliyor.)

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam siteniz ziyaretçiyi tutmuyor. Ux odaklı çalışın

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

HanVincenzoo HanVincenzoo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 1, (%100)

mehmetmasa adlı üyeden alıntı

Dün 311 Sayfa Görüntülenmesi ve 824 Reklam Görüntülenmeye 26 Tıklama almışım %8.36 TO'nı var. Analiz bilgilerini kontrol ettiğimde %70 üstü hemen çıkma oranı var.
Üstte recreation arkadaşın yazdığına kesinlikle katılmıyorum. Hemen çıkma oranı türkçe diline çevrilirken yanlış anlaşılmış. Hemen çıkma oranı kullanıcı siteye girdikten sonra başka sayfalara geçiş yapmadan sitenizden çıkması ile yükselir.
Gerçekte Bounce Rate olarak geçer siteniz blog ise kullanıcı girip ihtiyacı olan bilgiyi aldıktan sonra sitenizden çıkması gayet normaldir.

Benim reklam yerleşimim 1 Tane yazının üstünde, 1 tane sidebar, 1 tanede yazı başlaman önce şekilde. Kullanıcı siteye giriş yaptığı anda 3 reklamıda görüntülüyor. Hitim yabancı %80 almanya kaynaklı. Siz 1 tane header, yazı başlangıç bölümü, sidevar ve yazı içi ile sonuna reklam ekleyerek tıklama oranınızda ki değişikliği gözlemleyebilirsiniz.

Ayrıca sitenize gelen kullanıcı 2 dakika kadar kalıyor reklamları görmesi için gayet yeterli süre.
*** forumunda DeLi kullanıcı adlı arkadaş var TO oranını %2'lerden %6'lara çıkardığını gördüm onunla bir iletişime geçin isterseniz.
Tıklamada hit gelen kaynakta önemli yazılım sektörü üzerine sitenzi varsa çoğu kişi adblock kullanıyor bunlar değişiklik gösterebilir :)
Bu hit ile en kötü +15 Tıklama almanız lazım (Benim 511 Sayfa görüntülenmesine +35 Tıklama geliyor.)

Şimdi baktim dun 5 tiklama gelmis yukardaki goruntulenmeye yalniz anlamadigim romanyada 2 tik var verdigi miktar 3 kurus bide TO cok yuksek degil mi ?

ibrahim2784 ibrahim2784 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 647 / 118
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba adsense alalı 10 gün oldu sitemin dili türkçe bir sayfada 3 reklam var ayarlarım güzelmi yoksa bendemi ayarlatmalıyım ?

LetGrup LetGrup WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek grafik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad L** T**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 19 / 13
  • Ticaret 4, (%100)
su ayarları banada uygulasana :)

ozelguvenlikler.com

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Valla Türkçe siteye geçenlerde Yunanistandan 3 ayrı telefondan 2 gün tık attırdım ne verecek diye hiç vermedi :D verip geri alsaydı bari onuda yapmadı.

İmza!!! Get Closer!

hilehurda hilehurda WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 25 / 42
  • Ticaret 13, (%85)
Takipteyim

Yazardurur Yazardurur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 7 / 58
  • Ticaret 4, (%100)

mehmetmasa adlı üyeden alıntı

Toyu 6 yapmak ne kadar saglikli acaba.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al