wmaraci reklam

Natro 2018 Yılı Domain Sektörü Karnesini Açıkladı

2 Mesajlar 622 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Natro Natro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 98 / 163
  • Ticaret 2, (%100)

Domain sayısı 342 milyonu aştı.

2018 yılında önemli gelişmelerin yaşandığı domain sektörüne ilginin, her geçen gün arttığı görülüyor. Özellikle dünyada domain regülasyonlarını yönetenICANN’in de bölge ofislerinden birine ev sahipliğini yapan Türkiye’de de, domain sektörüne ilgi hızla artıyor. Bu kapsamda Türkiye’nin lider alan adı ve web hosting kuruluşuNatro, 2018’de sektörde yaşanan önemli gelişmelerle ilgili birçok istatistiği barındıran bir infografik yayınladı.

İçerisinde hem Türkiye hem de Dünya domain sektörü ile ilgili veriler barındıran infografikten dikkat çeken bazı noktalar ise şöyle;

2018 yılının 3. çeyreğinde, dünyada kayıt edilen toplam domain sayısı, geçtiğimiz yıl aynı döneme göre,%3,5 artış göstermiştir.

Hazırlamış olduğumuz infografiği detaylı olarak aşağıda inceleyebilirsiniz.

aktifnet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

serhat550 serhat550 serveryonetimi.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yapımcı/Geliştirici
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 21 / 74
  • Ticaret 5, (%100)
wmaraci blog kısmında incelemiştim. domain kayıt ve transfer konusunda tercih edilebilecek bir firma natro. fakat global pazarda domain satışı ve domain backorder konularında çok yetersizsiniz. çevremdeki herkese natrodan domain kayıt ettiriyorum. sizden beklentim satış ve backorder konularında biraz daha ilerletebilirseniz dünya devleri arasına da girebilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al