wmaraci reklam

Ücretsiz / Sınırsız Adwords 25 ₺ Harca 100 ₺ Kazan Promosyon Kodu alma

5 Mesajlar 769 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Arkadaşlar Makale yazmada fiyatta bir alt limit var forumda değil mi? neden çünkü bir emek var. Bu 25 TL'ye 100 TL kodlarının satılmasını (ki zamanında bende satın aldım) anlamıyorum. Zira ücretsiz o yüzden konumu şikayet edenler olacaktır. Yöneticilerden ricam ücretsiz olan birşeyi ücretsiz gösterdiğim bir konunun silinmemesi.

Ödeme yöntemi: Hayır duası

Buyrun yöntem;

https://ads.google.com/intl/tr_TR/start/

adresine mobilden girin (Wi-Fi'ye bağlı olmadan) yani kendi şebeke internetiniz ile sebebi* açıklayacağım.

girin mailinizi,

Google, Google Ads ipuçları ve kampanyalarıyla ilgili benimle iletişime geçebilir
kısmını tiki işaretleyin

şimdi o maile kuponunuz gelecek.

*Şimdi taraycıdan o sekmeyi kapatın
*Telefonu uçak moduna alın ve geri uçak modunu kapatın
Yukarıda ki sebep bu idi. şebek ile internete girdiğinizde uçak modundan sonra tlefonunuz farklı ip alacağı için

*tekrar aynı https://ads.google.com/intl/tr_TR/start/

sayfaya gelin gir farklı maili gelsin yeni kod.

bu döngüyü sınırsız tekrar edebilirsiniz.
Not: Bu yöntemi telefonunuzda VPN ile yaparsanız hangi ülke ise o ülkenin değerinde kod alırsınız

Standart cümleleri bende kurayım: Eğer kullanacağınız hesap daha önce bir promosyon hesabı kullandıysa kullanamazsınız. Yeni hesap açın 1 gmail ile 50 hesap idi değişmediyse

konuyu açarken bile yaptığımda gelen kodlar ilk gelen alsın.
CREHV-UYFAK-TEAM
4VLET-7XE6P-PQ67
6QQUV-R44FF-W9MR

Anlamayanlar için video aşağıdadır (mailin gelmesi kısmını hızlı sardım)

https://streamable.com/4di1xn

Dua edende etmeyende sağ olsun.

wmaraci
reklam

anilcagliyan anilcagliyan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 331 / 333
  • Ticaret 11, (%100)
Bu aslında uzun zamandır olan birşey. Ama millet çakallığa döküp para ile satmaya çalışıyor. Google'ın ücretsiz sunduğu birşeyi niye kimse bilmiyor gibi parayla satmaya çalışıyorlar anlamıyorum.

Teşekkürler. İnşallah konuyu silmezler.
cthax

kişi bu mesajı beğendi.

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

anilcagliyan adlı üyeden alıntı

Bu aslında uzun zamandır olan birşey. Ama millet çakallığa döküp para ile satmaya çalışıyor. Google'ın ücretsiz sunduğu birşeyi niye kimse bilmiyor gibi parayla satmaya çalışıyorlar anlamıyorum.

Teşekkürler. İnşallah konuyu silmezler.

Bir insan ne kadar düşebilir bunu göstermiş oldunuz. Ücretsiz olduğunu bilmeyen neredeyse kimse yok. Alanlar bunla uğraşmak istemedikleri için alıyorlar. Bunun örneği çoğaltılabilir. Örnek Netflix, Spotify tarzı şeyler de ücretsiz ama insanlar para veriyor. Ona bakılırsa Wordpress'te ücretsiz olduğu halde kurulumunu ücretsiz mi yapıyorsunuz ?

bhdstandart bhdstandart WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek icra Takip Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 64 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
batukay konuyu wp ile karşılaştırmanız çok saçma. Yazılım ücretsiz olabilir ancak kurulum karmaşık. Konuyu açan arkadaş işin ne kadar basit olduğundan bahsetmiş. Yani bu kadar kolay şeyi de yapamayıp para vermek acizliktir bence.
cthax

kişi bu mesajı beğendi.

İcra Takip Uzmanı
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

bhdstandart adlı üyeden alıntı

batukay konuyu wp ile karşılaştırmanız çok saçma. Yazılım ücretsiz olabilir ancak kurulum karmaşık. Konuyu açan arkadaş işin ne kadar basit olduğundan bahsetmiş. Yani bu kadar kolay şeyi de yapamayıp para vermek acizliktir bence.

Wordpress'in de yok mu cpanelden otomatik kurulumu ? Wordpress kurulumu zor mu ? Veya bunu ücretsiz anlatan kaynaklar yok mu ? Uğraş varsa karşılığı da vardır. Benim kod alacak vaktim yok. 100 kod lazım bana. Ücretsiz verir misiniz ? Kimsenin bu kadar insanı hayvan yerine koymaya, alanları da salak yerine koymaya hakkı yok. Benden kod alan herkes bunun ücretsiz olduğunu biliyor.
ASY117

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al