wmaraci reklam

Google Adwords Ajans Hesabı

3 Mesajlar 979 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Sepulchure Sepulchure emrekilic.net Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 26 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,

Biz günlük yüksek meblağlar ile belli bir sektörde devamlı olarak reklam çıkmaktayız.

İlk başlarda çok uğraştık, hesaplarımız banlandı, onlarca kart, telefon vesaire kullanarak hesaplar açtık, en son düzene oturttuğumuz son 6-7 aydır düzenli olarak kullandığımız hesabımız sistemleri atlatma politikası neden ile askıya alındı.

Sektördeki bazı kişilerden bu sorunları "ajans hesabı" adı altına çözdüklerini, ücret ödemelerini belirli bir gün sonrasında toplu faturalandırma ile yaptıklarını vesaire yaptığını duyduk.

Eğer böyle bir sisteme girmek için bir yapılması gerekenler listesi varsa şirketimizin bunları karşılayacağını düşünüyorum, fakat nasıl bir yol izlememiz lazım, nereye başvurmamız lazım gibi sorulara cevap bulamadık.

(Not: bu işlemleri kendimiz yapmak istiyoruz, bir aracı kurum aracılığıyla değil. yine de değerlendirmek için teklif verecek arkadaşlar da özelden yazabilirler)

Anlattığım sebepler ile yol gösterebilecek arkadaşlarımdan destek rica ederim, teşekkürler şimdiden.

There is nowhere to run. There is nowhere to hide.
wmaraci
reklam

oktayt oktayt İş olsun işte Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Bilişim/İnternet
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)
Kesinlikle yanlış anlamayın ama niçin banlanıyorsunuz anlamak çok zor. Ya kredi kartında sıkıntı vardır sektör sıkıntılıdır ya da adsense olan siteye reklam gönderiyorsunuzdur o site ile ilgili bir sorun vardır. 2010 dan beri reklam veriyorum çeşitli sorunlar yaşadım ama banlanma hiç olmadı şu an aktif 20 civarı adwords hesabım var aynı pc de aynı tarayıcada 4 ü 5 i sürekli açık hiç bir sorun yok. Size tavsiyem miktar önemli değil harcama yapmış 4 5 yıllık bir hesap alıp oradan devam edin. Eğer partner olmak istiyorsanız https://www.google.com/partners/about/ bu adresten kayıt oluyorsunuz şu adresteki dersleri alıyorsunuz size bir partner rozeti veriliyor.
Sepulchure emka

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress Php düzenleme işleriniz yapılır

kikker kikker WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek ....
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
@oktayt

banlanma olayi degisiyor ornek A websitesi icin 10 yildir reklami yayinda olan vardir Ama A sitesi ile ayni icerige reklam acan B sitesi askiya alinir .

@Sepulchure
sistem atlatma farkli bir sey yani eski hesap alman buna cozum degil . ornek eski hesap icerisindeki kampanya gunluk 100 dur sen bunu alir icerisine kampanya acarsin butce 1000 o yaparsin reklam incelemeye girmeden askiya alinir

Suan benim reklamlarim aktif yayinlaniyor 1 sene oldu herhalde gecen eski bir hesap aldim onun icine de acayim yedekde dursun dedim 2. gun sistem atlatmadan askiya aldilar ama aktif reklamlarim hala sorunsuz

15 gun once bir hesabi askiya aldilar 6 ayda 480bin harcamis hesap . yeni hesaba ayni domain ile actim sorunsuz yayinda
yani sistem atlatma olayi sebebleri askiya alinmasi biraz sacma ve sansa :)

Ajans hesabi dedigin sey Sanirim YTH yapman gereken bu

12 aydan fazla eskice ve isletme hesabi olmasi lazim
1: 12 ay boyunca az da olsa her ay aktif harcama yapmasi gerekiyor
2: daha sonra 3 ay boyunca her ay 5000$ dan asagi harcamaman lazim
bu 3 ay boyunca 5000$ tutari harcama yaptiktan sonra google ile iletisime geciyorsun sirket evraklarini gonderiyorsun sartlarin uygunsa o zaman senin hesabini MCC haline getiriyolar ve aylik cari calisiyorsun bunun tek avantaji A hesabini askiya aldiklarinda B hesabini acar devam edersin ..

piyasada %50 indirimli diye gordugun reklamlarda bu sekilde zaten ama onlar sahte sirket bilgileri ile acip 300k cari calisiyorlar ama sonrasinda odeme yapmiyorlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al