wmaraci reklam

VDS'de After Effect kullanan varmı ?

13 Mesajlar 3.234 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emreonural emreonural WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mobilya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 33 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Ben kullanıyorum. 10 GB Ram var, benim bilgisayarımda 8 GB var benimle aynı dakika da render alıyor. Fakat almanya sunuculu. Youtube 20 GB dosyayı 12 dakikada upload etti :D

wmaraci
reklam

Decimas Decimas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 1 / 302
  • Ticaret 1, (%100)
Türkiye'de kimler sağlıyor bu RDP sunucuyu?

no time for caution

flashoyun flashoyun Pagespeed Optimizator Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pagespeed Optimizator
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

Mertkas geçen bir firma görmüştüm fiyatarı baya ucuz fakat güvenilir mi yapılır mı bilmiyorum bu konuda vds yerine rdp deneyebilirsiniz eğer deneyiminiz olursa paylaşmaktan çekinmeyin https://sadeemrdp.com

darkthepro adlı üyeden alıntı

CenkOnsoy hocam bazı paketlerde disk gb farkı var onun dışında bazı paketlerde o pc nin tam admin hakkını vermiyor normal kullanıcı oluyor yada her kullanım için bi paketi alamıyorsunuz rdp zaten vps, vds gibi ama daha performanslı zaten paketlerden anlarsınız fakat şöyle bir nokta var, rdp de tek bir pc olur ve binlerce kullanıcı olabilir başka kullanıcılar aynı pc kullanır fakat kimse özelinize girmez admin hakkı olan biri bu pc istediğini yükler siz istemeseniz bile o program orda olur ama siz admin olursanız siz isterseniz o olur, bazen bu tarz sistemlerde donanım paylaşımı olabilir yada olmaz firmaya bağlı onun dışında vps size aittir istediğinizi yaparsınız ama rdp bazı programlar yasaktır ama farkı daha ucuzdur rdp o yüzden upload işlerinde encode işlerinde daha iyidir gibi gibi bu firmaya gelecek olursak denemedim bilmiyorum sadece 1 ay ücretsiz rdp veriyordu o zaman gördüm onuda kaçırdım fiyatları ucuz farklı ödeme yolları var çok para değil o yüzden dolandırılma gibi olay olacağını düşünmüyorum

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Dostum ilgin için teşekkürler, 5-10 euro buntarz bir işlem için onemli değil; değerlendirilebilir diye düşünüyorum.

Mertkas adlı üyeden alıntı

VDS'den bir üstün RDP var. RDP ekran kartı olur video felan izlenir ve render hızlı yapar. VDS'de ekran kartı olmadığı için render yavaş olur

Yurt içi veya yurt dışı kullanan var mı ben bır program açık bırakıcam sadece o program çalışacak rpd de buna ızın verıyolar mı?
Program cpu ve ekran kartı kullnıyor sureklı kullnımda aaa sen çok kullnıyon derlermı

vds gıbı örn wın 7 kurulu gırıp programımı yukledım çalışır vazıyette bırakdım ve rpd den uzak masaustunden çıktım sureklı açık kalıcak mı.
Programın kapanmaması gerekıyor oyuzden soruyorum

pdflawyer.blogspot.com 1 bağlantı reklamına tıkla 28 dolar kaz.....
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al