wmaraci reklam

Herseysepeti.Com alan adınin değeri nedir?

19 Mesajlar 2.327 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mtnkts Mtnkts WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Herseysepeti.com secmemin sebebi çok fazla sepeti ile biten alışveriş sitesi var yemek, çiçek, tatil, hediye gibi gibi o yüzden bu daha iyi gibi geldi bana. Dediğiniz gibi bence de hoş şeyler sadece para değil umut da insanı mutlu ediyor :)

wmaraci
reklam

• Üyelik 16.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar alanadlari.com da satışa çıkarmak için sahiplik onayı istiyor ve xn ile yazın falan diyor onu beceremedim :)) whois falan nedir? Kusura bakmayın bu konuda cahilim dediğim gibi :)

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)

Escalous adlı üyeden alıntı

Sepette.com yada sepeti.com olsaymis çok daha iyi olurmuş. Herseysepette.com olsada daha iyiymiş sanki. Böyle biraz anlamsız durmuş sanki. Ama umarım bir iş görür. Gormessede bi domain parası için (azimsamiyorum yanlış anlamayın bu ekonomide domain parası da güzel :) ) üzülmeye gerek yok derim.

Ben ki zamanında domaini kaydederken ortalardan bir harf eksik yazıp kaydetmistim :D birde yanlış domaine hosting alıp en azından hostingi doğru domain için kaydetmisim :) birde NS niye oturmadı diye bekliyordum bunu fark etmem 3 gün sürmüştü :D hoş şeyler bence sorun teşkil etmez.

https://m.wmaraci.com/forum/webmaster-genel/alan-adlarimi-satisa-cikaramiyorum-524049.html

Buyrun hocam forumda yakın zamanda açılmıştı böyle bir konu.

MSRT MSRT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Makale Yazarı | Editör
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 34 / 36
  • Ticaret 42, (%69)
Bence hevesini kırmak istemem hocam ama, herseysepeti neyi ifade ediyor? Yemeksepeti bu isimde olmasaydı, ya da benzer birkaç site, buda bir şey ifade etmeyecekti.
Yemeksepeti anlarım, çiçek sepeti anlarım, fındık fıstık sepeti anlarım. Ama herşeysepeti bana oldukça saçma geldi.
Kusura bakmayın, açık bir ifade ile yazdım.
Ne projem olursa olsun, hiçbir şekilde 10 TL dahi verip almam şahsen.
Gerçi hazır müşteride çıkmış sanırım. Bu işlerden anlayan arkadaş Bilsem alırdım diyor. :) O kadar yoruma bir 300 TL verirse satın hocam hatta samimiyetle diyeyim, benim fikrimce samimiyetle diyeyim 100 TL'ye bile alırsa, elinizden çıkarın. Projede değerlendirecek insanların, bu domaine yatırım yapacağını zannetmiyorum. Ha 50 100 al-sat kişiler belki aldanır.
Çok yazdım kusura bakmayın!

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 16.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Escalous adlı üyeden alıntı

https://m.wmaraci.com/forum/webmaster-genel/alan-adlarimi-satisa-cikaramiyorum-524049.html

Buyrun hocam forumda yakın zamanda açılmıştı böyle bir konu.

Teşekkürler buna bakayım ben.

AdaletinSesi AdaletinSesi ... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 602
  • Beğeniler 224 / 166
  • Ticaret 4, (%100)
Projelendirilirse çok değerli olur, projelendirilmez ise reg fiyatına satılır. Ama dediğim gibi iyi bir proje ile gelecek vaat eden bir domain.

• Üyelik 16.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

MSRT adlı üyeden alıntı

Bence hevesini kırmak istemem hocam ama, herseysepeti neyi ifade ediyor? Yemeksepeti bu isimde olmasaydı, ya da benzer birkaç site, buda bir şey ifade etmeyecekti.
Yemeksepeti anlarım, çiçek sepeti anlarım, fındık fıstık sepeti anlarım. Ama herşeysepeti bana oldukça saçma geldi.
Kusura bakmayın, açık bir ifade ile yazdım.
Ne projem olursa olsun, hiçbir şekilde 10 TL dahi verip almam şahsen.
Gerçi hazır müşteride çıkmış sanırım. Bu işlerden anlayan arkadaş Bilsem alırdım diyor. :) O kadar yoruma bir 300 TL verirse satın hocam hatta samimiyetle diyeyim, benim fikrimce samimiyetle diyeyim 100 TL'ye bile alırsa, elinizden çıkarın. Projede değerlendirecek insanların, bu domaine yatırım yapacağını zannetmiyorum. Ha 50 100 al-sat kişiler belki aldanır.
Çok yazdım kusura bakmayın!

Hocam zaten benim çıkış noktam o sitelerin çok bilindik olması yani bunlar olmasa ne ifade ediyor diyorsunuz cevabım onlar olmasa ben zaten bu domaini almazdım ama onlar olduğu için alışveriş sitesi olabileceğinden hareketle aldım.
Dediğim gibi 100 lira gibi fiyatlar benim için bişey ifade etmiyor satmam dursun bi kenarda o fiyata uğraşmam bile yani. Satilmazsa da oturup ağlayacak değilim 50 lira verdim İstanbul da bir yemek 50 lira :)

MSRT MSRT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Makale Yazarı | Editör
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 34 / 36
  • Ticaret 42, (%69)
Hocam şöyle diyeyim. Facebook dünyada bildiğim kadarı ile, aynı ya da benzer özellikler bakımından tek site. Siz türevlerini alın ya da benzerlerini. İçerikte zaten aynı olacak. Çiçeksepeti, yemeksepeti gibi. Yani burada mantık, her şeyin satılmasıdır. Domainsepeti deseniz anlarım. Ya da direk ürüne atıfta bulunan.
Herseysepeti nedir? Bana ciddi olarak çok saçma geldi. Dünyanın sonu değil, fikrimi belirteyim :)
Hatta bugüne kadar gördüğüm, en anlamsız domainlerden birisi diyebilirim. İnşallah beklediğiniz fiyatın 5 katına satarsınız. Ama kesinlikle zannetmiyorum ki, bu domaine 100 TL'nin üzerinde para verecek birisi çıksın. Yine diyorum inşallah beklediğinizin kat kat fazlasına satarsınız.

• Üyelik 16.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Yani şöyle ki yemeksepeti yemek üzerine, çiçeksepeti çiçek ve hediyelik eşya diğerleri de spesifik şeyler üzerine. Herseysepeti hepsiburada gibi herşeyin satilabilecegi bi alışveriş sitesi olabilir ve bunun reklamı daha akılda kalıcı olur düşüncesiyle aldım. Sizin gibi bu ne saçma bi isim diyen de olur bu da mı çıktı, bi bu eksikti diyen de olur ama reklamın iyisi kötüsü olmaz :) Şimdi bu biraz bakış açısı hocam biz sizle farklı bakış açısına sahibiz ve sizin düşüncenize saygı duymakla beraber umarım çok büyük yanılırsıniz :)
Edit : Şöyle bir ekleme yapayım inanın sizle tartışmanın verdiği zevk bile o Domaine verdiğim 50 liraya değdi :))

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al