wmaraci reklam

"futbolog.org" ve "kartalyuvasi.org" fikrinize ihtiyacım var

15 Mesajlar 2.367 Okunma
wmaraci reklam

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar, kartalyuvasi(.)org yeni, futbolog(.)org ise bir seneyi aşkın bir süredir bende.

Özellikle futbolog(.)org domainini bir futbol blogu olarak başlayıp herkesin sadece futbol üzerine paylaşım yapabileceği bir platform oluşturmak amacıyla almıştım. Ancak gel gör ki zamansızlıktan ve teknik yetersizlikten dolayı bir türlü fırsat olmadı.

Kararsız kaldım, satayım mı? yoksa bekleteyim mi, ileride emek verilse tutar mı? fikirlerinize ihtiyacım var.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

iguanabey iguanabey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 9, (%100)
Projelendirmeden satmak size pek birşey kazandırmaz hocam. Bence futbolog küçük bir sosyal medya gibi olabilir veya forum. Orası size kalmış ancak emek verilirse bir yerlere gelebilir

DarkMaster DarkMaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 53 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam futboblog(.)com da bende, görünce şaşırdım yazayım istedim :) Ben öylesine boş görünce almıştım belki ilerde birgün birşeyler yaparım diye ancak dediğiniz şeylerin gerçekleşmesi, bir portal gibi olması (en azından vole gibi) için bile detaylı çalışabilecek teknik kadroya ihtiyacı var bence.
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

magender magender WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad I** C**
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 49 / 128
  • Ticaret 23, (%100)
futbolog futbolcu analizi için iy

wmaraci

conference conference Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İt
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 33 / 138
  • Ticaret 0, (%0)
Markalaşmayı bekleme. Sosyal medyadan hit çekerek marka olamazsin.
Ancak güzel içerik girersen belki birkac hit alırsın. Yok ben spor haberlerinde haber sitelerinin önüne geçerim dersen o başka tabi.
Sat derim ama alıcısını bulabilir misin bilemiyorum. Ben olsam 1 tl vermezdim. Alan kisiye saygı duyarim. Benin futbola ilgim yok o yüzden

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
Ghhjgfh.org neyse bunlar da aynı. Domain adresi com (bir de io) ve çok özel olmadığı sürece ne olduğu önemsiz.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Kartal Yuvası ismini kullanırken dikkatli olmanızı öneririm. Haber Kartalı veya Haber1903 gibi isimler sırf Kartal ve 1903'ü kullandıkları için mahkemelik oldular.

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar değerli yorumlarınız ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederim....

iguanabey adlı üyeden alıntı

Projelendirmeden satmak size pek birşey kazandırmaz hocam. Bence futbolog küçük bir sosyal medya gibi olabilir veya forum. Orası size kalmış ancak emek verilirse bir yerlere gelebilir

Evet salt domain olarak bence de bir şey ifade etmiyor, "küçük bir sosyal medya" fikri hoşuma gitti ama teşekkür ederim fikir için...

DarkMaster adlı üyeden alıntı

Hocam futboblog(.)com da bende, görünce şaşırdım yazayım istedim :) Ben öylesine boş görünce almıştım belki ilerde birgün birşeyler yaparım diye ancak dediğiniz şeylerin gerçekleşmesi, bir portal gibi olması (en azından vole gibi) için bile detaylı çalışabilecek teknik kadroya ihtiyacı var bence.

Hocam bende ara ara sizin siteye bakıyordum ne yapıyorsunuz diye :) tesadüf işte, belki beraber bir şeyler yapabiliriz, neden olmasın...

magender adlı üyeden alıntı

futbolog futbolcu analizi için iy

İlginç bir fikir "futbolcu analizi" hiç düşünmemiştim, tabi bunun için futbol altyapısının bayağı bir sağlam olması lazım... o da bende yok maalesef :)

conference adlı üyeden alıntı

Markalaşmayı bekleme. Sosyal medyadan hit çekerek marka olamazsin.
Ancak güzel içerik girersen belki birkac hit alırsın. Yok ben spor haberlerinde haber sitelerinin önüne geçerim dersen o başka tabi.
Sat derim ama alıcısını bulabilir misin bilemiyorum. Ben olsam 1 tl vermezdim. Alan kisiye saygı duyarim. Benin futbola ilgim yok o yüzden

Sosyal medyadan hit çekmek gibi bir düşüncem yok... spor haberlerinin önüne geçmek çok zor hocam, haber işinden dilim yandı bir kere... Aslında marka olacak domain (bana göre) ama... zaman, para ve ekip işi

ProSeller adlı üyeden alıntı

Ghhjgfh.org neyse bunlar da aynı. Domain adresi com (bir de io) ve çok özel olmadığı sürece ne olduğu önemsiz.

Evet salt domain olarak fazla bir şey etmeyebilir, haklısınız. ghhjgjdkdkd.org kadar da değil ama :)

sworks adlı üyeden alıntı

Kartal Yuvası ismini kullanırken dikkatli olmanızı öneririm. Haber Kartalı veya Haber1903 gibi isimler sırf Kartal ve 1903'ü kullandıkları için mahkemelik oldular.

Evet bir yerden daha duydum, Bjk avukatları çok sıkı tutuyorlarmış bu işi.... taraftar forumu olsa da sıkıntı olur mu? acaba
DarkMaster

kişi bu mesajı beğendi.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
aries Evet reklam, sponsorluk gibi anlaşmalar yaparsanız taraftar forumunun da sorun olacağını düşünüyorum. Siz yine de yetkililerle irtibata geçmelisiniz.
aries

kişi bu mesajı beğendi.

GoLGeeTMe2Le GoLGeeTMe2Le Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 6 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
hocam kartalyuvasi sizi zora sokabilir. Marka tescili durumlarından dolayı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al