wmaraci reklam

Ads'den Anlayan Biri Bakabilir mi?

3 Mesajlar 497 Okunma
wmaraci reklam

Hattushil Hattushil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1046
  • Beğeniler 101 / 137
  • Ticaret 34, (%100)
İyi akşamlar;

Reklam oluşturdum ilk reklamım 1 haftadır yayınlanıyor, şuana kadar 0,96 tl harcanmış ama ikinci oluşturduğum reklam onaylanmasından saatler geçmesine rağmen yayınlanmıyor.

İlk defa ads reklam verdiğim için anlamadım, tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

officialseo officialseo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 13 / 88
  • Ticaret 6, (%100)
2.reklam verdiğin kelimeleri google de arat. Eğer düşük tbm vermiş isen 2 veya 3. sayfalarda çıkabiliyor. TBM ne kadar çok artar ise 1. sıraya gelebilirsin tabi bu sektöre göre değişkendir.

yaerna1 yaerna1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 17 / 93
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam anahtar kelimelerin kalite puanlarını ve reklamınızın/reklamlarınızın yaklaşık kaçıncı sırada çıktığınızı kontrol edin. Eğer anahtar kelimelerinize atanan kalite puanınız düşükse tabi ki yukarıda çıkmanız zor olacaktır. Eğer kullanmıyorsanız extensionları da kullanmanızı öneririm. Çıkılan reklamın ortalama olarak kaçıncı sırada çıktığına bakarsanız büyük ihtimalle 4. sırada olduğunu göreceksiniz.(Eğer değilse de o saatte reklama çıkan rakip olmadığı için sizi reklama çıkarmıştır.)

Birkaç olası neden yazdım ama tabi görmeden, incelemeden şundan dolayı demek doğru olmaz.

Kaan

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al