wmaraci reklam

alexa saçmalıkları

11 Mesajlar 1.040 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
alexa kadar saçma bir şey yok. benim sitemde alexa toolbar kulanıyom üste tıkladım bakayım dedim siteme gösterdiği şey very slow çok yavaş diyor. ve altınada yazmış %91 diğer sitelerden hızlı. ayrıca google hız testi falan hepsi iyi yani baya bay iyi gtmetrix değerleri falan ama alexa toolbar bana çok yavaş diyor. kısacası alexanın artık kalkması gerek çünkü hiç bir şeye yaramıyor. ayrıca alexa kelime analizde sitem için gösterdiği anahtar kelime ise çok komik :D

https://yeniakim.net

wmaraci
reklam

websitetr websitetr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek WEB
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 188 / 44
  • Ticaret 3, (%100)
Sitelerin %91'i sizinkinden daha hızlı hocam. Ek olarak sürekli güncellenen bir alan değil, orayı dikkate almanıza gerek yok.

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
Siteniz gerçekten yavaş, bilginiz olsun.

• Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
ne bieleyim canımı sıktı böyle bir şey olamaz ya alexa alexa herkes diyor ama benim siteme yavaş diyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)

ProSeller adlı üyeden alıntı

Siteniz gerçekten yavaş, bilginiz olsun.

ama hız testlerinde falan hızlı gösteryor. ayrıca hçbir sıkıntısı yok site baya hızlı bence

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)

yeniakim adlı üyeden alıntı

ama hız testlerinde falan hızlı gösteryor. ayrıca hçbir sıkıntısı yok site baya hızlı bence

Kendi mobil cihazımdan hızlı bir internet bağlantısıyla girmeye çalıştığımda geç yüklendi. Buna dayanarak yorum yaptım.

• Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
olabilir bak teşekür ederim yorumunuzu dikkate alıp ayarlarını yapmaya çalışacam

swerty111 swerty111 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 625
  • Beğeniler 154 / 107
  • Ticaret 6, (%100)
Alexa saçma değil :) kurmuş olduğu cümle diğer arkadaşında dediği gibi diğer sitelerin %91'inin senden hızlı oluşu. İkinci olarak ise alexa bu hız değerlerini bildiğin hız testlerine göre yapmıyor. Alexa Toolbar kullanan kişilerin senin siteni açma hızınını ortalamasını alıp öyle bir değer sunuyor. Yani çok ciddiye almamak lazım, Alexa Toolbar kullanıp interneti yavaş olan birisi sürekli sitede vakit geçirirse sitenin alexa hızı yavaş çıkar.

• Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)

swerty111 adlı üyeden alıntı

Alexa saçma değil :) kurmuş olduğu cümle diğer arkadaşında dediği gibi diğer sitelerin %91'inin senden hızlı oluşu. İkinci olarak ise alexa bu hız değerlerini bildiğin hız testlerine göre yapmıyor. Alexa Toolbar kullanan kişilerin senin siteni açma hızınını ortalamasını alıp öyle bir değer sunuyor. Yani çok ciddiye almamak lazım, Alexa Toolbar kullanıp interneti yavaş olan birisi sürekli sitede vakit geçirirse sitenin alexa hızı yavaş çıkar.

hm anladım o zaman teşekürler. kısacası alexayı bi daha takmayacam çok zoruma gitti :D

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 73 / 327
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba,

Her şey bir kenara alexa kalksın, hiç bir işe yaramıyor demeniz dikkatimi çekti. Alexa, bir veri analiz sitesidir, Google Analitik'in veya Yandex Metrika'nın yaptığı işi daha detaylı ve kendi içerisinde ki algoritma ile değerler atıyan 3.taraflı bir analiz şirketidir.

Alexa geçtiğimiz yıldan itibaren artık ücretsiz hizmet vermeyi bıraktı ve tamamen ücretli veri analiz sunmaya başladı. Site trafik analizlerinizi detaylı ve dahi bu analizleri iyileştirmeye yönelik ipuçları almak istiyorsanız alexayı ücretli olarak kullanabilirsiniz.

Son bir nokta daha bilginiz olsun; Alexa'nın arama motorları üzerinde bir etkisi yoktur, internet sitesi sahipleri arasında bir değeri vardır -ki bu sadece ülkemiz için geçerli bir durumdur.

wptreni.com |  Wordpress Blogu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al