wmaraci reklam

Teşekkürler Namecheap

15 Mesajlar 1.958 Okunma
wmaraci reklam

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
Bayağadır domain ve hosting alımı için kampanya bekliyordum. Black friday var dediler bekle dediler bekledik. Sonrasında bir çok firmanın indirimlerine kampanyalarına baktım. Sözde black friday cyber monday kampanyaları diye bütün firmalar milleti uyutuyordu ama bir tane adam gibi firma çıktı o da Name Cheap.

Sayelerinde 70 lira ödemem gereken domain transferini 20 liraya yine 70 lira civarına alabileceğim domainleri 6 şar liradan almış oldum. Ve yine bir çok yabancı hosting firmasının kampanyasına baktım hostinglerle ilgili bir çoğu % bilmem kaç indirimle aylık 2,80 dolar gibi bir rakamdan hosting veriyor ve bunu kampanya diye iteliyordu. NameCheap de ise yıllık bu rakamlara hostingler aldım :) Ayrıca NameCheap desteğine de teşekkür ederim. Yaşadığım bir sorunda sorunun çözülebilmesi için çok ilgili davrandılar ve çok da hızlılar.

Sonuç olarak teşekkürler Name Cheap.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

viarequal viarequal via RequaL Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sanat Tarihçisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 245 / 118
  • Ticaret 10, (%100)
Kesinlikle ! Sağolsunlar bende 7 tane domain kaydettim . Bu kadar uygun fiyata alabileceğimi sanmıyordum şahsen . Dediğiniz gibi birçok yerde " İndirim , Black Friday , Promosyon " başlığı altında hikaye izledik , Name Cheap ise hayata geçirdi .
KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

www.sinanusta.com.tr

coder45 coder45 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 36 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Kampanya bitti mi acaba?

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
coder45 bitti malesef hocam. En son sabah 7 gibi bir kampanya vardı sonrasında bitti

wmaraci
wmaraci

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
ya şunları son fırsat diye neden paylaşmazsınız anlamam biter ondan sonra teşekkürler konusu bu nedir arkadaş.
mrtrclb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
https://wmaraci.com/forum/firsatlar/guncel-black-friday-kampanyalari-2018-domain-hosting-539594.html alemburda

editorum editorum Oyunu Bul Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
Evet gerçekten çok tasarruflu haftaydı :D 10'a yakın kod toplayabildim keşke daha fazla toplayabilsem kafasındayım. Şimdi yavaş yavaş domainleri hayata geçireceğim. Ayrıca bir sorum olacak bu kodlar kişiye özel mi? Kullanmadıklarımı başkasına uygun bir fiyata verebillir miyim?
KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
bu lafım sadece size değil forumda bu konuda hiçbir hareket olmuyor black friday yada bunlarla ilgili bir bölüm olsa (herkesin dikkatini çekecek şekilde) insanlar fırsatları buradan takip etse ne kadar güzel olur. Ama birşeyler oturmuş artık yıllardır olan Türk kafası mıdır bilemedim çalışıyorsa dursun böyle mantığı galiba.

Şu aşağıdaki gibi renkte kategori açılıp o gün en üstte dursa o bile yeter bence.

KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

editorum editorum Oyunu Bul Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
alemburda Hocam pek farkedilmeyecek bir şey değil arkadaşın da dediği gibi birazcık aktif olursanız wm aracında tüm kampanyalardan bahsedildiğini anlayacaksınız.

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)

alemburda adlı üyeden alıntı

bu lafım sadece size değil forumda bu konuda hiçbir hareket olmuyor black friday yada bunlarla ilgili bir bölüm olsa (herkesin dikkatini çekecek şekilde) insanlar fırsatları buradan takip etse ne kadar güzel olur. Ama birşeyler oturmuş artık yıllardır olan Türk kafası mıdır bilemedim çalışıyorsa dursun böyle mantığı galiba.

aynen hocam acıkcası ben kampanya olacagını paylastım ancak tam teferruatını bılemedıgım ıcın ılk gun yapılan kampanyaların hepsını kacırdım saat basında basında beklemek gerekıyormus sonradan anladım bırı onceden acıklasa daha faydalı olabılırdı.

editörüm adlı üyeden alıntı

Evet gerçekten çok tasarruflu haftaydı :D 10'a yakın kod toplayabildim keşke daha fazla toplayabilsem kafasındayım. Şimdi yavaş yavaş domainleri hayata geçireceğim. Ayrıca bir sorum olacak bu kodlar kişiye özel mi? Kullanmadıklarımı başkasına uygun bir fiyata verebillir miyim?

hocam açıkçası benim de aklıma geldi. Bir çok kupon aldım işime yarayacak yaramayacak ama hesabı riske etmek istemiyorum bir arkadaşla konustuk onda transfer kodu vardı ben bı tane transfer kullandım yıne yakaladım ama transferde 1 ytane kupon gecerlıymıs dıgerlerı gıbı degıl dedıler ayrıca benım transfer kodum calısmadı calıstı sepetı ındırdı ama odeme yerınde sıkıntı verıyordu ıletısıme gectım bana yenı bır kod verdıler bunla deneyın lutfen dedıler ve onun transfer ıslemını yaptım yani kuponlarımda olmayan bır kodla yaptım ama sonucta onlar kendılerı verdı. Bizim baskalarından alacağımız kupon kodu sıkıntı cıkarabılır yani ikinci bir hesabı ı var falan dıyıp de hesap ucmasın elimizden dikkat etmek gerek sormak lazım aslında desteğe

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al