wmaraci reklam

Google Adwords ’de İlk Sayfada Olun, Satışlarınızı Arttırın!

5 Mesajlar 841 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Myiso Myiso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı +Seo+ Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
E-ticaret sektöründe reklam vererek ürünlerinizin satışlarını daha çok arttırmak için google adwords reklam hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ayakkabı satışı yaptığınız bir web siteniz var farzedelim bayan ayakkabı, ayakkabı modelleri , kapıda ödeme ayakkabı gibi kelimeler Google’da arandığında ilk sayfada olmak istiyorsunuz ve günlük 500 TL gibi bir reklam bütçesi belirliyorsunuz. Biz sizin için anahtar kelimelerinizi seçip, size özel bir metin reklam yazıyoruz ve reklamlarınız yayınlanmaya başlıyor. Potansiyel müşterileriniz bu kelimeleri Google’da aradığında reklamınızı görüyorlar. Reklamınız ilgilerini çeker ve tıklayıp sitenize yönlenirlerse 500 TL günlük bütçenizden tahmini 0,30 TL gibi bir tıklama başına maliyet ücreti düşüyor. Ve 500 TL’lik bütçeniz gün içerisinde tükenene kadar reklamınız bu şekilde yayınlanmaya devam ediyor.

Tıklama başı maliyetler kalite puanınıza, web sitenizin kalitesine, reklam vermek istediğiniz kelimedeki reklamveren rekabetine göre değişebilir. Burada paylaşılan rakam tamamen örnek amaçlıdır.
ARAMA AĞI REKLAMLARI

GÖRÜNTÜLÜ REKLAM AĞI

MOBİL REKLAM AĞIı

YENİDEN PAZARLAMA (REMARKETİNG)

Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için İletişim bilgileri

Mail : info@datanettr.com
Telefon: 0216 606 3452

Referanslarımız

Ek Olarak: Konu günceldir. Adwords Reklam hizmetimiz devam ediyor.

wmaraci
reklam

EnoxHost EnoxHost Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developper
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 83 / 93
  • Ticaret 15, (%93)
Adwords ile görüşerek kendi uzmanları aracılığı ile reklam çıktık. Google Kendi uzmanlarının çıktığı reklama 3 gün sonra politika ihlalleri gereğince hesabı askıya aldı.

Google reklam işi artık iyice sıkıntıya girdi. Kendi uzmanları bile google reklam politikasını çözememiş durumda.

Bir ara dışardan destek bizde alacağız. Bu vesile ile mesajım burada bulunmuş olsun.

• Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
Tabiki yardımcı olabiliriz. Burada pek iş yapamıyoruz fakat *** üzerinde güzel dönüşler sağlıyorum. Dedim Üyeliği yükselteyim ama yine farketmedi.

Ek Olarak: Konu günceldir

profdizayn profdizayn Paylaşmayı seven. Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Patron.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 151 / 107
  • Ticaret 14, (%93)
Bu işin ücretlendirmesi nasıl oluyor bizlere. Benim 250 tl adwords e ayırdığım bütcem var diyelim. Size danışmanlık olarak ne ödemeliyim?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)

EnoxHost adlı üyeden alıntı

Adwords ile görüşerek kendi uzmanları aracılığı ile reklam çıktık. Google Kendi uzmanlarının çıktığı reklama 3 gün sonra politika ihlalleri gereğince hesabı askıya aldı.

Google reklam işi artık iyice sıkıntıya girdi. Kendi uzmanları bile google reklam politikasını çözememiş durumda.

Bir ara dışardan destek bizde alacağız. Bu vesile ile mesajım burada bulunmuş olsun.

Sizin hesabınız ile yapacak isem sözleşme yapıyorum 1 senelik ve o hesap üzerinden % 20 alıyorum. Günlük bütçenize göre değişiyor. fiyat yükseldikçe komisyon aşağı düşümektedir. Normal reklamlarınızı ben çıkarsam %15 komisyon olarak yapıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al