wmaraci reklam

Youtube Adsense ile Siteye Reklam Alma

11 Mesajlar 1.646 Okunma
wmaraci reklam

WmOptimize WmOptimize Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
Selamun Aleyküm forum üyeleri;
Youtube Adsensem de Relamlarım>URL Kanalları bölümünden sitemi ekledim. Ve reklam birimlerinden bir reklam kodu aldım. Siteme yerleştirdim. Ancak reklam gözükmüyor dedim heralde mail felan gelicek reklam kodu dursun. Ancak mail'de gelmiyor.

Bir yerlerde yanlışlık mı yapıyorum anlamıyorum. Bu işin ehli olanlar sanırım burada :)
Size bir danışıyim dedim...

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Lerigo Lerigo i see online people Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 10 / 32
  • Ticaret 8, (%100)
Yt için alınan adsense web te kullanılmıyor diye biliyorum. Yanlış isem lütfen benide bilgilendiririn forumdaşlar :) hayırlı ramazanlar

anilkaraduman anilkaraduman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 52 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam merhaba öncelikle barındırıcı hesabı kullanıyorsunuz ilk önce adsense sayfasına girip reklamlarım kısmına tıklamanız gerekiyor.Sol alt köşeden diğer ürünler diyip site adresinizi www.siteadresi.com tarzında yazıyorsunuz gönder diyorsunuz tekrar göndere basıyorsunuz.Bu işlem sonrasında reklamlar kısmından sitenize reklamları ekliyorsunuz fakat size herhangi bir mail gelmiyor başvurunuz alınıyor ama.Eğer olumlu veya olumsuz bir sonuç çıkarsa 2-3 gün arasında mailinize gereken cevabı iletiyorlar.Youtube adsense üzerinden başvurup aynı şekilde site adsense aldım.

Lerigo hocam 2 gün önce youtube adsense ile site adsense başvurus yaptım bugün onay aldım yanlış biliyorsunuz kodları başvurmadan direk eklerseniz tabi reklamlar gözükmez önce başvuru yapıp sitenizin kabul olup hosted account yazısından kurtulması gerekli.
Lerigo

kişi bu mesajı beğendi.

ismeter ismeter ismeteroglu.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 203 / 202
  • Ticaret 2, (%100)
Youtube ile açtığın adsense hesabından aldığın kodları sıtene koyarsan olumlu veya olumsuz bılgılendırme mesajı gelmez. 1 hafta içinde reklam görunurse olumlu reklam gorunmezse ret almıssın demektir. İstersen 1 hafta bekle sonra olumsuz olursa normal başvuru yap. Görünürse de şimdiden hayırlı olsun.

wmaraci

Weyso Weyso Seslendirme Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)
Hangi siteye eklemiş isen o siteyi adsenseden bildirmen gerekiyor ve siten incelenir adsense politikalarına uygun ise sonuç olarak onaylanır veya onaylanmaz mail gelecektir haberin olsun .

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Kisaca madde halinde siralarsak

1-Oncelikle google.com/adsense/ sitesine girerek youtube mail ile oturum açin
2- sag ust kosedeki ayarlar olan Çark seklindeki simgeye tiklayarak ayarlara girin
3- sol ust köşedeki = isaretine tiklayarak acilan memude erisim ve yetkilendirme sekmesine girin
4-acilan ekranda sitenizi girin
5-reklam kodu olusturup sitenize ekleyin ( esnek tavsiyemdir )
6- ve Bekleyin mail kutunuza bakip durun bu 2 saatte de gelr 2 gundede 2 haftada 2 aydada cevap gelebilir

Bu kadar

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
anilkaraduman Hocam öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Dediğinizi yaptım Sitemi ekledim ve yeni reklam kodu oluşturup siteme ekledim. Hosted account yazısı galibe 2-3gün sonra silinecek yanlış anlamadıysam çünkü şuan duruyor. Ama anlamadığım bir olay var Diğerleri' kısmanda Sitelerim alanında sitemi görüyorum ve "Doğrulanmış Site" olarak gözüküyor. Acaba sitenin bana aitliğini gösteren bir şey mi ?

ismeter Hocam benim 2 reklam alanım vardı birini yukarıda bahsettiğim gibi değiştirdim. 2.yi bıraktım değerli yorumunuza binaen :)

Weyso Hocam eğer yukarıda bahsedilen gibi bir site bilmesi ise yaptım hadi hayırlısı... Değilse bi anlatı verin :)

Ek Olarak: @[TecnoLobi](userid:59914) Hocam, böyle aşamalı anlatımları gerçekten seviyorum. Ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Bahsettiğiniz yol anılkaraduman'ın yoluyla aynı yola çıktı. Ayrıca aynı soruyu size de yöneltiyim hocam Sitelerim kısmanda sitemin adı yazıyor ve Onaylanmış Site olarak Gözüküyor burda nedemek istiyor neyi onaylamışlar. Ne mail geldi nede reklam gözüküyor.

exp1239 exp1239 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Proğramcılığı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 57 / 55
  • Ticaret 7, (%100)
bende ekledim ama hatta konuda açtım bu kadar iyi bir siteye özgün içerik girilen vsvs neden kabul etmedi diye. hocam youtube üzerinden olanı pek kabul etmiyorlar bana 1 hafta sonra google politkalarıyla uyumlu değil diye red mesajı geldi yeni mail açıp başvuracağım haftaya

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
exp1239 Hadi hayırlısı hocam o şekilde reklam kabulü alırsan buraya not et de bir de öyle deniyelim :)

exp1239 exp1239 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Proğramcılığı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 57 / 55
  • Ticaret 7, (%100)
WmOptimize tamamdır hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al